אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #20116 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 20116   
דוידזון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.3.08
137250 הודעות, 460 מדרגים, 833 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ז' באדר תשע''ה    13:12   26.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

הרב אלבז: ''החילונים רוצים אותנו מפורדים כדי ש''ס לא תישאר''(הקלטה בלינק)  

חבר מועצת חכמי התורה בהלווית הרב מנשה הלוי: "רבותי זה לא פוליטיקה. אני אין לי שום אינטרס חס וחלילה, אני עושה למען שמו יתברך"
ישראל שקולניק כתב קוקר 26 בפברואר 2015

מאות השתתפו אמש בהלוויתו של הרב מנשה הלוי זצ"ל אשר היה ממקימי קרנה של יהדות ספרד התורנית. בהלוויה נשאו דברים מרנן ורבנן גדולי התורה שליט"א, בראשם חבר מועצת חכמי התורה הגאון הגדול רבי ראובן אלבז שליט"א שזעק וביקש מהציבור להירתם למען תנועת ש"ס.
"ותשחק ליום אחרון. רבי מנשה אתה שוכב כאן וצוחק על כולם, והלך לפניך צדקך כמה מזכי רבים כמה מורי הוראות בזכותך", אמר הגר"ר והוסיף: "ועל זה הטענה עלינו, רבותי ה' יעמוד לנו. אנחנו עומדים במערכה כבדה מאד, קשה מאד. תדעו לכם, חייבים להשתדל ולעמוד איתן נגד כל המהרסים שח"ו שלא ידונו אותו. אני אומר מפורש אני רואה את הבאות. עזבו נציגים לא נציגים זה שטות. התנועה הזאת צריכה להישאר ולהביא את דבר ה לכל עם ישראל" קרא הגר"ר בבכי.

הגר"ר התייחס לאותם מתלבטים וזעק. "לא לזגזג חייבים זה בנשמתינו. זו לא פוליטיקה – זו תורה". בדבריו הסביר הגר"ר אלבז את פשר זעקתו למען תנועת ש"ס גם במהלך ההלויה. "מרן זצ"ל עמד בהלוויתו של השקדן רבי עמרם אזולאי וצעק מקירות ליבו תצילו את עם ישראל תצביעו ש"ס כך צעק. רבותי זה לא פוליטיקה" אמר הגר"ר. "אני אין לי שום אינטרס חס וחלילה. אני עושה למען שמו יתברך.

"תרחמו על עם ישראל זה מה שרוצים החילונים שיהיה פירוד, שלא תישאר ש"ס חלילה וחס, ומה יהיה? הלא הם מביאים את דבר ה' בכל מקום. על ידי זה נקרב את עם ישראל נרחיב הקדושה והטהרה. רבי מנשה היה מאלה שיצאו לפעילות הזאת והוא הצליח, הנה הבנים שלו הם העדים, הוא יעמוד בתפילה שנזכה לישועה שלמה".
המנוח הותיר בנים תלמידי חכמים ביניהם הגאון רבי משה הלוי ראש ישיבת "תפארת הלוי".

מקור: http://www.kooker.co.il/%D7%94%D7%A8%D7%91-%D7%90%D7%9C%D7%91%D7%96-%D7%94%D7%97%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%A8%D7%95%D7%A6%D7%99%D7%9D-%D7%90%D7%95%D7%AA%D7%A0%D7%95-%D7%9E%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%93%D7%99%D7%9D/

גדי אייזנקוט הוא לא הרמטכ"ל שלי, כל עוד אלאור לא בבית

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  לא צריך את החילוניים בשביל זה, אריה עושה את זה ממצויין - לעילא ולעילא דוידזון 26.02.15 13:12 1
     צודק חכם חלפון 26.02.15 13:18 2
         אתם כנראה לא רגועים מהפירוד שזרה ישי. בבב 26.02.15 13:23 3
     מפלגת יחד היא זאת שזורעת פירוד . המרן שלהם קילל את אדמורי חבד Rabbi770 26.02.15 13:31 4

דוידזון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.3.08
137250 הודעות, 460 מדרגים, 833 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ז' באדר תשע''ה    13:12   26.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. לא צריך את החילוניים בשביל זה, אריה עושה את זה ממצויין - לעילא ולעילא  
בתגובה להודעה מספר 0

גדי אייזנקוט הוא לא הרמטכ"ל שלי, כל עוד אלאור לא בבית

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
חכם חלפון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.4.13
2082 הודעות, 26 מדרגים, 52 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ז' באדר תשע''ה    13:18   26.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. צודק  
בתגובה להודעה מספר 1

יו״ר המפלגה שלו הסנדק אריה דרעי עושה טוב יותר בהרבה

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
בבב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.8.12
6337 הודעות, 28 מדרגים, 30 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ז' באדר תשע''ה    13:23   26.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. אתם כנראה לא רגועים מהפירוד שזרה ישי.  
בתגובה להודעה מספר 2

Rabbi770
גולש אורח
יום חמישי ז' באדר תשע''ה    13:31   26.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. מפלגת יחד היא זאת שזורעת פירוד . המרן שלהם קילל את אדמורי חבד  
בתגובה להודעה מספר 1

וכל ההיתפתלויות הם לא רלוונטיות . הוא במפורש השפיל את חבד .

במקום אחר הוא יוצא בהכפשות נגד הרבנים הליטאים בבני ברק .

ועכשיו הןא זורע פירוד בציבור החרדי בשביל כסאולוגיה וכל בעלי האינטרסים מכשירים אותו רק בגלל יצר הנקמה שלהם .

אנשים שזורעים פירוד לא יצליחו .

איך אמר חכ מוזס היום . האנשים יודעים להקשיב לרבנים שלהם בעז״ה והחרדים לא יפסידו מנדטים .

הרבי מלובביץ תמיד דיבר בחיוב על כל יהודי . מעולם לא התקיף אפילו מתנגדיו .

אמן ואמן .

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות