גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #25221 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 25221   
עכשיו אפשר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.10.17
4014 הודעות, 40 מדרגים, 80 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ו' בטבת תשע''ט    15:52   14.12.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

מחאה ספונטנית או עוד דרך לנגח את הממשלה ולהשחיר פני המדינה?  

היום אמורים להפגין, הפגנות ספונטניות ברחבי הארץ, במוקדים שונים בסגנון ”האפודות הצהובות” בצרפת, כנגד יוקר המחייה בישראל. המחאה ההיא, בקיץ ההוא, הולידה שני ח”כים, סלבריטאית אחת, ועדת בדיקה אחת ותחושת מסיבת סיום קיץ בעיר שהיא המדינה. מחאת האפודות הצהובות שמבקשים אנשים טובים, אכפתיים, רציניים, כואבים לקיים היום בכל רחבי הארץ. הייתי הראשון להצטרף למחאה נגד עליית המחירים, עליית החשמל, המים, המזון, אין הצדקה להעלות את המחירים בעת הזאת. הייתי גם מוכן ללבוש את האפוד הצהוב, לעמוד בפתח רחוב בלפור עשר בירושלים, לזעוק בגרון ניחר ולחזור הביתה בשלום. אלא שכמו בכל ”מחאה ספונטנית”, החל במחאת המילואימניקים אחרי מלחמת לבנון השנייה ועד למחאה הנוכחית, ארגונים וגופים פוליטיים מזהמים את המחאה, לא אגיע היום לצומת עזריאלי למרות שהמחירים עולים וזה כואב, וזה מציק, זה לא מוסרי ולא הוגן, לא אגיע כי אינני מוכן להפגין ולמחות ולסיים כמו במחאת 2011 שהולידה שני ח”כים, ועדה וסלבריטאית.
מבירור קצר התחוור לי כי מי שעומדים מאחורי המימון להפגנה הם ארגונים , חלקם רדיקליים, בלשון המעטה, שכל מטרתם להבאיש את ריחה של המדינה ולהכניס שתי אצבעות בעין הממשלה, ואלה הארגונים והאנשים המובילים את המחאה היום שתיערך בלעדיי. מנכ”ל ארגון ‘הברית החדשה’, פעיל מר”צ וחבר ארגון התעמולה ”מחזקים”. מי מממן את ההפגנה.
Tides, הממומן על ידי ג’ורג’ סורוס, איל הון ידוע אשר הוגדר כמיליארדר בשירות אויבי ושונאי ישראל, תומך בפלשתינאים ובחרם על ישראל. לי אין חלק איתו בהפגנה שהוא מממן.

https://www.hashtagnews.online/?p=7432

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  תרשה לי לנחש. אתה אף פעם לא הולך לאף הפגנה. ועכשיו תחשוב מי מנסה להשחיר ולהכפיש. שלומצי 15.12.18 11:28 1
  ה0מול הי0רעאלי הוא נהג מצוין רק נוהג לכיוון ההפוך. הימין נוהג בכיוון הנכון אבל נהג גרוע argon 15.12.18 13:07 2

שלומצי
חבר מתאריך 14.8.05
59703 הודעות
יום שבת ז' בטבת תשע''ט    11:28   15.12.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. תרשה לי לנחש. אתה אף פעם לא הולך לאף הפגנה. ועכשיו תחשוב מי מנסה להשחיר ולהכפיש.  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
argon
חבר מתאריך 2.12.18
493 הודעות
יום שבת ז' בטבת תשע''ט    13:07   15.12.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. ה0מול הי0רעאלי הוא נהג מצוין רק נוהג לכיוון ההפוך. הימין נוהג בכיוון הנכון אבל נהג גרוע  
בתגובה להודעה מספר 0

עכשיו צריך לבחור עם מי לנסוע.
הימין איפשר ל0מול לפגע ולהרוס כל חלקה טובה במדינה
וכמובן לה0ית את העולם נגד המדינה
והוא עושה זאת כמו הנהג הטוב ביעילות.
הימין שאוחז בהגה המדינה מאפשר ל0מול לעשות כאוות נפשו.
ה0מול הור0 את המדינה בצורה מושלמת וללא מפריע.
הימין... רופס. סמרטוט
כת ה"תחזירו לנו את המדינה קיבינמט"
מוציאה מפרופורציות את הרעות החולות של המדינה ומקצינה אותן.
מגייסים כל מיני אנרכיסטים למען מילקי בזול וכאלה
התשקורות ה0מולנית טוחנת לציבור את השטויות השכם והערב
ובסוף מארגנים פ0טיבל הזויים וגרבוזים למינהם
ומקנחים במשהו שמתחיל ב"מאז רצח רבין" והרי לנו עוד משהו
שממשיך לקיים את עצמו בצורה עצמאית ומצטבר כעוד "חומר טוב" לליאור שליין וכאלה.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות