גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #26798 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 26798   
עבד לעם קדוש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.9.19
12617 הודעות, 82 מדרגים, 152 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ו' בתמוז תש''פ    00:10   28.06.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

הגל הראשון של הקורונה פגע בעיקר בציבור החרדי. היו שתי טענות (בגדול) אודות הסיבה לכך:  

1. זילזול של הציבור החרדי או חלק ממנו בהנחיות משרד הבריאות.
2. נתונים אוביקטיביים של צפיפות האכלוסיה, שימוש בתחבורה ציבורית וקשר יותר חזק בין אנשים וכו'

כעת, בגל השני, יש עדויות רבות לכך שההקפדה על ההנחיות בציבור החרדי הרבה יותר גבוהה מאשר הציבור החילוני. ולמרות זאת אנו רואים התפשטות גדולה יותר בציבור החרדי.

אני חושב שזו ראיה שגם בגל הראשון הסיבה הדומננטית יותר היא הנתונים האוביקטיבים של צפיפות וכו' ולא הזיזלול (שאכן היה אצל חלקים מהציבור החרדי וראוי לגינוי כמו גם בציבור החילוני...).

מה דעתכם?

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  בהחלט אתה צודק לדעתי אני לא חס וחלילה רוצה להכליל את האוכלוסיה החרדית בטוח שיש המון חרדים Howlowcanugo 28.06.20 00:13 1

Howlowcanugo
חבר מתאריך 24.10.14
9870 הודעות
יום ראשון ו' בתמוז תש''פ    00:13   28.06.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. בהחלט אתה צודק לדעתי אני לא חס וחלילה רוצה להכליל את האוכלוסיה החרדית בטוח שיש המון חרדים  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 28.06.20 בשעה 00:19 בברכה, Howlowcanugo

אשר לא חיים בצפיפות אבל בהקשר לשכונות החרדיים באמת יש צפיפות מסוימת שאין אולי במקומות אחרים לא בכולם כמובן .

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות