אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #17995 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 17995   
דוידזון
חבר מתאריך 3.3.08
123430 הודעות
יום שלישי י''ב בכסלו תשס''ט    14:12   09.12.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

ערב טוב, מדבר ידידך הוותיק בנימין  

בשל טעות אומללה בזיהוי, חברי הליכוד חיבקו אותי באהבה בחודש האחרון. אני אתגעגע

צביקה בשור
09.12.08, 13:33

זה היה רגע נדיר של שקט באותו היום. אחרי אלף התרוצצויות התיישבתי לנוח קצת. הטלפון צלצל ממספר חסוי. אני מכיר כמה אנשים חסויים מטבעם, אז עניתי. "הלו?"

"שלום", אמר האיש הבוטח מהצד השני, וכדי שלא אחשוב שהוא מחכה שאומר לו משהו, המשיך ואמר, "מדבר בנימין נתניהו. היום מתקיימות הבחירות המוניציפליות בישראל. כחבר ליכוד, אני קורא לך ללכת ולהצביע כדי לחזק את תנועתנו. תודה לך". "תודה גם לך, ספאמר", סיננתי לעבר הנתניהו, שכבר לא היה שם.

יומיים לאחר מכן, כשח"כ לשעבר מיכאל רצון שלח לי סמס בו הוא מבקש את תמיכתי, ובערב התקשר אסף חפץ המוקלט לספר לי כמה חשובה התמיכה שלי בתוכנית שלו למיגור הפשע, ושזה מה שנתניהו היה רוצה שאעשה, הבנתי שזה לא סתם ספאם. בורכתי. מספר הסלולרי שלי השתייך כנראה בעבר לאיזה ליכודניק, ובחודש הקרוב, למרות שאני סמולן קיצוני מצביע חד"ש, אזכה לחיות את חייו של חבר מפלגה לפני הפריימריז. היאח!

ומה אומר לכם, חודש מאוחר יותר? היה תענוג, וחבל שביום ההצבעה הכל נגמר. לקום אל בוקר טוב מהמועמד יחיאל לייטר (מספר 140 בפריימריז), ומיד לקבל הצעה כיפית לבידור: גילה גמליאל מבשרת בסמס שעוד מעט היא אצל ניסים משעל. שותה את מיץ התפוזים שלי, ומשה פייגלין מזמין אותי לכנס בחירות במלון רמדה רנסס.

והשבתות! איזה כיף זה להיכנס אל שבת המלכה בליווי של כל המועמדים, ושתהיה לך שבת שלום, ושבת שלום שתהיה לך, ובאמת, רק טוב ושבת שלום, ממועמדים

מספר 132-145 ברשימה הארצית. והמידע שזורם כל הזמן, מעשיר אותך, כמו "סקר ערוץ 10: פייגלין מוריד את הליכוד מ-36 מנדטים ל-30", ומיד לאחריו "הערב בערוץ 10: עזמי בשארה מול דני דנון ששלל ממנו את הפנסיה. כולנו עם דנון!". וכל הזמן יחס, וכל הזמן פינוק, ופעם בכמה ערבים (הרבים של ערב, שלא יהיו כאן טעויות) מגיעה שיחה מוקלטת, לרוב של אסף חפץ, ממש כשאני מתחיל להיות עייף, ומרדימה אותי בעדנה.

הסמס הראשון של יום ההצבעה גילה לי ששמי עידן ואני אמור להצביע בבית יד לבנים בפרדס חנה. יש לי כל כוונה לממש את זכותי זו, כחבר סלולרי בתנועה הנפלאה הזו.

כשיתפרסמו הדברים כבר תקבע הרשימה, ולכן אין מניעה שאשטח כאן את מי שאני מתכוון להצביע עבורם, ואת התיקים שאני מקווה שהמנהיג נתניהו יעניק להם אחרי הניצחון הגדול. ובכן, הנה הרשימה, מסודרת על פי כמות, מועד ואיכות ה־SMSים שנשלחו לי: אסף חפץ (שינה וביטחון, בשל נטייתו לשלוח הודעות מרעישות בשעות הערב המאוחרות), מיכאל רצון (שר לענייני התמדה), גילה גמליאל (רדיו אזורי), דניאל בנלולו (השר לענייני השכמת העם. ההודעות שלו, שנשלחות מוקדם בבוקר, עקשניות יותר מכל משעון מעורר) ומשה פייגלין (סתם כי הוא טוב לשמאל). מקווה שנצליח.

מקור: http://www.calcalist.co.il/articles/0,7340,L-3165643,00.html

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  הוא בטח גם קיבל מBB שיחה לחוצה ב-11 בלילה ללכת להצביע גלובוס 09.12.08 14:26 1
  גלובוס ברוך שובך מן הכפור הקדימתי. הימין עולה ועולה ועולה וקדימה פייפן דוידזון 09.12.08 14:27 2
  ושוב (ושוב ושוב): אלה לא חדשות ובטח לא סקופ העכבר ששתק3 09.12.08 14:27 3

גלובוס
גולש אורח
יום שלישי י''ב בכסלו תשס''ט    14:26   09.12.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. הוא בטח גם קיבל מBB שיחה לחוצה ב-11 בלילה ללכת להצביע  
בתגובה להודעה מספר 0

הנה לינק לשמיעת השיחה המוקלטת ומבוהלת של BB, למי שהחמיץ:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3635482,00.html

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
דוידזון
חבר מתאריך 3.3.08
123430 הודעות
יום שלישי י''ב בכסלו תשס''ט    14:27   09.12.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. גלובוס ברוך שובך מן הכפור הקדימתי. הימין עולה ועולה ועולה וקדימה פייפן  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
העכבר ששתק3
גולש אורח
יום שלישי י''ב בכסלו תשס''ט    14:27   09.12.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. ושוב (ושוב ושוב): אלה לא חדשות ובטח לא סקופ  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות