גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #26955 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 26955   
Big Joe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.05
172984 הודעות, 384 מדרגים, 445 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ט בתמוז תש''פ    13:43   21.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

קול מאוב?! מה היה מייעץ בימים אלה עו''ד יעקב ויינרוט למי שהיה לקוחו שנים ארוכות  

מה היה מייעץ בימים אלה עו"ד יעקב ויינרוט למי שהיה לקוח שלו במשך שנים ארוכות,ראש הממשלה בנימין נתניהו? תשובה לשאלה זו נותן עו"ד דובי וינרוט,בנו של עו"ד יעקב וינרוט ז"ל ומי שממשיך את המשרד.התשובה מתפרסמת הערב באתר 'כיכר השבת'.

"אני חושב שביבי היה עד כה ראש ממשלה פנטסטי למשך עשרות שנים. אלא שבסבב הראשון של גל הקורונה קשה היה לי לצפות בו מתרברב על הצלחתו בהשוואה לשאר המדינות מבלי להודות לריבון העולמים, לבר סימן טוב, לליצמן (כן כן, גם לליצמן), לבנט ועוד רבים וטובים. כשהאזנתי לכמויות ה-״אני ואני ואני״ הזה, ידעתי מיד ששם החלה מפלתו".

וינרוט מתאר סיטואציה שאירעה לאביו, "אחד הלקוחות של אבי ז״ל הגיש לו לקרוא כ- 20 קלסרים שמסכמים עשרים שנות עשייה. אבי קרא את החומר ברפרוף ובהבזק של רגע הצביע על עמוד מסויים ואמר ללקוחו: כאן, בנקודה זו החלה המפלה שלך! הלקוח ההמום שאל אותו מנין הוא ידע זו ואבי השיב לו: כי בנקודה נהפכת מתלמיד לחכם".

"ההצהרות הללו של ביבי בתקשורת, של הכוחי ועוצם ידי הזה היו קשות לי לעיכול וידעתי גם ידעתי ששם עשוי להסתיים עידן והנה, היום אנו לקראת סגר שני. אנשים תשושים וחסרי כוח. הכלכלה דועכת והממשלה אובדת עצות. אתמול הופיע ראש הממשלה בתקשורת ואמר את המשפט המחריד הבא: ״אתם לא תלמדו אותי כלכלה". אותי לימדו שאדם שלא חפץ ללמוד לא יכול ללמד. אבא שלי נהג להדגיש שתלמיד חכם הוא זה שנשאר תמיד תלמיד", תקף וינרוט.
בשלב זה מבצע וינרוט השוואה מעליבה במיוחד לאחד מגדולי המאפיונרים בתולדות ההיסטוריה, "משכך, אם תשאלו אותי, אל קפונה ששלט בכיפה נפל בסוף על מיסים, וביבי ששולט בהגה בגאון תקופה ארוכה יפול על טעויות בכלכלה שנובעות מהיבריס של מי שלא צריך שילמדו אותו יותר. שם ביבי - במקום הזה של ההיבריס - שם תהא. קבורתך!".

"יכולת ועדיין תוכל לשנות זאת: לו רק תאמר, אני תלמיד כמוכם. אני לא בטוח שיש לי את התשובות בשבילכם. אני אלמד, אני אתייעץ, אני אחלק קרדיטים, ואו אז, אולי אז, תמשיך לעלות במסילה היפה שסללת. כותב לך זאת בצער וכמי שבהחלט יודע להעריך את מה שעשית למען עם ישראל", סיים עו"ד דובי וינרוט.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  דברים נכונים, הלואי שביבי ישנה את הגישה! עבד לעם קדוש 21.07.20 17:22 1
  אתה מביא את הדברים הכי מצחיקים דרור 21.07.20 18:57 2

עבד לעם קדוש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.9.19
13878 הודעות, 85 מדרגים, 158 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ט בתמוז תש''פ    17:22   21.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. דברים נכונים, הלואי שביבי ישנה את הגישה!  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
דרור לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.4.16
10246 הודעות, 79 מדרגים, 116 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ט בתמוז תש''פ    18:57   21.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. אתה מביא את הדברים הכי מצחיקים  
בתגובה להודעה מספר 0

שואלים מה אחד היה מייעץ לביבי ואדם אחר עונה בשמו.

בברכת יום טוב, דרור

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות