גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #28964 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 28964   
פייגלין קנון
חבר מתאריך 22.7.21
281 הודעות
יום רביעי כ''ג בתשרי תשפ''ב    21:23   29.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

''הצוותים במחלקות הקורונה מותשים ומיואשים'' - איך לא?  

ערכתי לאחרונה בתאריך 29.09.21 בשעה 21:40 בברכה, פייגלין קנון

בשנה האחרונה אתם מוצפים בתאורים מרטיטי לב של ה"צוותים הרפואיים" שהם "גיבורים, "בחזית המאבק נגד הוירוס הקטלני", "מותשים, מיואשים" - אז ברור שבא לבכות ולפחות לרחם עליהם...
אבל, בעצם, כדאי שנבין מדוע הם כ"כ "מסכנים ומותשים": האנשים האלה עובדים משמרת של 10 שעות בערך (כמו שמאז ומתמיד היה בבתי חולים),אבל הם מכוסים מכף רגל ועד ראש בגדים מפלסטיק שפשוט חונקים אותם, גם ללכת להתרוקן בשרותים נהיה ענין מה-זה-מסובך עם כל הפלסטיקים האלה. הם מזיעים באופן פראי ומשתגעים מחום, אבל אסור להסיר את ה"בגדים" האלה, כי שטפו להם את המוח שהוירוס משתולל והוא קטלני.
בנוסף, הצוותים האלה (רופאים ואחיות) מסתובבים בין מיטות שבהן שוכבים אנשים מבודדים, מוקפים במחיצות פלסטיק, מיואשים, מנותקים ממשפחותיהם, שכמובן צריכים כולם סיוע של חמצן בגלל הסטרס הנפשי. המאושפזים האלה, שהסבירו להם שהם "מוקש תברואתי מסוכן לציבור" (שזה שקר מתועב), מדברים עם משפחותיהם דרך הסלולרי שבקושי עובד, ומשני צידי הקו כולם בוכים. אז ברור שהצוותים עצובים כל היום, איך לא?
בקיצור, איני מבין איך הצוותים האלה אינם מתאבדים מרוב יאוש.
אה, כן, איך לפתור את הבעיה של הצוותים המיואשים והחולים המבודדים? פשוט, להודיע בטלויזיה שהמשחק נגמר, הקורונה-בלוף נגמרה וחוזרים למצב של פעם. הרופאים והאחיות ינשמו פתאום ממש בקלות כשהם ישליכו את המסכות לפח. חלוקי הפלסטיק יוסרו, מרחץ הזיעה יפסק, הם גם ילכו לשרותים להתפנות כל 4 שעות ולא 10. והם יוכלו לדבר עם המאושפזים ללא מחיצת פלסטיק ביניהם. ופתאום המחלקות תהיינה מוצפות קרובי משפחה שבאו לעודד, וזה יעודד גם את הצוותים, שפתאום יראו גם אנשים בריאים לידם...
תישאר רק בעיה אקולוגית אחת: לאן לזרוק את כל המסיכות? הרי מדובר באלפי טונות של צעצוע מיותר.
(את דעתי לגבי החיסונים לא כתבתי כאן, כי אפילו לאומץ הלב שלי יש גבול...).

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  אני ממש נוטה להסכים. מה שקורה בבתי החולים הוא טירוף לא מוצדק. אלברט 29.09.21 21:39 1
  בכלל פסיכים שמתנגדים לחיסונים. שיש לכם גם חותפה להלעיג עליהם Big Joe 29.09.21 21:45 2
     איני לועג ל''צוותים'', אני פשוט מרחם עליהם. פייגלין קנון 29.09.21 21:51 3
         יוטיוב החלו חוסמים את מכחישי הקורונה והחיסונים. בקרוב אצלנו ברוטר Big Joe 30.09.21 00:03 4
             אתה מה-זה דמוקראט... פייגלין קנון 30.09.21 01:36 5
                 אנרכיה אינה דמוקרטיה. חופש הדיבור אינו מכיל בתוכו את החופש להזיק ולפגוע. Big Joe 30.09.21 09:45 6
                     זה כל הקטע - כולל גם כולל. לצערך ולצערי. זבוב על הקיר 30.09.21 13:01 8
                         יש מי שמוסמך לקבוע מה מזיק לציבור. אתה עושה דייסה בין דעות פוליטיות ובין קביעות מדעיות מקצועיות Big Joe 30.09.21 13:13 9
                             שלא במפתיע, אתה טוען שסמכות מקצועית זהה במשמעותה לסמכות של צנזור ראשי. כמובן שזו שטות. זבוב על הקיר 30.09.21 15:26 10
                                 לא ענית לעניין הטרפנטין... Big Joe 30.09.21 15:40 11
                                     עניתי. תקרא שוב. ''אפילו השטות שהבאת בתור דוגמה''. זבוב על הקיר 30.09.21 19:02 12
                                         אוקיי. אז אתה מוכן לסכן חיי אדם עבור הערך הגבוה ממנו ''חופש הדיבור''. הגדרת את עצמך. Big Joe 30.09.21 20:36 13
                                             היו בעבר, וישנם בהווה, לא מעט אנשים שמוכנים לסכן חיי אדם, כולל את שלהם, עבור החופש הזה. זבוב על הקיר 01.10.21 00:19 14
                                                 אתה מסביר מצוין מדוע בגלל שיקול דעת לקוי אתה מסוכן לאנושות. Big Joe 01.10.21 00:24 15
                                                     יפה, עכשיו שודרגתי למעמד ''מסוכן לאנושות''. מעניין מה יהיה התואר הבא שתעניק לי. זבוב על הקיר 01.10.21 21:50 20
                                                         הגעת לשיא. לא תקבל תארים נוספים... Big Joe 01.10.21 22:58 22
             ויפה שעה אחת קודם שומרוני 30.09.21 12:46 7
  חחח, גיבוב של פנטזיה. קוראת ותיקה 01.10.21 09:25 16
     הלוואי והיו תוקעים ראש באדמה. אבל הם מסתובבים בגאון ומתיזים ריר קטלני לכל עבר. Big Joe 01.10.21 10:03 17
         כן, מילא זה היה פוגע רק בהם... 🤷‍♀️ קוראת ותיקה 01.10.21 10:04 18
     קוראת ותיקה, את אזרחית טיפוסית של מדינה תחת דיקטטורה: פייגלין קנון 01.10.21 22:51 21
         מי אתה שתקבע שיש כאן דיקטטורה, כאשר אתה בז לקביעות של מומחים בתחומם? Big Joe 01.10.21 23:00 23
             כבר כתבתי לך, פעם, יא בנאדם, שאני רופא (הבנת? רופא, אני !!!). פייגלין קנון 01.10.21 23:15 25
                 ח, בסדר. כולם משקרים, בכל העולם כל הרופאים והמומחים קוראת ותיקה 01.10.21 23:31 26
                     יש המוני רופאים בעולם שכותבים ומדברים כמוני. פייגלין קנון 01.10.21 23:49 27
                         הנה הקישור לאתר שמספר את האמת: פייגלין קנון 01.10.21 23:56 28
                 אז כתבת. ואני קצין רפואה ראשי נאטו. גם אני כתבתי Big Joe 02.10.21 10:27 29
         התגובה שלי שהגבת לה, מתאימה גם במקרה הנל. קוראת ותיקה 01.10.21 23:04 24
  ניתו לראות את נתוני ההדבקה והתמותה עם הגבלות ועם חיסונים ורק לדמיין מה היה קורה לולי אברהם בראל 01.10.21 12:50 19

אלברט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.11.14
15399 הודעות, 152 מדרגים, 300 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ג בתשרי תשפ''ב    21:39   29.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. אני ממש נוטה להסכים. מה שקורה בבתי החולים הוא טירוף לא מוצדק.  
בתגובה להודעה מספר 0

חייבים לבדוק במיידי את האפשרות להוריד את רמת המיגון ההזויה.

קרוב משפחה מדרגה ראשונה היה מאושפז בטיפול נמרץ קורונה
והנזק היותר גדול זו הבדידות.
והטרלול של המיגון.
אפיחו הדוגמי קורונה לא לבושים כך

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
Big Joe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.05
179306 הודעות, 410 מדרגים, 467 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ג בתשרי תשפ''ב    21:45   29.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. בכלל פסיכים שמתנגדים לחיסונים. שיש לכם גם חותפה להלעיג עליהם  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
פייגלין קנון
חבר מתאריך 22.7.21
281 הודעות
יום רביעי כ''ג בתשרי תשפ''ב    21:51   29.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. איני לועג ל''צוותים'', אני פשוט מרחם עליהם.  
בתגובה להודעה מספר 2

זה פשוט צער בעלי-חיים. הם בין הקרבנות העיקריים של הקורונה בלוף. סובלים בלי שום סיבה אמיתית. הסיבה היחידה לסיבלם היא "המצאת המאה" - הקורונה בלוף. אין לי כינוי אחר לשקר המונומנטלי הזה.

חבר מתאריך 2.9.05
יום חמישי כ''ד בתשרי תשפ''ב    00:03   30.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. יוטיוב החלו חוסמים את מכחישי הקורונה והחיסונים. בקרוב אצלנו ברוטר  
בתגובה להודעה מספר 3

פייגלין קנון
חבר מתאריך 22.7.21
281 הודעות
יום חמישי כ''ד בתשרי תשפ''ב    01:36   30.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. אתה מה-זה דמוקראט...  
בתגובה להודעה מספר 4

אתה רוצה לסתום את הפה להמוני אנשים (ולהמוני רופאים) שחושבים כמוני, שהקורונה בלוף זה קשקוש. לא ניראה לי שרוטר יעשו כרצונך. תצטרך להתמודד עם התסכול, מה לעשות.

חבר מתאריך 2.9.05
יום חמישי כ''ד בתשרי תשפ''ב    09:45   30.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. אנרכיה אינה דמוקרטיה. חופש הדיבור אינו מכיל בתוכו את החופש להזיק ולפגוע.  
בתגובה להודעה מספר 5

זבוב על הקיר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.3.18
9400 הודעות, 67 מדרגים, 127 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ד בתשרי תשפ''ב    13:01   30.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. זה כל הקטע - כולל גם כולל. לצערך ולצערי.  
בתגובה להודעה מספר 6

אחרת, מי שמחליט מה "מזיק ופוגע" ומה לא בעצם יושב על הברז של הדעות ה"מותרות", לעשות בו כרצונו.

במקרה הנידון, אנחנו דווקא מסכימים שהדעה הזו אכן "מזיקה ופוגעת" ומוטב היה שמפרסמה היה נמנע מכך; אבל כשם שלא היית נותן לי להחליט אילו דעות "מזיקות ופוגעות" (הרשימה הייתה כוללת את רוב הדעות שלך...), כך חזירים יתחילו לעוף לפני שאסכים שההחלטה הזו תהיה בידיים שלך או של שאר נציגי המחנה ה"דמוקרטי".

חבר מתאריך 2.9.05
יום חמישי כ''ד בתשרי תשפ''ב    13:13   30.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. יש מי שמוסמך לקבוע מה מזיק לציבור. אתה עושה דייסה בין דעות פוליטיות ובין קביעות מדעיות מקצועיות  
בתגובה להודעה מספר 8

האם נראה לך שבשם הדמוקרטיה מותר להטיף לשתיית טרפנטין, למשל, כתרופה?

חבר מתאריך 4.3.18
יום חמישי כ''ד בתשרי תשפ''ב    15:26   30.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. שלא במפתיע, אתה טוען שסמכות מקצועית זהה במשמעותה לסמכות של צנזור ראשי. כמובן שזו שטות.  
בתגובה להודעה מספר 9

בשם המדע והסמכות המקצועית, ניתן לומר לאותם מתנגדי חיסונים שהעמדה שלהם לא נסמכת על שום דבר ושהם כותבים שטויות; אותה סמכות מקצועית שאתה מדבר עליה היא מה שאמור לגרום לציבור להאמין לבעלי הסמכות ולא להזויים מהאינטרנט, ואכן לשמחתי רוב הציבור מאמין לבעלי הסמכות המקצועית.

ובזאת סמכותם נגמרת. איש לא העניק להם, או לאיש אחר בשמם, את הסמכות לצנזר "דעות" אחרות, גם אם הן שטויות במיץ - אפילו את השטות שהבאת בתור דוגמה. יש מקום למנוע הפצת שקרים אם ניתן להוכיח שהמפיץ יודע שמדובר בשקר ועושה זאת בכוונה להזיק, או אם המפיץ טוען להיות בעל סמכות מקצועית כשבפועל הוא לא (וגם זה, כמובן, נכנס לקטגוריה הקודמת של שקר ביודעין). רוב רובם של מתנגדי החיסונים ממש לא נכנסים להגדרה הזו שכן הם אינם טוענים להיות מומחים רפואיים והם באמת מאמינים בשטויות שהם כותבים - אלה שכן עונים להגדרה לעיל, טוב מאוד שפועלים נגדם; אבל עדיין, לאיש אין סמכות למנוע הפצת דעות שגויות, בשום תחום. לא הייתי נותן תפקיד שכזה אפילו לאדם הישר ביותר, שכן אפילו אדם כזה אינו חף מטעויות, וקל וחומר לא הייתי נותן תפקיד כזה לפוליטיקאי מצוי או לעושי דברו... ומעניין שרוב המתנדבים לתפקיד באים ממחנה פוליטי ספציפי.

חבר מתאריך 2.9.05
יום חמישי כ''ד בתשרי תשפ''ב    15:40   30.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. לא ענית לעניין הטרפנטין...  
בתגובה להודעה מספר 10

חבר מתאריך 4.3.18
יום חמישי כ''ד בתשרי תשפ''ב    19:02   30.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. עניתי. תקרא שוב. ''אפילו השטות שהבאת בתור דוגמה''.  
בתגובה להודעה מספר 11

רוצה את זה בצורה יותר מפורשת? כן, אני נגד נקיטת צעדים כלשהם נגד אדם שהציע לשתות טרפנטין כתרופה, לרבות הסרת הפרסום, אלא אם:
1. אותו אדם ניסה ליצור מצג שווא לפיו הטענה מבוססת על מחקר קליני, חוות דעת רפואית או כל סמכות רלוונטית אחרת.
2. ישנה הוכחה לכך שהפרסום נעשה בזדון ובמטרה להזיק. העובדה שהעצה אכן מזיקה אינה מהווה הוכחה לכוונת זדון.
כמובן שהעצה הספציפית שהבאת כדוגמה אכן נופלת, בסבירות רבה, תחת אחד מהסעיפים לעיל - אבל אם מדובר בפרסום של אדיוט שבאמת מאמין במה שהוא כותב, יש גבול לכמה שאפשר לפגוע בחופש הביטוי על מנת להגן מפניו על אדיוטים אחרים.

חבר מתאריך 2.9.05
יום חמישי כ''ד בתשרי תשפ''ב    20:36   30.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. אוקיי. אז אתה מוכן לסכן חיי אדם עבור הערך הגבוה ממנו ''חופש הדיבור''. הגדרת את עצמך.  
בתגובה להודעה מספר 12

ערכתי לאחרונה בתאריך 30.09.21 בשעה 21:02 בברכה, Big Joe

והנסוחים הפסאודו-משפטולוגיים שלך אינם מורידים כלום מחומרת האיוולת.

חבר מתאריך 4.3.18
יום ששי כ''ה בתשרי תשפ''ב    00:19   01.10.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. היו בעבר, וישנם בהווה, לא מעט אנשים שמוכנים לסכן חיי אדם, כולל את שלהם, עבור החופש הזה.  
בתגובה להודעה מספר 13

לא ספציפית עבור אדיוט שמציע לשתות טרפנטין, כמובן, אבל הם לפחות מבינים שזה לא נגמר שם. ברגע שנותנים למישהו את הרשות להשתיק אנשים לשם "טובת הציבור", לפעמים בתחילה זה אכן יהיה לטובת הציבור, ולו כדי לשכנע את הציבור שמדיניות ההשתקה היא בכלל לטובתו - אבל זה רק פותח את התאבון.

כמובן שיכול להיות שאתה דווקא מבין את זה, אבל בטוח שאתה תמיד תהיה בצד של הדעות ה"מותרות" לפי הששים להשתיק.

ולא נשכח שהרבה יותר אנשים נרצחו לאורך ההסטוריה בגין דעות שהוגדרו כ"אסורות" מאשר אלו שהקשיבו לעצות כמו לשתות טרפנטין...

חבר מתאריך 2.9.05
יום ששי כ''ה בתשרי תשפ''ב    00:24   01.10.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. אתה מסביר מצוין מדוע בגלל שיקול דעת לקוי אתה מסוכן לאנושות.  
בתגובה להודעה מספר 14

אתה בטח גם ממורמר על ההגבלות שיש על פרסום לעישון, ועל ההערות נגד שתיית אלכוהול שפוגעות ב"חופש הביטוי" של המפרסמים. איך אתה מתמודד עם האיסורים הכרוכים בחסימה שמגבילים את "חופש הדיבור" בפורום?

חבר מתאריך 4.3.18
יום ששי כ''ה בתשרי תשפ''ב    21:50   01.10.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. יפה, עכשיו שודרגתי למעמד ''מסוכן לאנושות''. מעניין מה יהיה התואר הבא שתעניק לי.  
בתגובה להודעה מספר 15

ערכתי לאחרונה בתאריך 01.10.21 בשעה 21:56 בברכה, זבוב על הקיר

האמת, זה מרגיע. הייתי דואג הרבה יותר אם *לא* היית מחשיב אותי כמסוכן לאיך שהיית רוצה שהאנושות תיראה.

לעניין טיעון "איש הקש" החדש שלך - פרסום מטעם בעל עניין מעולם לא ענה להגדרה של "הבעת דעה". יתרה מכך, חזקה שאדם שמפרסם מוצר שחברתו משווקת מודע למגרעות ולסכנות שבמוצריו, ולכן גם אם פרסומת היתה בגדר "דעה", הרי שפרסומות מהסוג שהזכרת היו עונות להגדרה "פרסום שקרי במזיד" (אתה יודע, כמו שכתבתי מפורשות באחת ההודעות הקודמות. עצה ידידותית - כדי להתבזות קצת פחות, מומלץ שלא להביא טיעוני "אנשי קש" שכבר זכו להתייחסות. לכל הפחות זה יראה שאתה קורא לפני שאתה מגיב). ובניגוד לפרסומות מטעם המשווק, אנשים מן השורה דווקא יכולים לכתוב שטויות בסגנון "אין שום סכנות בעישון", מבלי שהחוק ירדוף אותם.

באשר לחוקי הפורום - לשמחתי, אין בפורום רשימה של "דעות אסורות" נכון לבינתיים. האיסורים נוגעים לסגנון ולתרבות הדיון (למשל, אני חושד שעמדת חוקי הפורום ביחס לכינוי גולש אחר "מסוכן לאנושות" אינה סימפטית במיוחד).

שאלת אגב - מסקרן אותי לדעת את מי היית מציע לתפקיד מנהל "מיניסטריון האמת" שתפקידו לקבוע, על סמך עמדת מומחים לעניין שיבחרו לפי שיקול דעתו, מה יחשב ל"דעה מסוכנת" האסורה בפרסום.

חבר מתאריך 2.9.05
יום ששי כ''ה בתשרי תשפ''ב    22:58   01.10.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. הגעת לשיא. לא תקבל תארים נוספים...  
בתגובה להודעה מספר 20

שומרוני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.4.08
25032 הודעות, 265 מדרגים, 480 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ד בתשרי תשפ''ב    12:46   30.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. ויפה שעה אחת קודם  
בתגובה להודעה מספר 4

או אפילו שנה

קוראת ותיקה
חבר מתאריך 23.1.15
18757 הודעות
יום ששי כ''ה בתשרי תשפ''ב    09:25   01.10.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. חחח, גיבוב של פנטזיה.  
בתגובה להודעה מספר 0

תסריט הוליוודי כתבת פה. הביטחון העצמי שכולם טועים ורק המתכחשים צודקים.
הכי קל לחיות עם הראש טמון עמוק באדמה.

חבר מתאריך 2.9.05
יום ששי כ''ה בתשרי תשפ''ב    10:03   01.10.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. הלוואי והיו תוקעים ראש באדמה. אבל הם מסתובבים בגאון ומתיזים ריר קטלני לכל עבר.  
בתגובה להודעה מספר 16

קוראת ותיקה
חבר מתאריך 23.1.15
18757 הודעות
יום ששי כ''ה בתשרי תשפ''ב    10:04   01.10.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. כן, מילא זה היה פוגע רק בהם... 🤷‍♀️  
בתגובה להודעה מספר 17

פייגלין קנון
חבר מתאריך 22.7.21
281 הודעות
יום ששי כ''ה בתשרי תשפ''ב    22:51   01.10.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. קוראת ותיקה, את אזרחית טיפוסית של מדינה תחת דיקטטורה:  
בתגובה להודעה מספר 16

הדיקטטורה כיום אומרת "יש מגיפה קטלנית וחייבים לחסן את כולם. מי שמתנגד הוא אוייב האומה". שטיפת המוח ע"י התישקורת שיכנעה אותך שזאת האמת. אך ידוע שבדיקטטורות, מי שאומר את האמת נחשב לאוייב הציבור."אוייבי ציבור" מומצאים אלה עוזרים לדיקטטורה לאחד את ההמונים שטופי המוח, כי כשיש אוייב משותף, כולם מתאחדים נגדו. כיום ה"אוייב המשותף" הוא מתנגדי החיסולים (מה שאת קוראת חיסונים), בדיוק כמו ששלטונות מדינות ערב, למשל, איחדו את עמיהם תחת השינאה ל"אוייב המשותף" ישראל. ככה זה בדיקטטורה, צריך אוייב שכולם רודפים אותו וזה מה שמאחד אותם. את, שנקראת קוראת ותיקה, את בדיוק אחת מהעדר ההמוני הזה של נתיני הדיקטטורה. אגב, מה שאני קורא "דיקטטורה ישראלית" היא עדיין מאד עדינה ונחמדה לעומת דיקטטורות רצחניות ששלטו במהלך ההיסטוריה במדינות שונות. אבל בכלל לא בטוח שהדיקטטורה הישראלית לא תתפתח לכיוון קיצוני ואכזרי יותר. כי מדינה שביצעה את הפשע הנורא של ה"התנתקות" מגוש קטיף מסוגלת להכל, אפילו לירי אש חיה לתוך ציבור מפגינים (כן, אש חיה. יהודים כבר ירו על יהודים, מישהו זוכר את אלטלנה?).

לכן, אגב, כדי שלא יהפכו אותי לאוייב הציבור, אני כותב את דעתי תחת הניק המומצא שלי ולא בשמי האמיתי. הרופאים שמופיעים בגילוי פנים ומדברים נגד המגיפה המומצאת, כמו גם מי שמשתתף בהפגנות וצועק נגד הקורונה-בלוף - אלה הם הגיבורים האמיתיים של הדרמה הנוכחית, ולא "הצוותים הרפואיים" ש"מותשים" מבגדי האסטרונאוטים שלהם ומרוב ההזרקות שהם תוקעים בלי הכרה.

(הגולש ביג ג'ו מתבקש לא להגיב לי אם אין לו טיעונים ממשיים בנוסף לגידופים הרגילים שהוא תוקע).

חבר מתאריך 2.9.05
יום ששי כ''ה בתשרי תשפ''ב    23:00   01.10.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. מי אתה שתקבע שיש כאן דיקטטורה, כאשר אתה בז לקביעות של מומחים בתחומם?  
בתגובה להודעה מספר 21

איזו כישורים יש לך במדעי המדינה שעולים על אלה של הצוות המדעי של משרד הבריאות?

פייגלין קנון
חבר מתאריך 22.7.21
281 הודעות
יום ששי כ''ה בתשרי תשפ''ב    23:15   01.10.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. כבר כתבתי לך, פעם, יא בנאדם, שאני רופא (הבנת? רופא, אני !!!).  
בתגובה להודעה מספר 23

עשרות שנות ניסיון כרופא משפחה מאפשרות לי לראות בבהירות מדהימה שכל דיווחי המומחים של משרד הבריאות פשוט מ-ש-ק-ר-י-ם !!
מקווה שהייתי ברור.

קוראת ותיקה
חבר מתאריך 23.1.15
18757 הודעות
יום ששי כ''ה בתשרי תשפ''ב    23:31   01.10.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. ח, בסדר. כולם משקרים, בכל העולם כל הרופאים והמומחים  
בתגובה להודעה מספר 25

ורק אתה ומספר של הוזים צודקים.
🤣🤣😅😅🤣 בסדר.

פייגלין קנון
חבר מתאריך 22.7.21
281 הודעות
יום ששי כ''ה בתשרי תשפ''ב    23:49   01.10.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. יש המוני רופאים בעולם שכותבים ומדברים כמוני.  
בתגובה להודעה מספר 26

ערכתי לאחרונה בתאריך 02.10.21 בשעה 00:00 בברכה, פייגלין קנון

אין להם כניסה לערוצי הטלויזיה הגדולים (שהם כולם משוחדים), לכן את לא שומעת אותם. תעזבי פעם בחיים שלך את התישקורת וחפשי ברשת האינטרנט, תמצאי אין סוף מומחים מוכרים מכל העולם - כולל פרופסורים - שמדברים מדם ליבם על נוראות ההמצאה הזדונית של "מגיפת הקורונה". בתור התחלה כנסי לאתר knowhere

https://www.knowheretoknow.com/?appSectionParams=%7B%22restrictedPageId%22%3A%22wkk6j%22%7D
לילה טוב.

פייגלין קנון
חבר מתאריך 22.7.21
281 הודעות
יום ששי כ''ה בתשרי תשפ''ב    23:56   01.10.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. הנה הקישור לאתר שמספר את האמת:  
בתגובה להודעה מספר 27

https://www.knowheretoknow.com/?appSectionParams=%7B%22restrictedPageId%22%3A%22wkk6j%22%7D

חבר מתאריך 2.9.05
יום שבת כ''ו בתשרי תשפ''ב    10:27   02.10.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. אז כתבת. ואני קצין רפואה ראשי נאטו. גם אני כתבתי  
בתגובה להודעה מספר 25

קוראת ותיקה
חבר מתאריך 23.1.15
18757 הודעות
יום ששי כ''ה בתשרי תשפ''ב    23:04   01.10.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. התגובה שלי שהגבת לה, מתאימה גם במקרה הנל.  
בתגובה להודעה מספר 21

תשמור על הבריאות.

אברהם בראל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.1.21
4789 הודעות, 36 מדרגים, 61 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ה בתשרי תשפ''ב    12:50   01.10.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. ניתו לראות את נתוני ההדבקה והתמותה עם הגבלות ועם חיסונים ורק לדמיין מה היה קורה לולי  
בתגובה להודעה מספר 0

ההגבלות והחיסונים.
בא נדמיין את מאושפזי הקורונה מדביקים את הצוותים הרפואים והם חוזרים ומדביקים חולים אחרים מדוכאי חיסון, נורא!
אבל אחד מהחסרונות של דמוקרטיה זה שלא ניתן למנוע מאדם לעצום עיניים, גם אם זה גורם נזק לסביבה.

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות