גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #23508 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 23508   
המסביר
גולש אורח
יום שבת א' בשבט תשע''ז    21:51   28.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

טראמפ הוא איש ספונטני, הוא לא עושה חשבונות לפני שהוא מדבר או מצייץ  

ערכתי לאחרונה בתאריך 28.01.17 בשעה 21:56 בברכה, המסביר

או פשוט זורק מילים מהבטן שלו, וזה בדיוק מה שאוהבים בו !
הוא לא חכם או משכיל בכלל, הוא פשוט אומר יש הגירה ממקסיקו ? בא נבנה חומה גבוהה מאוד מאוד !

וזה בדיוק מה שאספסוף רוצה ואוהב - כי גם הם כאלה !
הציבור אמריקאי גם אלה שבחרו בו לא ממש רוצים שיקיים את הבטחותיו, אנשים די מרוצים שהוא לא מעביר את השגרירות לירושלים, מי באמת רוצה להחמיר את האנטיפדה ?¿?¿

קיים פה שפה בלתי נשמעת בין טראמפ לעם האמריקאי שאומר ״הרי כולנו ידענו שטראמפ הבטיח את הבטחתיו בגלל שהוא רוצה מצביעים לקלפי, אבל עכשיו כבר אחרי זה״

גם תמכיו לא דורשים ממנו לקיים את הבטחתיו, הרי הם מרוצים מהמצב הנוכחי שטראמפ ניצח את המשחק !!
ומה זה באמת משנה מה הוא יעשה עם המחבלים ? הרי הניצחון זה העיקר פה
וטראמפ בעצמו אומר את זה כל הזמן
כולם יודעים טוב טוב שבתקופת אובמה לא היה בארצות הברית טרור
ומי יכול להגיד שמתחשק לו עכשיו קצת עקשן עם דם בתוך הגבולות של ארצו ?

אלא מה, אנשים פשוט אוהבים אנשים שמצליחים ! זה הכול !
הנה מגיע טראמפ המצליח והמותג ומנסה להוביל את כולם בתוך ההצלחה שלו הכלכלית,
מי לא רוצה לראות את ארצות הברית משגשגת כמו הביזנס של טראמפ ?

הוא יכול בקלות לתלות שלט של TRUMP
על בית הלבן, מי ימנה את זה ממנו ? הרי אנשים שם יודעים שידו של טראמפ קל על ההדק, והוא אינו מהסס לפטר עובד זה או אחר !

כולם יודעים שטראמפ הוא דיקטטור טיפוסית ואף אחד לא רוצה דיקטטור !
אבל סומכים על המנגנון הדמוקרטי שזה ימנע מטראמפ להשתלט על המדינה

טראמפ מצידו אינו אכפת לו בכלל על ימין ועל שמאל,
״רק תביא לי כמה שיותר כבוד וכמה שיותר אנשים בהופעות שלי ושאשתי יגיד לי בלילה WOW יקירי ! אתה גדול״
והוא בכלל לא מסתיר את זה מהציבור

ולמה האום לא גינתה את ההחלטה האחרונה של בניית דירות נוספות במקום ההתנחלות ?
פשוט מאוד, כי טראמפ קיצץ להם ארבעים אחוז מהכסף שארצות הברית נותן להם כל שנה, והם לא רוצים קיצוץ נוסף !¡!¡!¡
הם לא רוצים ויטו מארצות הברית, אני לא יודע בכלל מה זה ויטו, אבל אני כן יודע שהאום לא רוצה ויטו מארצות הברית, ושמעתי שטראמפ איים אותם בויטו - הבנתי שיש להם ממה לפחד ממנו :-O

סוף דבר - טראמפ מייצג נאמנות את בחריו, והרפובליקנים היו בוחרים לכל מועמד אחר מטעמם, גם אם לא היו קוראים לו טראמפ, כי הימנים בוחרים לימין, והשמאלנים בוחרים בשמואל !

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  טראמפ אדם חכם ומשכיל, ההחלטותיו מחושבות ולא ספונטניות,בדיבורים ובציוצים הוא לפעמים ספונטני אקטואלי 28.01.17 22:55 1

אקטואלי
חבר מתאריך 2.4.12
35208 הודעות
יום שבת א' בשבט תשע''ז    22:55   28.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. טראמפ אדם חכם ומשכיל, ההחלטותיו מחושבות ולא ספונטניות,בדיבורים ובציוצים הוא לפעמים ספונטני  
בתגובה להודעה מספר 0

טראמפ נכנס לקמפיין עם תוכנית סדורה לנצח בפריימריז, ואפילו עם ססמה מצוינת. גם העמדה שלו בנוגע לחומה, לחלוטין לא ספונטנית. הכול היה מתוכנן מראש.

אלה החלטות/דילים לגיטימי שראש ממשלה יעשה בלי לשתף את הקבינט?ואת מע' הביטחון?

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות