גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #30551 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 30551   
עבד לעם קדוש
חבר מתאריך 5.9.19
56483 הודעות
יום רביעי י''ח באלול תשפ''ב    16:08   14.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

כל אלו שמשמבחים את נעם על זה שהם ''נהגו באחריות'', יזכרו לנעם את זה לטובה בעתיד? לצערי לא  

אבל אם היו הולכים עד הסוף היו לומדים לספור אותם

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  או לדרוס אותם. כמה לדעתך מצביעי נעם היו מצביעים אם 100% לא היו עוברים? תענה רציני Foreteller 14.09.22 17:31 1
     שאלה שמניחה ביסודה בריונות וניצול, אינה לגיטימית בעיני, אבל בגלל שאני מעריך אותך אענה: אין עבד לעם קדוש 14.09.22 22:37 2
         לפני שנעם נוסדה , מה היה המצב? מדוע השתנה עם הווסדה? Foreteller 14.09.22 22:43 3
             ההצדקה לקיומה של נעם היתה הרבה לפני שהיא נוסדה, אבל היה פחות מודעות לנושאים שנעם מציפה, עבד לעם קדוש 14.09.22 23:26 6
                 כן אבל לקחתם קהל שקיים ופשוט הזזתם אותו תאורתית אלקטורלית, הוא לא היה שבוי אם הוא שם במקור Foreteller 15.09.22 03:01 9
                     למה הקהל הזה שייך לסבתא של מישהו? עבד לעם קדוש 15.09.22 06:05 14
                         האמת אני חושב דמה שאתה טוען אין בו שום הגיון וזה מאד לא נעים ואני יכול להבין את ההרגשה Foreteller 15.09.22 11:25 18
                             אני חושב שהרלוונטיות של תפיסתו של הרב טאו לנושא נמוכה, תומכי מפלגת נעם הם במעגלים הרבה עבד לעם קדוש 15.09.22 12:22 21
                                 שתגיע הביתה תשלח Foreteller 15.09.22 15:36 22
         בריונות זה בדיוק מה שאתה רוצה שנועם יעשו, לקדוח חור בספינה ולאיים להטביע את כולם gardner 14.09.22 23:05 4
             כל התגובה המתלהמת שלך מתחילה בהנחה שגויה שלנעם אין תמיכה, אז תצטרף פעם לדוכן של נעם עבד לעם קדוש 14.09.22 23:23 5
                 זאת פעם שניה או שלישית שאני כותב דבר שלא לרוחך ולכן הופך למתלהם gardner 14.09.22 23:52 7
                     אני לא כתב.י שהם יכולים לעבור את אחוז החסימה לבד, אלא שיש להם תמיכה רבה, גם סמוטריץ' ספק עבד לעם קדוש 15.09.22 06:00 11
             אך ורק כי יודעים שהיה רץ לבד בכל מחיר עבד לעם קדוש 15.09.22 06:03 13
  מבין אל ליבך, אבל מצד שני אני שמח מאד שנועם הצטרפו לציונות הדתית... עלי 15.09.22 02:53 8
     אני גם שמח, אבל חשוב לי להצביע על הנקודה הזו, כי הזיכרון של הציבור קצר והפוליטיקה לא עבד לעם קדוש 15.09.22 06:01 12
         לצערי אתה צודק . אבל - עלי 15.09.22 11:10 15
             היא עושה את זה, אבי מעוז ברמה האישית ביחסים טובים עם גדולי מתנגדיו בכנסת, ממי שמכיר אותו עבד לעם קדוש 15.09.22 11:12 16
                 מסכים לכל מילה . אבל , זה מה יש לצערנו. עלי 15.09.22 11:50 20
  יש הרבה כפיות טובה בעולם הפוליטי. ביריון 15.09.22 05:41 10
     חד משמעית, אותי זה לא הפתיע, את מה שכתבתי לא כתבתי כלפי פוליטיקאים, אלא כלפי הציבור עבד לעם קדוש 15.09.22 11:13 17
         יפה כתבת ביריון 15.09.22 11:37 19

Foreteller
חבר מתאריך 22.2.22
17809 הודעות
יום רביעי י''ח באלול תשפ''ב    17:31   14.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. או לדרוס אותם. כמה לדעתך מצביעי נעם היו מצביעים אם 100% לא היו עוברים? תענה רציני  
בתגובה להודעה מספר 0

אתה כן. אבל יש כאלה שלא, נכון?

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
עבד לעם קדוש
חבר מתאריך 5.9.19
56483 הודעות
יום רביעי י''ח באלול תשפ''ב    22:37   14.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. שאלה שמניחה ביסודה בריונות וניצול, אינה לגיטימית בעיני, אבל בגלל שאני מעריך אותך אענה: אין  
בתגובה להודעה מספר 1

ערכתי לאחרונה בתאריך 14.09.22 בשעה 23:22 בברכה, עבד לעם קדוש

לי מושג ואין לאף אחד מושג, זו דינמיקה שלא ניתן להעריך אותה מראש.
אבל על השאלה כמה היו מצביעים לנעם אם לא היה אחוז חסימה, עניתי מיליון פעם: כ - 2 מנדטים.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
Foreteller
חבר מתאריך 22.2.22
17809 הודעות
יום רביעי י''ח באלול תשפ''ב    22:43   14.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. לפני שנעם נוסדה , מה היה המצב? מדוע השתנה עם הווסדה?  
בתגובה להודעה מספר 2

עבד לעם קדוש
חבר מתאריך 5.9.19
56483 הודעות
יום רביעי י''ח באלול תשפ''ב    23:26   14.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. ההצדקה לקיומה של נעם היתה הרבה לפני שהיא נוסדה, אבל היה פחות מודעות לנושאים שנעם מציפה,  
בתגובה להודעה מספר 3

אבל כבר בשבועות הראשונים להקמתה, סקר של מקור ראשון נתן לה מנדט, מאז המודעות לסכנות שאורבות לצביון היהודי של המדינה רק התחזקו וגם אנשים למדו להכיר את אבי מעוז ולכן התמיכה היום הרבה יותר גדולה

Foreteller
חבר מתאריך 22.2.22
17809 הודעות
יום חמישי י''ט באלול תשפ''ב    03:01   15.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. כן אבל לקחתם קהל שקיים ופשוט הזזתם אותו תאורתית אלקטורלית, הוא לא היה שבוי אם הוא שם במקור  
בתגובה להודעה מספר 6

תחשוב על זה

עבד לעם קדוש
חבר מתאריך 5.9.19
56483 הודעות
יום חמישי י''ט באלול תשפ''ב    06:05   15.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. למה הקהל הזה שייך לסבתא של מישהו?  
בתגובה להודעה מספר 9

Foreteller
חבר מתאריך 22.2.22
17809 הודעות
יום חמישי י''ט באלול תשפ''ב    11:25   15.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. האמת אני חושב דמה שאתה טוען אין בו שום הגיון וזה מאד לא נעים ואני יכול להבין את ההרגשה  
בתגובה להודעה מספר 14

חרף זה שאתה כותב שזה לא פוגע רגשית אבל זה אנושי

לא נראה לי יש מה להמשיך ללכת סחור סחור

מה שכן, אני לא ככ מכיר בפלגים של הצ"ד, עכשיו כנראה אצטרך ללמוד את התפיסה של הרב טאו

יש איזה משהו שאפשר ללמוד להבין? או שזה לא מלוקט

עבד לעם קדוש
חבר מתאריך 5.9.19
56483 הודעות
יום חמישי י''ט באלול תשפ''ב    12:22   15.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. אני חושב שהרלוונטיות של תפיסתו של הרב טאו לנושא נמוכה, תומכי מפלגת נעם הם במעגלים הרבה  
בתגובה להודעה מספר 18

הרבה יותר רחבים מחוגי הר המור.
למעשה, תומכי נעם מבינים בעקבות אירועי העשור האחרון (בעיקר מאז כניסת בנט לפוליטיקה, אבל לא רק) ש: הסוגיה העיקרית שצריכה להטריד את מי שרוצה לשמור על המדינה, היא שאלת הזהות היהודית של המדינה והשמירה עליה מפני אלו שמאיימים לאיין אותה ובראשם הארגונים הפרוגרסים (אבל ממש לא רק הם).
יש כמובן אנשים שסוברים כך ולא תומכים בנעם (מסיבות כאלה ואחרות), אבל זה העניין של נעם וזה מה שגורם לאנשים לתמוך בה.
ולכן תומכים בה גם דתיים לאומיים, גם חרדים, גם מסורתיים וגם חילונים.
ממה שאני מבין (אני לא הדובר של אף אחד) הרב טאו ואבי מעוז היו מאוד רוצים שלא להקים מפלגה ולהישאר בבית המדרש ובעסקים, אבל לא היה כל ברירה כי אף אחד אחר לא לקח את הנושא האקוטי הזה בידים ואת התוצאות אנחנו רואים היום, לדוגמה בבית הספר בגבעת שמואל.
מכל מקרה, אם משנתו של הרב טאו מעניינת אותך, אז יש עשרות ספרים וחוברות שהם סיכומי שיעורים שלו בהוצאת:

חוסן ישעות:
https://www.hosen.harhamor.co.il/product-category/z/

שירת ישראל:
https://www.shirat-israel.org/rav-tao-books-3

כשאגיע הביתה, אחפש בלי נדר חוברת שיצאה בשנה האחרונה סביב הסוגיה של השמירה על הזהות היהודית מול הפוסט מודרנה

Foreteller
חבר מתאריך 22.2.22
17809 הודעות
יום חמישי י''ט באלול תשפ''ב    15:36   15.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. שתגיע הביתה תשלח  
בתגובה להודעה מספר 21

gardner
חבר מתאריך 29.7.14
13858 הודעות
יום רביעי י''ח באלול תשפ''ב    23:05   14.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. בריונות זה בדיוק מה שאתה רוצה שנועם יעשו, לקדוח חור בספינה ולאיים להטביע את כולם  
בתגובה להודעה מספר 2

אם לא תתנו לי מקום גבוה ברשימה.

נועם רוכבים על הגב של אחרים, משום שאין להם תמיכה ציבורית, לא מסיבות של רצון טוב ואמונה באחדות.

אגב, הוכחה לחולשתה של נועם היא העובדה שמדובר במפלגה של בן אדם אחד - אבי מעוז (זה נכון שהוא נציג של הרב טאו, אבל עדיין), זה לא תנועה עם נציגות ותמיכה.

תאמר לי: גם אצל בן גביר אותו דבר. התשובה היא, נכון! אבל בן גביר הצליח ומעוז לא. הבעיה היא שהגאווה מסמא את עיני האנשים והם לא מוכנים להודות בכך שיש אחרים שהצליחו במקום שהם נכשלו.

עבד לעם קדוש
חבר מתאריך 5.9.19
56483 הודעות
יום רביעי י''ח באלול תשפ''ב    23:23   14.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. כל התגובה המתלהמת שלך מתחילה בהנחה שגויה שלנעם אין תמיכה, אז תצטרף פעם לדוכן של נעם  
בתגובה להודעה מספר 4

ותראה שאתה חי בבועה שמהדהדת את עצמה.

gardner
חבר מתאריך 29.7.14
13858 הודעות
יום רביעי י''ח באלול תשפ''ב    23:52   14.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. זאת פעם שניה או שלישית שאני כותב דבר שלא לרוחך ולכן הופך למתלהם  
בתגובה להודעה מספר 5

נועם כבר איתנו שנתיים ומעולם לא הצליחה לסחוף קהל, מה לעשות.

תמיכה בדוכן ותמיכה בקלפי אלו דברים שונים לחלוטין, תשאל את בן גביר, פייגלין ובנט.

עבד לעם קדוש
חבר מתאריך 5.9.19
56483 הודעות
יום חמישי י''ט באלול תשפ''ב    06:00   15.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. אני לא כתב.י שהם יכולים לעבור את אחוז החסימה לבד, אלא שיש להם תמיכה רבה, גם סמוטריץ' ספק  
בתגובה להודעה מספר 7

אם היה עובר את אחוז החסימה, והוא קיבל מעבר לכוחו הפוליטי על חשבון בן גביר רק בגלל החשש שאם היה רץ לבד לא היה עובר, אז אני כותב שהוא קודח חור בספינה? לא!
נעם קיבלו פחות!! מכוחם, רק בגלל שלבד הם לא יכולים לעבור את אחוז החסימה
אם את טוען שאפילו מנדט אין להם, אז אני מציע לך לבוא לדוכנים ולראות שאתה חי בבועה.
בנט, פייגלין, בן גביר - הם בדיוק הדוגמה - שלושתם לא עברו את אחוז החסימה ולמרות זאת לא הציעו להם מקום 11 ברשימה מאוחדת:
בנט - קיבל מקום ראשון ברשימה אחרי שלא עבר (כך גם שקד) וזאת על ידי סמוטריץ' בכבודו ובעצמו!
פייגלין - בנט התחנן אליו במועד ב' שירוצו יחד (רק אחרי שלא הסכים, הואיל בנט בטובו לשמוע לתחינותיו של סמוטריץ' ל"אחדות").
בן גביר - כמובן רץ פעמיים בלי לעבור את אחוז החסימה וקיבל מקום שלישי וכעת מקום שני + ריץ רץ, אגב גם הפעם סמוטריץ' אמר שבן גביר ב- 100% לא עובר לבד ולמרות זאת נתן לו ריץ רץ...
אז התזה שלך מניחה אחת משתי אפשריות:
1. אם מישהו לבד לא עובר את אחוז החסימה, אז לגיטימי לגרזן אותו ולתת לו הרבה פחות מכמות תומכיו, רק כי אין להם אלטרנטיבה - זו בריונות וכחולות וניצול ציני
2. לנעם יחד עם מה שהפעילים שלהם מביאים אין אפילו תמיכה של מנדט - וזה ניתוק וחיים בבועה שמהדהדת את עצמה.
וכן, כל פעם שתכתוב בהתלהמות שאין להם תמיכה, אני אגיב

עבד לעם קדוש
חבר מתאריך 5.9.19
56483 הודעות
יום חמישי י''ט באלול תשפ''ב    06:03   15.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. אך ורק כי יודעים שהיה רץ לבד בכל מחיר  
בתגובה להודעה מספר 4

אבל בן גביר הצליח ומעוז לא

עלי
חבר מתאריך 29.8.19
8864 הודעות
יום חמישי י''ט באלול תשפ''ב    02:53   15.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. מבין אל ליבך, אבל מצד שני אני שמח מאד שנועם הצטרפו לציונות הדתית...  
בתגובה להודעה מספר 0

עבד לעם קדוש
חבר מתאריך 5.9.19
56483 הודעות
יום חמישי י''ט באלול תשפ''ב    06:01   15.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. אני גם שמח, אבל חשוב לי להצביע על הנקודה הזו, כי הזיכרון של הציבור קצר והפוליטיקה לא  
בתגובה להודעה מספר 8

מפרגנת לאנשים אחראים, אלא דווקא ל"קודחי חורים בספינה"

עלי
חבר מתאריך 29.8.19
8864 הודעות
יום חמישי י''ט באלול תשפ''ב    11:10   15.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. לצערי אתה צודק . אבל -  
בתגובה להודעה מספר 12

במקום שאין איש , היה איש.

דווקא נעם , שמייצגת בעיניי ערכים יהודיים בסיסיים , צריכה לשמור על אצילות אל מול הג'ונגל בפוליטיקה ולא לרדת לרמות הבזויות שיש שם.
נכון שזה נשמע נאיבי , אבל זה יוכיח, קודם כל לעצמם, ואולי גם לאחרים , שערכים יהודיים קודמים לערכים פוליטיים .

עבד לעם קדוש
חבר מתאריך 5.9.19
56483 הודעות
יום חמישי י''ט באלול תשפ''ב    11:12   15.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. היא עושה את זה, אבי מעוז ברמה האישית ביחסים טובים עם גדולי מתנגדיו בכנסת, ממי שמכיר אותו  
בתגובה להודעה מספר 15

צריכה לשמור על אצילות אל מול הג'ונגל בפוליטיקה ולא לרדת לרמות הבזויות שיש שם.

אין חולק על כך שהוא נעים הליכות, ערכי, ישר ויודע לעבוד בשיתוף פעולה, מפריע לי שעל תכונות חיוביות אלו משלמים מחיר פוליטי...

עלי
חבר מתאריך 29.8.19
8864 הודעות
יום חמישי י''ט באלול תשפ''ב    11:50   15.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. מסכים לכל מילה . אבל , זה מה יש לצערנו.  
בתגובה להודעה מספר 16

אבי מעוז יהודי מקסים וחשוב שיהיה בכנסת, ועוד הרבה כמותו.

ביריון
חבר מתאריך 2.9.07
101981 הודעות
יום חמישי י''ט באלול תשפ''ב    05:41   15.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. יש הרבה כפיות טובה בעולם הפוליטי.  
בתגובה להודעה מספר 0

זה לא דבר חדש

עבד לעם קדוש
חבר מתאריך 5.9.19
56483 הודעות
יום חמישי י''ט באלול תשפ''ב    11:13   15.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. חד משמעית, אותי זה לא הפתיע, את מה שכתבתי לא כתבתי כלפי פוליטיקאים, אלא כלפי הציבור  
בתגובה להודעה מספר 10

ביריון
חבר מתאריך 2.9.07
101981 הודעות
יום חמישי י''ט באלול תשפ''ב    11:37   15.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. יפה כתבת  
בתגובה להודעה מספר 17

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות