גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #28319 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 28319   
מהרהרת לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.11.16
7119 הודעות, 84 מדרגים, 167 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו באייר תשפ''א    10:22   08.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

האם נתניהו הכשיר את הערבים למענו, וכשזה לא צלח הוא ''מטריף'' אותם שלא יתמכו ביריבו?  

ברגע שנוצר עימות על רקע מוסלמי יקשה מאד על המפלגות הערביות להימנע מהזדהות עם דתם ובני עמם, והתמיכה בגוש שינוי תהיה קשה להם. על פניו נראה כאילו השטח החל לבעור "ספונטנית" אבל עם נתניהו הנואש שאולי מוכן לשרוף הכל כדי לשרוד, לך תדע.
הנוסחה פשוטה: הערבים כשרים כשהם מסייעים לנתניהו, והם "טרייף" כשהם תומכים ברל"בים.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  ברור, הכל מכוון המקור 08.05.21 11:42 1
  הערבים מרימים ראש בגלל סיבה אחרת, אין באמת ריבון פה בישראל והם מזהים חולשה, ממש הפקרות Law 08.05.21 12:37 2
     אתה צודק לגבי השיסוע והפילוג בעמנו וגם לגבי הפקרות שנוצרה כתוצאה משלטון רקוב וגרוע. מהרהרת 08.05.21 15:13 3
         ניבאה? כל ההתנהלות עכשיו היא ''תמות נפשי עם פלישתים''. גרפיטי 08.05.21 15:36 4
             נתניהו משאיר אחריו חברה עם לא מעט בעיות. חלקן נובעות מכך שביבי קידם את האינטרס שלו עצמו. זבוב על הקיר 08.05.21 19:57 5
                 אני קוראת את תגובתך וקוראת שוב ולא מבינה. גרפיטי 08.05.21 21:15 10
                     כיום יש לערבים רוח גבית שלא היתה להם מעולם לפני כן. זבוב על הקיר 08.05.21 21:39 11
                         כבר אין בושה היום להכשיר את רע''מ, וכאשר כולם מאמצים את זה... אז זו בגידה. גרפיטי 08.05.21 21:45 12
             ניתוח מדויק מזה לא יתכן. ביריון 08.05.21 20:46 7
                 החמאס מודה לך על שירותך - הרי אתה חוזר אחד לאחד על מסריו. זבוב על הקיר 08.05.21 21:14 9
  חד משמעית כן. ביריון 08.05.21 20:45 6
  יש למישהו מהרלבים פה יכולת לשים את האצבע על מעשה ספציפי שעשה ביבי כדי לחמם את השטח או שזה עוד שלב בפסיכוזה? eli_s 08.05.21 21:10 8

המקור
חבר מתאריך 19.2.09
60192 הודעות
יום שבת כ''ו באייר תשפ''א    11:42   08.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. ברור, הכל מכוון  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
Law לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.10.18
13537 הודעות, 117 מדרגים, 221 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו באייר תשפ''א    12:37   08.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. הערבים מרימים ראש בגלל סיבה אחרת, אין באמת ריבון פה בישראל והם מזהים חולשה, ממש הפקרות  
בתגובה להודעה מספר 0

זה נכון גם לערביי ישראל וגם לערבים שמדינת ישראל מכנה ״פלסטינים״ כאילו שיש הבדל ביניהם.

בזמן הקרוב החיכוך והלחימה לצערי ימשיכו לגדול משני הכיוונים ואילו אנו עדיין לא נעיז לעסוק במהות, שנתיים אנו הולכים לבחירות ואין הכרעה, הפוליטיקה הפכה מיותרת.

הכי קל לרל״בים להאשים את ביבי, אבל כולנו (העם היהודי המפולג והמשוסע) אשמים, ואני לא נחשד כאוהד ביבי, אני ממתין לעידן שאחריו לא פחות מכל רל״ב גם אם הסיבות שלי שונות.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מהרהרת לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.11.16
7119 הודעות, 84 מדרגים, 167 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו באייר תשפ''א    15:13   08.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. אתה צודק לגבי השיסוע והפילוג בעמנו וגם לגבי הפקרות שנוצרה כתוצאה משלטון רקוב וגרוע.  
בתגובה להודעה מספר 2

נראה שנתניהו ישאיר לנו אדמה חרוכה לאחר לכתו, כמו שניבאה אשתו השפלה:
https://www.facebook.com/mehazkim/videos/%D7%94%D7%A7%D7%9C%D7%98%D7%94-%D7%9E%D7%93%D7%94%D7%99%D7%9E%D7%94-%D7%A9%D7%9C-%D7%A9%D7%A8%D7%94-%D7%A0%D7%AA%D7%A0%D7%99%D7%94%D7%95-%D7%A0%D7%97%D7%A9%D7%A4%D7%AA-%D7%A9%D7%AA%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%A3-%D7%94%D7%9E%D7%93%D7%99%D7%A0%D7%94%D7%9B%D7%90%D7%9F-%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%95%D7%AA/415338688911539/

גרפיטי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.1.19
24406 הודעות, 213 מדרגים, 416 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו באייר תשפ''א    15:36   08.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. ניבאה? כל ההתנהלות עכשיו היא ''תמות נפשי עם פלישתים''.  
בתגובה להודעה מספר 3

שניבאה

משאיר אדמה חרוכה, חברה משוסעת ומפולגת, עד כדי כך שכל מי שיבוא אחריו, יתקשה מאוד לתקן ויצטרך להמון זמן לתקן.
ואז יקום "המושיע" ויגיד - אמרתי לכם...

זבוב על הקיר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.3.18
9400 הודעות, 67 מדרגים, 127 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו באייר תשפ''א    19:57   08.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. נתניהו משאיר אחריו חברה עם לא מעט בעיות. חלקן נובעות מכך שביבי קידם את האינטרס שלו עצמו.  
בתגובה להודעה מספר 4

אבל חלק אחר שלהן, ומדובר בחלק לא קטן בכלל, נובע מאותה מדיניות של "אדמה חרוכה" שהזכרת - אבל לא מצד ביבי, או תומכיו. אני מדבר על כל הנפשות הטובות שמיישמות את המדיניות הזו של "אם לא אנחנו, אז שהמדינה תישרף" מאז שאבדה להן ההגמוניה המוחלטת בכנסת ובממשלה אי שם בשנות ה70.

אז כן, לממשלה החדשה יהיה מאוד קשה "לאחות את הקרע בעם", בעיקר כי זו מעולם לא היתה המטרה. הרי גם בכנסת החדשה, אין רוב לשמאל - יש את סער (יהיה מה שיהיה האיש, מצביעיו הם מתנגדי ביבי אבל ימנים), ובנט, ובמובנים רבים ליברמן, ואפילו חלקים מכח"ל. כל עוד אלו יהוו חלק מהממשלה, וחלק פעיל במקום חותמת גומי, הפלא ופלא - עדיין יהיה "קרע"... כי ה"קרע" הוא עצם קיומם של גורמים בעלי משקל שאינם מקבלים באופן מוחלט את השקפת השמאל. רק אם אלו יעלמו, והכנסת והממשלה יחזרו להתנהל לפי הדעה היחידה הנכונה, לא יהיה יותר "קרע".

חבר מתאריך 14.1.19
יום שבת כ''ו באייר תשפ''א    21:15   08.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. אני קוראת את תגובתך וקוראת שוב ולא מבינה.  
בתגובה להודעה מספר 5

אינני יודעת בני כמה הגולשים פה, הרושם שלי שהרוב פה צעירים.
אני לצערי זוכרת את ימי אוסלו העליזים. זוכרת אוטובוסים מתפוצצים בלב תל אביב. ובירושלים. ובמלון פארק בליל הסדר ועוד מלא ששכחתי, אבל בני ה-30 פלוס לא כל כך זוכרים. הם רק שמעו עליהם, אבל בחווייה הם אינם מכירים. אלה היו פיגועים המוניים בסדר גודל שנצרבים בתודעה שלך ולא מרפה. אבל אז היה שלטון השמאל, שלטון רבין, היה לנו יופי במי להתנגח.
והיום פשוט אסור לנו להתלונן ולהזכיר איזה פיגועים יש לנו. פשוט אסור להתלונן. ואם כבר להתלונן אז להתלונן ולהאשים את השמאל למרות שהוא ממש לא בשלטון.

הצעירים של היום לא מבינים שאין כל הבדל בין אז להיום.
אז היו "רק" פיגועים (מחילה מנפגעי הפיגועים של אז).
היום יש התגשמות הנבואה המדוייקת של רחבעם זאבי ז"ל שאמר - אם יום אחד הערבים יחליטו שהם עם ויתחילו ללכת, מצבנו יהיה בכי רע וצריך להתכונן לזה.
היום יש מערב פרוע בצפון ובדרום.
היום יש את ערביי יפו ועכו ולוד וחיפה שהרימו ראש.
ואף מילה על תושבי העוטף... הם בכלל שייכים לכוכב לכת אחר ומשעממים מאוד מאוד... סתם בכיינים.
ויש עוד מכל טוב הארץ. וזה לא נגמר.
אז מה ההבדל בין אוסלו דאז לבין היום?
אני מחפשת את מי להאשים ולא מוצאת... מנסה להאשים את השמאל, אבל אופסי, הם לא בשלטון. מנסה להאשים את ביבי, כולם צורחים לי - תשתקי.

ראית איזו אמירה או פעולה משמעותית מכיוון בלפור? אה כן. הממשלה מתכנסת לישיבת קבינט/ישיבת חירום או לא יודעת מה. ממש כושר הרתעה.
אז מה יקרה כשבנט יהיה בשלטון עם השמאל? יפתחו להם את השערים ויכניסו אותם בכוח לתל אביב מעוז השמאל? מה בדיוק יעשו השמאל שביבי לא עושה? בינתיים השמאל לא פינה אף ישוב, כל הפינויים נעשו על ידי הימין.
נתחיל לספור: ימית וחצי האי סיני, חברון, ההתנתקות על ידי קדימה שהייתה מורכבת מאנשי הליכוד.
אני מתה שתקום הממשלה הזאת כבר רק כדי לראות מה הם יכולים לעשות שביבי לא יכול. או לא רוצה...

אז מי הן אותן הנפשות הטובות שמיישמות את המדיניות הזו של "אם לא אנחנו, אז שהמדינה תישרף"? מי אלה שההגמוניה המוחלטת אבדה להם אי שם בשנות ה-70?
תזכיר לי מי נמצא בשלטון 12 שנה ויותר? ומה בדיוק עשו "מאבדי ההגמוניה" במדיניות של "אם לא אנחנו, אז שהמדינה תשרף?" כאשר השלטון לא בידיהם?

לו רק ידעת כמה אנשי ימין היו חוזרים הביתה ומצביעים ליכוד (אני למשל) לו רק מישהו שם היה זז ועושה לביתו בקיסריה.
אבל ביבי הצליח לשתול כנראה איזה שבב של פחד בלב אנשי הימין, כולם פוחדים אוי מה יהיה כשביבי לא יהיה. מה יהיה? יותר גרוע לא יהיה. מקסימום יהיה אותו דבר... גם כן ביג דיל.

חבר מתאריך 4.3.18
יום שבת כ''ו באייר תשפ''א    21:39   08.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. כיום יש לערבים רוח גבית שלא היתה להם מעולם לפני כן.  
בתגובה להודעה מספר 10

כשהימין לא היה בשלטון, הוא העביר הרבה ביקורת (מוצדקת ביותר) על השמאל. עכשיו, כשהשמאל אינו אוחז בשלושת זרועות השלטון (אלא רק באחת מהן, ששולחת ללא הרף את קנוקנותיה לשתיים האחרות), הוא אינו מסתפק בביקורת - אוייבם של אוייבם נהיה ידידם. כבר אין בושה לספור את תומכי הטרור כחלק טבעי מה"גוש". כבר אין בושה שרמטכ"ל לשעבר אומר שלו היה נולד בעזה היה מצטרף לחמאס, ושסגן רמטכ"ל בהווה (נכון לאותו רגע) משווה אותנו לנאצים. כבר אין בושה לשדר בפריים-טיים תוכניות שטוענות שישראל ביצעה פשעי מלחמה נגד הערבים.

וכשרוב עם ישראל, שדוחה בשאט נפש את בליל ההבלים הזה, אומר בגלוי שאנשים אלו אינם משקפים אותם, הם "יוצרים קרע". הם, ולא מי שבחר לצדד באויב מטעמים של פוליטיקה פנימית.

כל שאר דברייך, שעם חלקם אני מסכים בלב שלם, לחלוטין לא רלוונטיים לנקודה הזו. גם אני הייתי רוצה לראות את ביבי מוחלף במועמד ראוי יותר מימין; אני רק מסרב להצטרף למקהלת השמאל המאשימה את ביבי בכל צרה אמיתית או מדומיינת, לרבות אותו "קרע בעם".

חבר מתאריך 14.1.19
יום שבת כ''ו באייר תשפ''א    21:45   08.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. כבר אין בושה היום להכשיר את רע''מ, וכאשר כולם מאמצים את זה... אז זו בגידה.  
בתגובה להודעה מספר 11

מה שביבי עושה זה לא בגידה.
אבל כאשר בנט עושה אותו דבר, זו בגידה.
ביבי הצליח להחיות את המשפט "קם הגולם על יוצרו". הצליח לו יותר מדי, אבל האורווה נפתחה והסוסים ברחו.

אתה צודק, מעולם לא הייתה רוח גבית לכל מי שציינת... וזה כאשר ביבי "הכי ימני שיש" נמצא בשלטון ועוד עלינו להשתחוות בפניו ולקוד קידה בפניו.

כמו שאמרתי לא פעם, המיטה הזוגית מתאימה לשמאל עם רע"ם יותר מאשר ביבי ורע"ם. לפחות אז יהיה לי על מה לקטר...
וכתבתי כבר בתגובתי הקודמת, מקסימום יהיה אותו דבר.
מה ממה שכתבתי לא רלבנטי?
ההשוואה בין הפיגועים?
הכאב על תושבי העוטף?
מה לא רלבנטי?

ביריון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.07
101981 הודעות, 372 מדרגים, 606 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו באייר תשפ''א    20:46   08.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. ניתוח מדויק מזה לא יתכן.  
בתגובה להודעה מספר 4

חבר מתאריך 4.3.18
יום שבת כ''ו באייר תשפ''א    21:14   08.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. החמאס מודה לך על שירותך - הרי אתה חוזר אחד לאחד על מסריו.  
בתגובה להודעה מספר 7

"הערבי אלים רק כי היהודי אשם". אתה רק קצת יותר ספציפי מהחמאס לגבי איזה יהודי בדיוק הוא האשם.

ביריון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.07
101981 הודעות, 372 מדרגים, 606 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו באייר תשפ''א    20:45   08.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. חד משמעית כן.  
בתגובה להודעה מספר 0

eli_s לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
19417 הודעות, 120 מדרגים, 217 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו באייר תשפ''א    21:10   08.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. יש למישהו מהרלבים פה יכולת לשים את האצבע על מעשה ספציפי שעשה ביבי כדי לחמם את השטח או שזה עוד שלב בפסיכוזה?  
בתגובה להודעה מספר 0

שלפיה ביבי אשם בכל תמיד, אחר כך כבר נמצא את הסיבה.

הרי ביבי הבליג והבליג כל כך הרבה, למרות שחטף על זה פעם אחר פעם מהבייס הפוליטי שלו.

אם בסיטואציה הנוכחית ביבי היה רוצה להסלים את המצב היינו רואים כבר 10 גופות של מחבלונים.

אצל הרלבים הביבי תמיד אשם; יבליג? נורא. יגיב? מזעזע. ביבי אשם בכל תחלואי המדינה מעצם קיומו, עובדות והסברים זה לחלשים.

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות