אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #23958 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 23958   
שארפ
גולש אורח
יום חמישי י''ט בתמוז תשע''א    16:47   21.07.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

פינת הטוקבק ------  

378. בשם אלא שנלחמו במלחמת העצמאות,ואלו שגרו במעברות בשנות ה-50

אתה מפונק מנותק

,
מההיסטוריה

(21.07.11):

ובשם אלו שחיו בתקופת הצנע-עם הקצבות המזון היומיות ובשם אלו שחוו את מלחמת יום הכיפורים ובשם אלו שהלכו קילומטרים ברגל למכולת הקרובה כדי להביא לחם חלב וגבינה לפיות ילדיהם הרעבים ובשם העולים מארצות המזרח וצפון אפריקה שהיו מבוססים בארצות מוצאם ושהגיעו לכאן נזרקו למעברות אוהלים בדימונה וירוחם, בעתלית ובבאר-שבע ובשם עוד רבים רבים אחרים שונים ומגוונים שנולדו בשנות ה-30, 40, 50 וה-60 בשם כולם יש לי רק דבר אחד להגיד לך:
צא לרגע מהפיסבוק, כבה את המחשב ואת הפלזמה, הפסק את מציצת המילקשייק הקר, הנח את עת המשוררים שלך,השקט מעט את המזגן בחדר, הישען על כרית הנוצות הנעימה וקח סידור בידך (כן כן זה של הדתיים המיושנים), פתח בעמוד הראשון ותתחיל להתפלל: מודה אני לפניך אלוקים שנולדתי בשנות ה-80 או ה-90 ושהחיים שלי הם גן עדן עלי אדמות יחסית למה שחוו הורי, והורי הורי !

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  רעיון מצוין לפינת הטוקבק היומי! שלומצי 21.07.11 17:31 1
     סגרנו. שארפ 21.07.11 22:47 2

שלומצי
חבר מתאריך 14.8.05
48135 הודעות
יום חמישי י''ט בתמוז תשע''א    17:31   21.07.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. רעיון מצוין לפינת הטוקבק היומי!  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
שארפ
גולש אורח
אור ליום ששי כ' בתמוז תשע''א    22:47   21.07.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. סגרנו.  
בתגובה להודעה מספר 1

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות