גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #29078 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 29078   
זבוב על הקיר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.3.18
9400 הודעות, 67 מדרגים, 127 נקודות.  ראה משוב
יום ששי א' בכסלו תשפ''ב    23:39   05.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

ברכות חמות לליברמן על מעמדו החדש בתור המאמי הלאומי, ''המבוגר האחראי'' ושאר התארים. הרוויח אותו ביושר*.  

האיש שבמשך כעשור "נתפש בציבור" כאדם המושחת* ביותר בפוליטיקה הישראלית יחד עם צמרת מפלגתו (כך לפחות על פי התקשורת* במהלך אותו עשור, שכמובן לא חסכה במאמצים לקדם תפישה זו), השלים סופית את המהפך. הוא עדיין אביגדור ליברמן, מפלגתו היא עדיין אותו מוסד אוטוקרטי שהיתה מתחילת דרכה, רוב הבכירים בה הם אותם האנשים (מינוס קירשנבאום שתבלה את העשור הקרוב בכלא) - ועם זאת הוא עשה את הבלתי אפשרי וכעת כנראה זוכה למירב השבחים מבין חברי הממשלה הנוכחית.

כל מה שהיה עליו לעשות, מסתבר, זה להבין את דוקטרינת "הדעה הנכונה" אותה היטיבה לתאר לא מזמן ח"כ מיכל רוזין (מרצ), לפיה תדמיתו העכורה לא נבעה ממעשיו או מעשיו לכאורה, אלא מהיותו בעל דעה לא נכונה! משטיפל בבעיה הקטנה הזו, דרכו לצמרת האהדה התקשורתית היתה סלולה. אחרי הכל, כך הדברים עובדים בדמוקרטיה*, לא?

*אם הינכם זקוקים לביאור המושגים המסומנים, אנא פנו למילון לשמאלנית מדוברת. אם אינכם שמאלנים, האמינו לי שאתם זקוקים למילון כזה.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  ליברמן צייץ: הבטחנו קיימנו. יאיר נתניהו חשף שאביו סידר לו יועמ''ש שסגר לו את התיקים אקטואלי 06.11.21 00:03 1
     למעט יריות חסרות הקשר של דפי מסרים/חצאי אמיתות/עובדות לא קשורות אתה יודע לעשות עוד דברים? eli_s 06.11.21 10:03 2
         למה סתם לתקוף חבר Seagulls 06.11.21 10:11 3
         אני מבין את התסכול של הביביטסים שאין להם תשובות. אבל אתם צריכים להתאפק אקטואלי 06.11.21 19:08 5
             ''אתם טענתם''. מי זה אתם? נשגב מבינתי. אני עדיין יחיד. ובכל מקרה: הדיון בראש השרשור לא היה בנוגע לשחיתות שלו eli_s 06.11.21 20:43 6
                 השעו אותו מפורום סקופים בגלל ההתנהלות הזו שלו, אז הוא פשוט העביר אותה לאקטואליה. זבוב על הקיר 07.11.21 08:18 8
                 איזה פדיחות בנוגע לטראמפ והבחירות Seagulls 07.11.21 13:41 10
             אז עזור לי רגע להבין את הטענה שלך: המושחת #1 של פעם, ליברמן, נעזר במושחת #1 היום, ביבי, זבוב על הקיר 07.11.21 08:16 7
                 יכול להיות שיאיר נתניהו צדק שביבי בחר יועמ''ש לפי דרישת ליברמן.אך לבסוף גם הפרקליטות המליצה לסגור לו את התיקים אקטואלי 07.11.21 09:03 9
  תודה על הדברים החדים והברורים Seagulls 06.11.21 10:14 4
  יפה כתבת מזל דלי 07.11.21 20:14 11
  הדברים האלו רק מאירים באור חיובי את נתניהו ה''שמאלני'' אם באמת הוא היה מקדם מדיניות שמאל הוא עבד לעם קדוש 07.11.21 20:41 12
     ודאי שהוא קידם לאורך כל הקריירה שלו, ובאחרונה נטש את שקר הסיפוח והלך על הסכמי שלום/נורמליזציה עם ערבים אקטואלי 07.11.21 20:55 13

אקטואלי
חבר מתאריך 2.4.12
78062 הודעות
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    00:03   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. ליברמן צייץ: הבטחנו קיימנו. יאיר נתניהו חשף שאביו סידר לו יועמ''ש שסגר לו את התיקים  
בתגובה להודעה מספר 0

לחץ כאן לצפיה דרך טוויטר

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
eli_s לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
19417 הודעות, 120 מדרגים, 217 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    10:03   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. למעט יריות חסרות הקשר של דפי מסרים/חצאי אמיתות/עובדות לא קשורות אתה יודע לעשות עוד דברים?  
בתגובה להודעה מספר 1

זה יכול כל מתכנת מתחיל לבנות, רובוט שיורה בלי קשר.

הבנאדם כתב משהו, אתה מסכים? לא מסכים? אדרבה, בא תכתוב מדוע ותנמק.

סתם לזהם אשכולות אחד אחרי השני עם הדיכוטומיות המוחלטת הזו? מה הקטע?

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
Seagulls לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.2.19
27361 הודעות, 179 מדרגים, 340 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    10:11   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. למה סתם לתקוף חבר  
בתגובה להודעה מספר 2

הדברים שאקטואלי מביא ואומר
לגמרי לגיטימיים

וזכותו המלאה לעשות זאת (להביע את דעתו או לא להביע)
בכל דרך שיבחר

אקטואלי
חבר מתאריך 2.4.12
78062 הודעות
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    19:08   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. אני מבין את התסכול של הביביטסים שאין להם תשובות. אבל אתם צריכים להתאפק  
בתגובה להודעה מספר 2

ערכתי לאחרונה בתאריך 06.11.21 בשעה 19:14 בברכה, אקטואלי

אתם טוענים שליברמן מושחת (כאילו שאכפת להם משחיתות במחנה שלכם), אבל התיקים שלו נסגרו, ויאיר נתניהו גם הסביר כיצד זה קרה.
https://rotter.net/forum/scoops1/554872.shtml

eli_s לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
19417 הודעות, 120 מדרגים, 217 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    20:43   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. ''אתם טענתם''. מי זה אתם? נשגב מבינתי. אני עדיין יחיד. ובכל מקרה: הדיון בראש השרשור לא היה בנוגע לשחיתות שלו  
בתגובה להודעה מספר 5

אלא ליחס התקשורת אליו כשהיה מוגדר ימין, אז קראו לו מושחת ופשיסט, לבין היחס אליו לאחר שחבר לשמאל ולתומכי טרור בשביל להעיף את הימין מהשלטון, אז הפך למשיח זוהר שקול ואחראי.

זו הטענה (למיטב הבנתי, תקן אותי אם אני טועה) בראש האשכול.

אתה לא התמודדת עם הטענה, אלא בחרת בדרך הנואלת של תקיעת דף תעמולה מגוחך ולא קשור, כנראה כדי לטנף ולזבל את הדיון.

ומאחד שעשה לעצמו את הפדיחות כמעט הכי גדולות ברוטר בכל הנוגע לטראמפ ולבחירות בארה"ב, הייתי מצפה לקצת יותר צניעות לפני שמכנה אחרים ביביסטים. אבל כנראה זה רק אני.

חבר מתאריך 4.3.18
יום ראשון ג' בכסלו תשפ''ב    08:18   07.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. השעו אותו מפורום סקופים בגלל ההתנהלות הזו שלו, אז הוא פשוט העביר אותה לאקטואליה.  
בתגובה להודעה מספר 6

חבר מתאריך 11.2.19
יום ראשון ג' בכסלו תשפ''ב    13:41   07.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. איזה פדיחות בנוגע לטראמפ והבחירות  
בתגובה להודעה מספר 6

תודה

בטח פיספסתי

חבר מתאריך 4.3.18
יום ראשון ג' בכסלו תשפ''ב    08:16   07.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. אז עזור לי רגע להבין את הטענה שלך: המושחת #1 של פעם, ליברמן, נעזר במושחת #1 היום, ביבי,  
בתגובה להודעה מספר 5

כדי להפטר מהחקירות נגדו - ואותו ליברמן הוא כעת סמל לנקיון כפיים ולמאבק בשחיתות שהותיר אחריו ביבי? זאת הטענה, או שאני מפספס פה משהו?

אקטואלי
חבר מתאריך 2.4.12
78062 הודעות
יום ראשון ג' בכסלו תשפ''ב    09:03   07.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. יכול להיות שיאיר נתניהו צדק שביבי בחר יועמ''ש לפי דרישת ליברמן.אך לבסוף גם הפרקליטות המליצה לסגור לו את התיקים  
בתגובה להודעה מספר 7

באופוזיציה יש אנשים עם כתבי אישום וגם אסיר משוחרר שישב על שוחד, אז הם לא ממש יכולים להטיף מוסר בעניין שוחד, במיוחד כאשר הם לקחו ליברמן כאשר היו לו תיקים פתוחים

חבר מתאריך 11.2.19
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    10:14   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. תודה על הדברים החדים והברורים  
בתגובה להודעה מספר 0

כמו שאני מכיר את המציאות ואופי אנשי הסביבה
סביר שלא יראו מה שצריך לראות

וגם זה די נוח לאנשים מסוימים (או לרבים) להתעלם מהמציאות ומהאמת

בהרבה נושאים

מזל דלי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.3.18
43771 הודעות, 143 מדרגים, 275 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ג' בכסלו תשפ''ב    20:14   07.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. יפה כתבת  
בתגובה להודעה מספר 0

עבד לעם קדוש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.9.19
56483 הודעות, 214 מדרגים, 391 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ג' בכסלו תשפ''ב    20:41   07.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. הדברים האלו רק מאירים באור חיובי את נתניהו ה''שמאלני'' אם באמת הוא היה מקדם מדיניות שמאל הוא  
בתגובה להודעה מספר 0

הי זוכה לאיתרוג חסר תקדים.

אקטואלי
חבר מתאריך 2.4.12
78062 הודעות
יום ראשון ג' בכסלו תשפ''ב    20:55   07.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. ודאי שהוא קידם לאורך כל הקריירה שלו, ובאחרונה נטש את שקר הסיפוח והלך על הסכמי שלום/נורמליזציה עם ערבים  
בתגובה להודעה מספר 12

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות