אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #20703 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 20703   
צ_כתמר_יפרח
גולש אורח
יום שני י' בחשון תשע''א    08:45   18.10.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

לכבוד הפסטירע-בין המתקרב - קטע שנון ומדויק שנתקלתי בו:  

(הקטע נכתב לפני כשנתיים, אבל הוא אקטואלי תמידית ושווה מאוד לקריאה עד הסוף)

http://mekusharim.walla.co.il/News/ViewArticle.aspx?ArticleID=170877

יום הזיכרון ליצחק רבין - פסטירבין נוסף?
מאת סניה ולדברג 10/11/2008 02:53:24

עוד פסטירבין? או שסוף סוף יום זיכרון? יום השנה ה-13 לרצח יצחק רבין.

ברגע שנכנס חודש אוקטובר, סבתא שלי (אשר מתעניינת בפוליטיקה יותר מאשר בבישולים לצערי), שמעה ממני את המשפט הבא:" יש לי תחושה שבקרוב נשמע איזה משהו מיגאל עמיר".

אולי זה סתם צרוף מקרים ואני סתם מחפש קנוניות בכל מקום (למרות שאני ממש לא), אבל אכן שמענו ממנו. כמה מפתיע!!! ממש לרגל יום הזיכרון! וואו! הייתם מאמינים איזה צרוף מקרים מדהים? מי היה מאמין...
השנה הוא דפק לנו איזה ראיון מאסיבי לתקשורת ובכך עורר את זעמם של פוליטיקאים רבים (גם את שלי אגב) וכרגיל קטף כתבה בעמוד הראשי בכל אתרי התקשורת הישראלים. למרות שאני מוכרח לציין שההצגה של שנה שעברה הייתה התעלות משמעותית. כל הקטע סביב קריתת הערלה של בנו היה בהחלט משהו שעניין את ה*** לכל המדינה בתקופה ההיא. טוב אני לא אהיה דמגוג טוטאלי, שנה שעברה זה כנראה היה צרוף מקרים. לא נראה לי שזירזו למופרעת שהתחתנה איתו את הלידה בשביל שהוא יספיק לככב בכותרות בדיוק ברגע המתאים. אבל אם לא, אני די בטוח שאיכשהו, בדרך כלשהי הוא היה מגיע לתקשורת.

אל תבינו אותי לא נכון. אני ממש לא נגד יום הזיכרון. מצידי שיזכרו אותו כל עוד ישראל קיימת. בכל זאת, אדם שתרם המון למדינה. הרבה יותר מ-99% מהאנשים השוכנים בה זה בטוח.

אבל אני כן נגד להפוך את היום הזה לפסטיבל שנתי של הטפות פוליטיות. אני מתעלם לחלוטין מהעובדה שהרבה מעבר לחצי מדינה בתקופה ההיא חיכו לרגע שהוא יעוף מתפקיד ראש הממשלה (תוצאות הסקרים יום לפני מותו מראים על פער ענק בינו לבין נתניהו) ואנשים משום מה נוטים לחזור שוב ושוב על המשפט "הוא היה ראש הממשלה הכי טוב שלנו" – במה בדיוק? גם את אברהם לינקולן היום זוכרים כאדם טוב ששיחרר את השחורים מעבדות (כמה אצילי). אבל בפועל לינקולן יצא למלחמת האזרחים בגלל כסף. השחורים לא עניינו אותו לרגע והוא ניצל אותם כתרוץ. אני לא שופט את האמריקנים. אני מודע לכל העניין הזה שקשור בשמירה על כבוד הפוליטיקאי הנרצח. בכל זאת חשוב לזכור: הוא היה ראש ממשלה ונרצח בידי אחד מאיתנו – שזה נוראי, לא דמוקרטי ומוריד מערכה של ישראל.

אבל... אני מתנגד בתוקף לכל פסטיבל השמאל שעושים סביב הארוע הזה. מעבר לכל הטימטום שנוטף מכל הסיפור, אני חושב שהניצול הפוליטי של הרצח שלו הוא פשוט זוועתי. אני אתחיל מהדמגוגיה:

"יגאל עמיר רצח את השלום" – כל הזמן הזה היה לנו שלום ולא שמתי לב? כל הזמן הזה לא ידעתי שאוטובוסים מתפוצצים זה שלום? כל הזמן הזה ערפאת בעצם רצה שלום אבל איך שרבין נרצח הוא פשוט התחרט לפתע? תעשו טובה ואל תנסחו משפטים גדולים מדי בשביל מוחות קטנים מדי. זה נשמע פשוט פתטי. עזבו את העובדה שלקרוא לתקופה ההיא "שלום" או "בדרך לשלום" זה פשוט מצחיק. למרות שאפשר לקרוא לה "אוטובוס הקסמים" לאור הנטייה של האוטובוסים בתקופה ההיא לשנות צורה במהירות. אבל איך לעזאזל אפשר לרצוח שלום?

"די לגזענות" – משפט נורא יפה. במיוחד כשהוא בא מצפונבונים ששונאים כל דבר לבוש כמו דוס, מסתכלים על מתנחלים כמו על פגע ציבורי, מזלזלים בתרבות היהודית ועוד אומרים לי לנסות להבין את הערבים. ניסיתי להבין את הערבים, אבל אמא נכנסה לחדר והוציאה לי את האקדח מהפה.

שלא נדבר על זה שאין שום קשר בין גזענות לרצח רבין. רבין לא נרצח על בסיס גזע ואני בספק אדיר שיגאל עמיר חושב שהוא טוב יותר מהערבים בגלל שהוא איזה דוס גיזעי והם סתם ערביי רחוב.

הכי אהבתי את האהבלים שיצאו עם תמונות כאלו – מסתבר שנתניהו לא הסתפק בעובדה שקיבל בסקרים 65% תמיכה לעומת רבין שקיבל 28%. הוא היה חייב לרצוח אותו על מנת להבטיח את הניצחון (יום אחרי הרצח, 87% פרס, 13% נתניהו – לא חכם במיוחד, אה?). תגידו יש לכם איי קיו מפוחית? אם ככה אתם מבינים פוליטיקה, תעשו טובה, אל תמליצו לי למי להצביע.

נמשיך בפוליטיקה:

רבין עדיין מוזכר בכל נאום פוליטי שיכנועי של מפלגת העבודה. מסתבר שגם 13 שנים לאחר המוות הוא עדיין משפיע על ההחלטות שמתצבעות שם. כנראה אחרי התמסטלות רצינית של בכירי המפלגה – מה שיסביר הרבה דברים.

מפלגת העבודה, תבינו. רבין כבר לא איתכם! אני יודע שבכל פעם שאת שיכורים אתם עדיין מדמיינים שהוא כן, אבל תתגברו על זה ותמשיכו הלאה. שלא נדבר על זה שאני בספק שרבין היה רואה בעין יפה את בחירתו של דיסלקט לעמדת ראש המפלגה. לא התכוונתי לאהוד ברק – למרות שגם הוא לא הברקת המאה ובתור ראש ממשלה הוא שווה בערך כמו ג'ובאני רוסו במכבי תל אביב בכדורסל.

שטיפת המוח:

כל הדברים שנאמרו קודם מטרידים אותי הרבה פחות מאשר שטיפת המוח שעוברים ילדים בבתי הספר. ה-ו-ל-י ש-י-ט!!! ביום השואה לילדים יש פרצופים פחות עצובים מזה. למי שראה את זה קורה, אתם יודעים טוב מאוד שהפעם, למרות היותי חובב הומור שואה גדול, איני מתלוצץ. אתם עוד לא נולדתם בתקופה ההיא! מאיפה הדמעות האלה? ילדים אשכרה בוכים!

לאחר מכן אני שומע איך השמאלנים מאשימים את הדוסים בהיותם סגורי ראש פרימיטיביים ששוטפים לילדים שלהם את הראש עם תנ"ך וקוראים לילדים שלהם רק בשמות תנכיים. לעומתם, לשטוף את המוח על סיסמאות בלאי שמאלניות, להטיף לשינאת הדת היהודית ולאהבת החמאס ולקרוא לכל אבן על שמו של יצחק רבין, זאת פשוט הפגנת שיא התרבות השיכלית של האנושות.

אגב, אם כבר מדברים על שינאת הדת היהודית. ברצוני לשלוח עקיצה נוספת למפלגות השמאל שלנו (שעכשיו קדימה כנראה הצטרפה אליהן) שכמו בכל שנה לקראת הבחירות, בוחרות לעצמן את הסיסמה הטובה ביותר שאיתה הם ירוצו נגד החרידים.

גם הפעם, כמו בכל יום אחרי הבחירות, ירוצו כל מנהיגי אותן מפלגות עם נייר טואלט מוכן כדי לנגב את התחת לאלי ישי ולהתחנן בפניו שיצטרף עם ש"ס לקואליציה שהם ינסו להרכיב הפעם. הפעם אני באמת לא מאמין שיש מישהו שקונה את כל הבולשיט הזה.

ליברמן טען שזה "נסיון זול לקנות את הציבור הרוסי. אבל הציבור הרוסי חכם מדי בשביל לקנות את השקרים הללו". לדעתי לא רק רוסים. אפילו זבוב,
אחרי שהתנגש בפעם ה-4 באותו החלון, מבין שאין פה כניסה.

כל הכבוד ציפי לבני, יום לאחר שנודע לך על קיום הבחירות את מיד מבטיחה לנו נישואים אזרחיים (מה שהבטיחו בעבר גם ברק, לפיד ועוד...). קצת מוזר לאור העובדה ש-24 שעות לפני כן היית מוכנה לשבת עם אלי ישי באותה הממשלה.

על מנת למנוע אי הבנות. אני רוצה להגיד שוב: אני ממש לא נגד לזכור את היום הזה. אבל לא בפורמט שהוא קיים היום. לכן עד שלא תפסיקו עם ההטפות האינפנטיליות הללו, אני לא אפסיק לנצל את היום הזה על מנת לצחוק על מפלגות השמאל שלנו - אשר מספקות לי חומר בכל פעם מחדש.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  ענק צדיק ישר כח הגורם האנושי 18.10.10 21:11 1
  הגיג! אהודברח 18.10.10 21:22 2
     חחחח... :-) צ_כתמר_יפרח 19.10.10 07:12 8
  אני לא חושב שהיה אי פעם סקר שהצביע על אורן אדרי 18.10.10 21:33 3
     אלה היו הנתונים בסקרים מייד לפני שהשיכור נרצח. בדוק. צ_כתמר_יפרח 19.10.10 07:12 7
         פליז, אל תגיד 100% על דברים שהם לא 100% אורן אדרי 19.10.10 08:36 11
             אני זוכר בוודאות את הסקרים שהתפרסמו מייד לפני הרצח צ_כתמר_יפרח 19.10.10 08:56 13
  הגיג-רע מה קורא 18.10.10 21:51 4
     ציונה, חדל קשקשקת רנה דקארט 18.10.10 22:05 5
         ציונה והעין המקולקלת: צ_כתמר_יפרח 19.10.10 07:14 9
  חח.. ענק!!! ergon 18.10.10 22:25 6
  ''הכי אהבתי...'' :) פילוביץ שחף 19.10.10 08:10 10
     אופסס, אני רואה שהנחתת גם כן סקרים :) אורן אדרי 19.10.10 08:41 12
         ראיתי, עניתי לך ואני עומד על דעתי צ_כתמר_יפרח 19.10.10 08:57 14
             אז מדוע אינך מביא את תוצאות הסקרים ה''מזעזעות'' האלו? שלומצי 19.10.10 10:47 15
                 פילוביץ הביא סקר שמראה על תיקו מוחלט בינו בוערים 19.10.10 11:18 16
                     הצדיק טען שהיו סקרים שונים לגמרי - אז שיביא אותם שלומצי 19.10.10 11:40 17
                         את תשלמי לי כדי לנסוע לבית אריאלה ולסרוק עיתונים? צ_כתמר_יפרח 19.10.10 12:18 19
                             למה? אתה עובד אצלי שאני צריכה לשלם לך? טענת טענה מסוימת שלומצי 19.10.10 12:28 20
                                 מאיפה יש לי סטאז'ר? צ_כתמר_יפרח 19.10.10 12:44 21
                     זאת לא הדרך להגיע למסקנות אורן אדרי 19.10.10 14:17 22
  אהבתי . kitzz 19.10.10 12:11 18

הגורם האנושי
חבר מתאריך 7.3.08
9759 הודעות
אור ליום שלישי י''א בחשון תשע''א    21:11   18.10.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. ענק צדיק ישר כח  
בתגובה להודעה מספר 0

טרור: זה לא יגמר אם לא נטרנספר

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
אהודברח
חבר מתאריך 9.5.07
17802 הודעות
אור ליום שלישי י''א בחשון תשע''א    21:22   18.10.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. הגיג!  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
צ_כתמר_יפרח
גולש אורח
יום שלישי י''א בחשון תשע''א    07:12   19.10.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. חחחח... :-)  
בתגובה להודעה מספר 2

אורן אדרי
גולש אורח
אור ליום שלישי י''א בחשון תשע''א    21:33   18.10.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. אני לא חושב שהיה אי פעם סקר שהצביע על  
בתגובה להודעה מספר 0

רבין 28%
ביבי 65%

או משהו שקרוב לזה

כולם מוזמנים לתקן אותי
או להביא תזכורת

צ_כתמר_יפרח
גולש אורח
יום שלישי י''א בחשון תשע''א    07:12   19.10.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. אלה היו הנתונים בסקרים מייד לפני שהשיכור נרצח. בדוק.  
בתגובה להודעה מספר 3

אני זוכר את זה היטב, כאילו זה היה אתמול.

הדרך היחידה להביא אסמכתא היא לגשת לארכיון העיתונות בבית אריאלה בתל אביב ולחפש את עיתוני סוף השבוע של אותה תקופה.

אבל זה בדוק וודאי ב-100%. היה מדובר במשהו כמו 65% או קצת יותר לביבי, ובערך 25% לרע-בין.

אורן אדרי
גולש אורח
יום שלישי י''א בחשון תשע''א    08:36   19.10.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. פליז, אל תגיד 100% על דברים שהם לא 100%  
בתגובה להודעה מספר 7

עדיף שתקפוץ לשם (לבית אריאלה) מתי שיש לך זמן
ותביא הוכחות (קח לעצמך שנה או יותר אם צריך)

אני גם מוכן לתגמל אותך ביד רחבה אם תביא הוכחה כזאת
(או שמא אתה מעדיף bet)

בינתיים תרשה לי
לעדכן בסקר של מינה וידיעות מלפני הרצח
אין לי תאריך אבל להערכתי זה היה מתישהו ב1995
רבין 42%
נתניהו 42%
עבודה -37 מנדטים
ליכוד- 37 מנדטים
(יש לי צילום של גזיר העיתון)

כמו כן מצאתי בפורום הזה דיווחים על סקרים
http://www.faz.co.il/thread_36192

2/4/1995: סקר של 1009 נשאלים, כולל ערבים: נתניהו 52%; רבין 48%;

6/4/1995: נתניהו מוביל על רבין 45.9%-32%, ואפילו בני בגין, נביא הזעם הקיצוני ההוא, שמטיח את הדברים המפחידים ביותר ביושר חסר-מעצורים, הוא בעל סיכויים לנצח: 35.4% מול 40.3% לרבין (גאלופ);

28/4/1995: נתניהו מביס את כולם, כולל את רבין: 45% מול 32% (גאלופ);

29/5/1995: נתניהו: 43%; רבין: 37% (מכון דחף);

9/6/1995: נתניהו: 41%; רבין: 37% (גאלופ);

20/6/1995: היוצא מן הכלל שמעיד על הכלל: רבין מוביל באחוז שלם!... 39% מול 38% (מינה צמח, ערוץ 1);

3/7/1995: נתניהו: 44.5%; רבין: 37.1% (גאלופ);

20/7/1995: נתניהו: 43%; רבין: 36%; לא החליטו: 18% (גאלופ);

(כל הנתונים לקוחים מדיווחי ה''ג'רוזלם פוסט'').

עוד

רוזה מרציפן (שבת, 08/11/2003 שעה 0:59)
בתשובה לאריה פרלמן הדפס תגובה/פתיל • קישור ישיר לתגובה זו

''הסקר הקרוב ביותר ל4 בנובמבר 95 שמצאתי, הוא מה11 באוגוסט, באותה שנה - פחות מ3 חודשים לפני הרצח.

אם כן עפ''י המדגם המיצג של מכון ''דחף'', אילו נערכו הבחירות ביום ביצוע הסקר, ושני המתמודדים היו יצחק רבין ובנימין נתניהו, היה כל אחד מהם זוכה ב41 אחוזים מקולות המצביעים. 10 אחוזים לא החליטו, ו8 אחוזים טוענים כי לא יצביעו.
אם מצרפים למירוץ גם את רפאל איתן ודוד לוי התוצאות הן: רבין: 39%, ביבי: 31%, איתן: 8%, לוי: 5%.''

צ_כתמר_יפרח
גולש אורח
יום שלישי י''א בחשון תשע''א    08:56   19.10.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. אני זוכר בוודאות את הסקרים שהתפרסמו מייד לפני הרצח  
בתגובה להודעה מספר 11

והפער בהם היה כפי שציינתי.

כשיהיה לי זמן אלך לבית אריאלה.

אלא אם אתה מוכן לשלם לי עבור הזמן שאשקיע בכך, כמו שאני מרוויח באופן רגיל

מה קורא
גולש אורח
אור ליום שלישי י''א בחשון תשע''א    21:51   18.10.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. הגיג-רע  
בתגובה להודעה מספר 0

רנה דקארט
חבר מתאריך 1.6.09
47214 הודעות
אור ליום שלישי י''א בחשון תשע''א    22:05   18.10.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. ציונה, חדל קשקשקת  
בתגובה להודעה מספר 4

מותר לכתוב בזה הפורום טורים.

צ_כתמר_יפרח
גולש אורח
יום שלישי י''א בחשון תשע''א    07:14   19.10.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. ציונה והעין המקולקלת:  
בתגובה להודעה מספר 5

לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

ergon
גולש אורח
אור ליום שלישי י''א בחשון תשע''א    22:25   18.10.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. חח.. ענק!!!  
בתגובה להודעה מספר 0

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
יום שלישי י''א בחשון תשע''א    08:10   19.10.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. ''הכי אהבתי...'' :)  
בתגובה להודעה מספר 0

"הכי אהבתי את האהבלים שיצאו עם תמונות כאלו – מסתבר שנתניהו לא הסתפק בעובדה שקיבל בסקרים 65% תמיכה
לעומת רבין שקיבל 28%. הוא היה חייב לרצוח אותו על מנת להבטיח את הניצחון (יום אחרי הרצח, 87% פרס, 13% נתניהו – לא חכם במיוחד, אה?).
תגידו יש לכם איי קיו מפוחית? אם ככה אתם מבינים פוליטיקה, תעשו טובה, אל תמליצו לי למי להצביע."

.
.
תזכורת:

אורן אדרי: 513. סקרים של אז לפני שרצחו את רבין
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&forum=gil&om=5614&omm=513&viewmode=

וכאן:

"איך הדעת תקבל זאת???"

"אתה יכול להערים על חלק מהאנשים כל הזמן,
אתה יכול להערים על כל האנשים חלק מהזמן,
אך אינך יכול להערים על כל האנשים כל הזמן".
(אברהם לינקולן)

הלקסיקון השלם - פרשת רצח רבין ז''ל (2)
http://rotter.net/forum/gil/16904.shtml
הלקסיקון השלם - פרשת רצח רבין ז''ל
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=5614&forum=gil&omm=0
13. אז מי לעזאזל באמת יזם את רצח רבין, ומדוע כל המערכת נכנסת
להיסטריה כשמנסים לחפש תשובה??

http://rotter.net/forum/gil/6663.shtml#13

אורן אדרי
גולש אורח
יום שלישי י''א בחשון תשע''א    08:41   19.10.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. אופסס, אני רואה שהנחתת גם כן סקרים :)  
בתגובה להודעה מספר 10

צדיק יכול לקבל פה עוד אקסטרא מידע מהודעה 513

צ_כתמר_יפרח
גולש אורח
יום שלישי י''א בחשון תשע''א    08:57   19.10.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. ראיתי, עניתי לך ואני עומד על דעתי  
בתגובה להודעה מספר 12

התוצאות של הסקרים שנערכו זמן קצר לפני ההתנקשות היו מזעזעות מבחינת רבין.

ייתכן מאוד שזה מה שהביא לתרגיל המסריח של ההתנקשות, שהפך להתנקשות אמיתית.

שלומצי
חבר מתאריך 14.8.05
48135 הודעות
יום שלישי י''א בחשון תשע''א    10:47   19.10.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. אז מדוע אינך מביא את תוצאות הסקרים ה''מזעזעות'' האלו?  
בתגובה להודעה מספר 14

בינו בוערים
גולש אורח
יום שלישי י''א בחשון תשע''א    11:18   19.10.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. פילוביץ הביא סקר שמראה על תיקו מוחלט  
בתגובה להודעה מספר 15

עבר עריכה לאחרונה בתאריך 19.10.10 בשעה 11:41 על-ידי שלומצי (מנהל הפורום)

עכשיו, שימי לב טוב טוב.
מה שקובע בסקרים לעומת המציאות הוא לא סקר אחד כזה או אחר, אלא מגמה
שמתמשכת בכל הסקרים.

יומיים אחרי הרצח בסקר השני שהובא ע"י פילוביץ רואים יתרון סופר דופר
עצום של פרס על נתניהו. יתרון זה הופיע בכל הסקרים שנערכו באותו שבוע
ע"י כל מני מכוני מחקר.
אבל, אליה וקוץ בה. לאט לאט החלה מגמה של סגירת הפער. מה שיצר אותה
והעצים אותה היו המוני הפיגועים.

אז אם במצב של כמעט 30 אחוזי יתרון פרס שמט אותו, ברור לכל בר בי רב
שאם יש מצב של תיקו מוחלט, הרי כל הפיגועים (ובתקופת רבין היו גם
היו פיגועים קשים, אפרט אותם בסוף התגובה) יביאו למצב שבו ביבי יגבור
עליו.

רשימת הפיגועים הקשים בתקופת רבין:
- פיגוע בתחנה המרכזית של עפולה אפריל 94'
- פיגוע בתחנה המרכזית של חדרה (בערב יום הזכרון!!) אפריל 94'
- הפיגוע בקו 5 בדיזנגוף אמצע אוקטובר 94'
- חטיפת נחשון וקסמן אוקטובר 94'
- פיגוע התאבדות במדרחוב בירושלים אוקטובר 94'
- פיגוע בקו 20 בר"ג יוני או יולי 95'
- פיגוע כפול בבית ליד סוף ינואר 95'
- פיגוע באוטובוס ליד ביה"ס רנה קאסין בירושלים (בנו של ברנע נרצח) אמצע שנת 95' (לפני רציחתו של רבין)

שלומצי
חבר מתאריך 14.8.05
48135 הודעות
יום שלישי י''א בחשון תשע''א    11:40   19.10.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. הצדיק טען שהיו סקרים שונים לגמרי - אז שיביא אותם  
בתגובה להודעה מספר 16

צ_כתמר_יפרח
גולש אורח
יום שלישי י''א בחשון תשע''א    12:18   19.10.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. את תשלמי לי כדי לנסוע לבית אריאלה ולסרוק עיתונים?  
בתגובה להודעה מספר 17

אני מרוויח די הרבה, כך שמספר שעות מזמני (כולל זמני הנסיעה כמובן) יעלו כסף רב.

את רוצה שאני אעשה זאת על חשבוני, ואני אומר - אם זה כ"כ קריטי לך, מדוע שזה יהיה על חשבוני ולא על חשבונך?

שלומצי
חבר מתאריך 14.8.05
48135 הודעות
יום שלישי י''א בחשון תשע''א    12:28   19.10.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. למה? אתה עובד אצלי שאני צריכה לשלם לך? טענת טענה מסוימת  
בתגובה להודעה מספר 19

ומן הסתם אתה רוצה להוכיח שהיא נכונה.
נכון לעכשיו, טענתך נסתרה בקטעי עיתונים ונתונים שהובאו כאן.

אם חשוב לך להוכיח את טענתך, תשלח איזה סטאז'ר לבית אריאלה(העלות של סטאז'רים היא אפסית)שיצלם ויביא את ההוכחות לטענתך.

לי זה ממש לא קריטי להוכיח את טענותיך.

צ_כתמר_יפרח
גולש אורח
יום שלישי י''א בחשון תשע''א    12:44   19.10.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. מאיפה יש לי סטאז'ר?  
בתגובה להודעה מספר 20

אורן אדרי
גולש אורח
יום שלישי י''א בחשון תשע''א    14:17   19.10.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. זאת לא הדרך להגיע למסקנות  
בתגובה להודעה מספר 16

kitzz
חבר מתאריך 7.5.07
69556 הודעות
יום שלישי י''א בחשון תשע''א    12:11   19.10.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. אהבתי .  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות