אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #17465 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 17465   
משה רוט-שוונץ
גולש אורח
אור ליום שלישי ח' בניסן תש''ע    22:30   22.03.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

הלאה הגזענות!! סודנים זה טוב !!  

כלי התקשורת הישראליים מדווחים שמספר הסודנים שהתמקמו בישראל הגיע ל 20,000, ואינני מבין מה זה מדאיג כל מיני ישראלים פרימיטיביים.

גם אנחנו היינו עם נרדף ואף אחד לא עזר לנו. זה אומר שכיום, כשאנו בוטחים וחזקים במדינתנו האיתנה, עלינו לקלוט פליטים נרדפים ולהעניק להם בית חם וצ'אנס לחיים הוגנים.

האפריקאים הללו שונים לחלוטין מאיתנו היהודים מבחינת הגזע. זה אומר שכשיגיע מספרם בעזרת השם למליון, תיראה הארץ אחרת - היא תהיה יפה יותר ורב גונית יותר מבחינת היופי האנושי.
מה יפה יותר מילדים לבנים, שחורים, בלונדים וג'ינג'ים שמשחקים יחדיו בגינה הציבורית? ישראל מהבחינה הזאת תמשוך המוני תיירים סקרנים שיבואו לראות את הערוב האנושי המרהיב.

אך היתרון הגדול ביותר,שלא יסולא בפז, שנושאת עימה העליה הסודנית, הוא העובדה שברוך השם הם אינם יהודים! הרי ידוע לכולנו שעמי העולם מסתכלים עלינו בעין בלתי אוהדת בעיקר עקב כך שאנחנו יהודים. הסודנים הם מוסלמים, וכשמספרם יגיע בעזרת השם למיליון, יבין העולם המתנכר שישראל אינה בכלל מדינה יהודית - ואז יפסיקו לשנוא אותנו !!

אסור להסתכל על הסודנים בזלזול עקב הפיגור התרבותי שלהם. כל מה שצריכה המדינה היהודית לעשות הוא להשקיע בהם, להשקיע ושוב להשקיע: צריך לדאוג להם לדיור, לתזונה ראויה ובעיקר לחינוך הכי טוב שאפשר. זה יביא לתוצאות משובחות ללא ספק. תנו להם את החינוך לו הם ראויים ותתפלאו למצוא בעתיד הלא-רחוק סודנים רופאים, כלכלנים ומדענים.בעיני רוחי אני רואה סודנים מאכלסים את מסדרונות מכון וייצמן ברחובות. לא קשה לי גם לדמיין מדען סודני ישראלי עומד בארמון בשוודיה ומקבל פרס נובל בכימיה או בפיזיקה.

אין לי ספק שהסודנים יתאקלמו מצוין בחברה היהודית הפתוחה. יהיו לנו מדינאים סודנים, אנשי תקשורת מעולים סודנים, והחלום הגדול שלי באמת זה לראות כאן אצלנו רמטכ"ל סודני.

בעבר חששנו פה מהעליה התימנית, אח"כ מהעליה העירקית, אח"כ פחדנו מה"מרוקאי-סכין", ולא מזמן עוד הסתכלנו בעין חרדה על הגרוזינים שעלו לארצנו. אך כל הגלויות האלה התערו בארצנו והביאו אותה לדרגתה המעולה היום. אין לי ספק קל שבקלים שגם הסודנים יתמזגו בינינו בהצלחה, למרות ההבדל בגזע, ברקע ובדת.

תייר שמסתובב בארץ חושב שהוא נקלע לשוודיה. כי כולם חיוורים וג'ינג'ים. אין לי ספק שהסודנים יביאו לשיפור הגזע ולשיפור הצבע. אני צופה הרבה זוגות מעורבים מאושרים, שחובקים ילדים, שיהיו משוחררים משמות התואר המעיקים כמו "יהודי", "כושי","ערבי", "שחור", "לבן" - כולם יהיו פשוט ילדים של העולם, ילדים של אלוהים.

והרי זו היתה בכלל מטרת הציונות: להביא לארץ ישראל אנשים נרדפים ולתת להם בית, זכויות ושיוויון. הרצל בוודאות מתהפך עכשיו בקברו מרוב שביעות רצון.

הייתי יכול להמשיך עוד ארוכות בתאור החזון של עם ישראלי-סודני מאושר, אבל אני חייב למהר להפגנה למען זכויות התושבים הזרים. מה שמזכיר לי שלא רק סודנים מתארחים אצלנו, אלא עוד עמים אחרים נוספים. אבל ברור שאין כמו הסודנים.

(איך שכחתי! הסודני הממוצע הוא גבה קומה, מה שמבשר על שיפור ניכר של רמת הכדורסל הישראלי. מכבי תל אביב לא תצטרך לייבא כושים, סליחה, שחורים, סליחה, אפריקאים. נוכל אפילו לייצא כושים לריאל מדריד ולצ'סקא מוסקבה).

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  סתם עברתי בסביבה לראות אם יש תגובות... משה רוט-שוונץ 23.03.10 01:44 1
  בדברייך יש ניחוח של : אור_יקרות 23.03.10 01:55 2
  שלח את זה ליותם פלדמן, הבן של אביגדור חפרפרת 23.03.10 02:01 3

משה רוט-שוונץ
גולש אורח
יום שלישי ח' בניסן תש''ע    01:44   23.03.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. סתם עברתי בסביבה לראות אם יש תגובות...  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
אור_יקרות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.07
23092 הודעות, 148 מדרגים, 260 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בניסן תש''ע    01:55   23.03.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. בדברייך יש ניחוח של :  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
חפרפרת
גולש אורח
יום שלישי ח' בניסן תש''ע    02:01   23.03.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. שלח את זה ליותם פלדמן, הבן של אביגדור  
בתגובה להודעה מספר 0

הוא יאהב את מה שכתבת.

כתבת יפה, קצת קיצוני, אבל באמת מטריד.

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות