גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #28111 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 28111   
גרפיטי
חבר מתאריך 14.1.19
24406 הודעות
יום חמישי י''ט בניסן תשפ''א    18:18   01.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

פעם בשעה כזו עצרנו את נשימתנו.  

כי הודיעו לנו שבשעה 20:00 זמן הפריים טיים ראש הממשלה (כל ראש ממשלה) או נשיא המדינה או אישיות חשובה, עומד לשאת נאום מכריע עם מסר מאוד חשוב לאומה. וכולנו נדרכנו.

היום בשעה הזו כולנו עוצרים את נשימתנו תרתי משמע, כי לקראת השעה 20:00 עומד יו"ר רע"ם, מפלגה ערבית, בעל 4 מנדטים בלבד לשאת נאום לאומה (לנו) ולהסביר לנו מה עומד להתרחש, ולמה זה עומד להתרחש.
אגב מספר 2 של רע"ם אומר שטרור זה עניין של הגדרה בלבד... ותלוי איך מסתכלים על זה.

ואת כל זה הכשיר ביבי מלך ישראל, המנהיג הנערץ, הכל יכול, הקוסם, שאין שני לו ועד המוות נלך איתו.
עד המוות הנפשי שלנו כעם, כאומה, מוות נפשי, מוות כלכלי, מוות בטחוני ומוות רוחני.

נו, תגידו לי שהכל בגלל ליברמן/לפיד/גנץ/בנט או כל אחד נוסף שאולי שכחתי. אז הם אולי נוטלים באשמה, אבל רק בחלק קטן מהאשמה.

מנהיג דגול כמו ביבי (זו לא דעתי אגב), מזהה את המלכודת שטומנים לו, וודאי מלכודת שהוא טומן לעצמו, מן סלפי כזה.

מי שטורח בערב שבת, אוכל אותה, לא לבד במוצאי שבת.

היידה ביבי, היידה חיסונים.
האומה תעצור נשימתה בשעה 20:00.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  חח כאילו הוא יכול למות שומרוני 01.04.21 19:54 1
     אתה לא מכיר את הביביסטים שצועקים בטלויזיה, עד המוות ביבי יהיה ראש הממשלה? גרפיטי 01.04.21 20:00 2
  עצוב כמה שנכון. ש-עצמון 02.04.21 12:56 3
  עזבי את נאום מנסור עבאס. ערב קודם פימפמו שב 20:00 ביבי הולך לשאת נאום לאומה. גמני 02.04.21 13:05 4
     אכן זוכרת את הנאום. חשבתי מה כבר יכול להיות? גרפיטי 02.04.21 13:51 5
         המסקנה החדה והלא נעימה - אנחנו היהודים לא טובים בלשבת שבט אחים גם יחד. אנחנו הרבה יותר מוצלחים גמני 02.04.21 14:07 6
             אמאלה. פעם כתבתי את זה בסקופים. קבלתי מטח אבנים בראש. עד עכשיו כואב לי. גרפיטי 02.04.21 14:16 7
                 מה אכפת לך מה חושבים עליך כל מיני ניקים ברוטר? האתר הזה מאגד לא מעט טיפוסים ששם התואר 'הזויים' עושה עימם חסד. גמני 02.04.21 15:02 9
                     ממש לא איכפת לי מה חושבים עלי. אומרת את דעתי גם אם היא לא מקובלת. גרפיטי 02.04.21 15:15 11
                         בהחלט אווירת שנאה וערב מלחמת אחים. יש מי שעובדים בפימפום הציבור במסרים שמוליכים גמני 03.04.21 09:26 13
                             זה פשוט מדהים. תראה אני בת ליוצאי עדות המזרח, אני ילידת הארץ. גרפיטי 03.04.21 10:58 14
                                 האם אפשר לשלול שאבישי בן חיים פשוט מתפרנס מזה? לא אפול מהכסא אם יתברר שיש מי שמשלם לו על פועלו. גמני 03.04.21 20:38 15
                                     אבישי בן חיים עיתונאי בשכר. גרפיטי 04.04.21 07:58 16
  מבחינתי זה היה עוד ערב רגיל: ממש כפי ש-מ-ע-ו-ל-ם לא טרחתי לצפות בהצהרות נתניהו - ויתרתי גם על הנוכחית ilanka 02.04.21 14:23 8
  ביבי נתניהו הביא את המדינה לעברי פי פחת, שנשלטת על ידי בובה ארדואנית. מבחינתי כמרכז, עדיף בן גביר Emerick 02.04.21 15:13 10
  את באמת מצפה למשהו טוב ממר נתניהו❓ ביריון 02.04.21 17:20 12

שומרוני
חבר מתאריך 1.4.08
25032 הודעות
יום חמישי י''ט בניסן תשפ''א    19:54   01.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. חח כאילו הוא יכול למות  
בתגובה להודעה מספר 0

ועד המוות נלך איתו

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
גרפיטי
חבר מתאריך 14.1.19
24406 הודעות
יום חמישי י''ט בניסן תשפ''א    20:00   01.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. אתה לא מכיר את הביביסטים שצועקים בטלויזיה, עד המוות ביבי יהיה ראש הממשלה?  
בתגובה להודעה מספר 1

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
ש-עצמון
חבר מתאריך 10.4.16
69228 הודעות
יום ששי כ' בניסן תשפ''א    12:56   02.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. עצוב כמה שנכון.  
בתגובה להודעה מספר 0

גמני
חבר מתאריך 1.10.14
17579 הודעות
יום ששי כ' בניסן תשפ''א    13:05   02.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. עזבי את נאום מנסור עבאס. ערב קודם פימפמו שב 20:00 ביבי הולך לשאת נאום לאומה.  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 02.04.21 בשעה 13:12 בברכה, גמני

מה היה בנאום הזה כולם יודעים - נתניהו ניצל את העובדה שערוצי הטלוויזיה נותנים לו במה בשעת הצפיה הכי נצפית ביממה כדי לקרוא לסער ובנט לחבור אליו לממשלה בראשותו. במילים אחרות, ערוצי הטלוויזיה נתנו לנתניהו במה לעשות פוליטיקה קטנה ופרטית משלו ולמען עצמו. בושה שהם איפשרו לו דבר כזה.

גרפיטי
חבר מתאריך 14.1.19
24406 הודעות
יום ששי כ' בניסן תשפ''א    13:51   02.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. אכן זוכרת את הנאום. חשבתי מה כבר יכול להיות?  
בתגובה להודעה מספר 4

אין בחירות, אין קורונה, מה יש לו לבשר לאומה המדוכאת?
בדרך כלל הוא אצלי על מיוט. הפעם חרגתי.
עצוב לומר שהוא נשמע ונראה כמו חיה פצועה בקרב השרדותי.
אני מבינה שקשה לעמוד למשפט, אבל לך תנצח כמו גדול. אני הראשונה לצעוק ביבי ביבי.
יום למחרת אנחנו שומעים איך עבאס הפך להיות לשון מאזניים כי קיבל הכשר מביבי ומקנייבסקי שהאחרון אמר שהערבים עדיפים על הערב הרב השמאלני.

גמני
חבר מתאריך 1.10.14
17579 הודעות
יום ששי כ' בניסן תשפ''א    14:07   02.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. המסקנה החדה והלא נעימה - אנחנו היהודים לא טובים בלשבת שבט אחים גם יחד. אנחנו הרבה יותר מוצלחים  
בתגובה להודעה מספר 5

בלשבת תקופות ארוכות בגולה ולערוג לציון. היהדות מתעלה על עצמה כשהיא רחוק מכאן ונכספת לארץ האבות. כשהיא מגיעה אליה ואוחזת בה היא מתגלה כפחות מוצלחת.
בצער רב, זו כנראה המציאות.

גרפיטי
חבר מתאריך 14.1.19
24406 הודעות
יום ששי כ' בניסן תשפ''א    14:16   02.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. אמאלה. פעם כתבתי את זה בסקופים. קבלתי מטח אבנים בראש. עד עכשיו כואב לי.  
בתגובה להודעה מספר 6

תקופות ארוכות בגולה

אמרתי שטוב לנו להיות תחת שלטון הפריץ. לתת לו את האתנן ויתן לנו לחיות בשקט. והרצל הקדים את מדינת היהודים טרם זמנו. מיהר מדי.

גמני
חבר מתאריך 1.10.14
17579 הודעות
יום ששי כ' בניסן תשפ''א    15:02   02.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. מה אכפת לך מה חושבים עליך כל מיני ניקים ברוטר? האתר הזה מאגד לא מעט טיפוסים ששם התואר 'הזויים' עושה עימם חסד.  
בתגובה להודעה מספר 7

גרפיטי
חבר מתאריך 14.1.19
24406 הודעות
יום ששי כ' בניסן תשפ''א    15:15   02.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. ממש לא איכפת לי מה חושבים עלי. אומרת את דעתי גם אם היא לא מקובלת.  
בתגובה להודעה מספר 9

אבל בתחילת דרכי כאן הייתי בשוק מאווירת השנאה שאופפת כל פינה. הייתי בשוק מהתבטאויות שגם בשוק אינני שומעת.
לקח לי זמן לסנן ולברוח מכל מיני מוקשים.
עשו הכל כדי שאצא מגידרי ואתבטא לא יפה ואחסם. חשבו שאני איזה ניק חסום שחזר.
תשמע, קרקס מדראנו כאן😃😃

גמני
חבר מתאריך 1.10.14
17579 הודעות
יום שבת כ''א בניסן תשפ''א    09:26   03.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. בהחלט אווירת שנאה וערב מלחמת אחים. יש מי שעובדים בפימפום הציבור במסרים שמוליכים  
בתגובה להודעה מספר 11

ערכתי לאחרונה בתאריך 03.04.21 בשעה 09:49 בברכה, גמני

אותו למלחמה. הנה דוגמה לאיש כזה ומסר כזה:

https://twitter.com/harnevo/status/1378023211707826177?s=19

גרפיטי
חבר מתאריך 14.1.19
24406 הודעות
יום שבת כ''א בניסן תשפ''א    10:58   03.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. זה פשוט מדהים. תראה אני בת ליוצאי עדות המזרח, אני ילידת הארץ.  
בתגובה להודעה מספר 13

הייתה אפלייה מהאשכנזים כלפי הספרדים, זו עובדה וחוויתי אותה (דווקא ובעיקר על ידי הממסד החרדי).
ואני די כועסת. אבל ממש.
אנחנו כמה דורות אחרי, והספרדים, או לפחות צאציהם תפסו מקום של כבוד בחברה הישראלית, במסחר ובחברות ציבוריות ופרטיות, ויש הרבה מביניהם שהם בעמדות מפתח (לא מכלילה פוליטיקה בתחום הזה, מחמת הגועל).

יש פה ושם ניצנים, אבל אנחנו במצב של אפס התקרבנות. אין לי מושג מה התועלת בפמפום הזה שמרעיל דור ועוד דור.

אני לא קראתי את צ'כוב (עוד לא יצא) ולא מתביישת לומר את זה, בניגוד לרגב שממש סימנה את כל יוצאי המזרח כסתומים. מה הבעיה לומר לא קראתי את צ'כוב גם אם את שרת התרבות? וכי כל שר חינוך אשכנזי קרא את דאוד אל נאטור?
הם חוסים תחת "התרבות האשכנזית" ואחר כך מתקרבנים.
עייפתי ממדינתי מכורתי.

גמני
חבר מתאריך 1.10.14
17579 הודעות
יום שבת כ''א בניסן תשפ''א    20:38   03.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. האם אפשר לשלול שאבישי בן חיים פשוט מתפרנס מזה? לא אפול מהכסא אם יתברר שיש מי שמשלם לו על פועלו.  
בתגובה להודעה מספר 14

גרפיטי
חבר מתאריך 14.1.19
24406 הודעות
יום ראשון כ''ב בניסן תשפ''א    07:58   04.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. אבישי בן חיים עיתונאי בשכר.  
בתגובה להודעה מספר 15

אם כוונתך שמישהו חיצוני משלם לו עבור קידום אנג'דת ישראל השניה, זה כמו שכל הביביסטים אומרים שמישהו משלם לגיא פלג ולעמיתו גליקמן מערוץ 13.
בערוצי החדשות יש דסקים שונים והוא התלבש על דסק ישראל שניה.
אי אפשר לומר שכל מה שהוא אומר הוא לא נכון, השאלה היא איך מגישים את זה לצופה. והאופן בו הוא מגיש את מה יש לו לומר, זה על גבול ההתבכיינות וזה עושה לי פריחה בגוף.

ilanka
חבר מתאריך 25.4.02
123377 הודעות
יום ששי כ' בניסן תשפ''א    14:23   02.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. מבחינתי זה היה עוד ערב רגיל: ממש כפי ש-מ-ע-ו-ל-ם לא טרחתי לצפות בהצהרות נתניהו - ויתרתי גם על הנוכחית  
בתגובה להודעה מספר 0

ולפני שיתנפלו עלי, גם בהצהרות גנץ, בנט, סער, לפיד או כל אחד אחר לא צפיתי.
לפעמים קיבלתי בפורום השכן תקציר

Emerick
חבר מתאריך 8.8.16
8629 הודעות
יום ששי כ' בניסן תשפ''א    15:13   02.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. ביבי נתניהו הביא את המדינה לעברי פי פחת, שנשלטת על ידי בובה ארדואנית. מבחינתי כמרכז, עדיף בן גביר  
בתגובה להודעה מספר 0

ביריון
חבר מתאריך 2.9.07
101981 הודעות
יום ששי כ' בניסן תשפ''א    17:20   02.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. את באמת מצפה למשהו טוב ממר נתניהו❓  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות