אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #20206 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 20206   
דוידזון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.3.08
137250 הודעות, 460 מדרגים, 833 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ב באדר תשע''ה    13:04   03.03.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

הרב מאזוז על רבני 'המזרחי': ''חרדים לדבר ה', הרב טאו ירא שמים גדול''  

"חרדים לדבר ה', הרב טאו ירא שמים גדול"

בדבריו ציטט מנהיגה הרוחני של מפלגת 'יחד' הרב מאיר מאזוז את הגראי"ל שטיינמן על הרב צבי טאו ראש ישיבת 'הר המור': "יותר חרדי מכל החרדים" • "אמרו לנו שהם עמלק, שתקנו. אמרו שלא צריכים חיילים, שתקנו. עד שאמרו שילכו עם השמאל" • "הרב אבינר היה אמיץ מול כל הבית היהודי, הרב ליאור תלמיד חכם גדול" • צפו בוידאו הבלעדי

אבי שיף 10:26 03/03/2015

הרב מאיר מאזוז נאם בכנס של יחד, התייחס לסוגיית רבני הציונות הדתית ואף סיפר על דברים שאמר לו הגראי"ל שטינמן בשבחו של הרב צבי טאו, ראש ישיבת 'הר המור'.

הרב מזוז: "אני רוצה לענות לכמה שאלות. שואלים אותי כל הזמן, הרי צריך להתבדל מהמזרחיסטים, מדוע אתם מתחברים איתם?"

הרב מאזוז המשיך וענה - "אני אומר: יש שם יראת שמיים. הרב טאו ירא שמים גדול. הרב שטיינמן אמר שהוא יותר חרדי מכל החרדים. הרב ליאור הוא תלמיד חכם גדול. הרב אבינר היה מוכן לאבד הרבה כסף ויצא בביקורת ראשון מול כל הבית היהודי".

"היום אנחנו במצב חמור", הוסיף הרב, "רוצים לבלע את תורת ישראל. בהתחלה אמרו שהם עמלק, שתקנו. אחר כך אמרו שלא צריכים חיילים. אנחנו לא צריכים חיילים?! וכי אנחנו חזקיהו המלך?! מפלגים ומפלגים. לא העמידו אף דיין מכיסא רחמים, עדיין שתקנו. עד שאמרו שילכו עם השמאל. שם כבר לא נשתוק. שוב יחזרו על הסכמי אוסלו? על גוש קטיף? לכו למוזאון גוש קטיף שביקרתי בו תראו מה עשו להם".

הרב מזוז הוסיף: "ש"ס סגורה ומסוגרת כיריחו. רק שחורים, רק ספרדים. אסור שיהיה הפרדה בין שחורים לסרוגים. העיקר יראת ה׳, צריך לאהוב כל ישראל, אפילו אלה עם כיפות שקופות".

מקור: http://www.bhol.co.il/

גדי אייזנקוט הוא לא הרמטכ"ל שלי, כל עוד אלאור לא בבית

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  יישר כח כבוד הרב... yn39 03.03.15 13:12 1

yn39 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.2.14
4640 הודעות, 60 מדרגים, 119 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ב באדר תשע''ה    13:12   03.03.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. יישר כח כבוד הרב...  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות