אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #5166 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 5166   
רקוויאם מקומי
חבר מתאריך 2.9.06
7404 הודעות
אור ליום חמישי כ''א בסיון תשס''ז    20:52   06.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

מר''צ וחברים  

טענו כלפיי לא מזמן שמק"י זו מפלגת שוליים, הסכמתי עם העובדה שזו מפלגת שוליים שלא הצליחה להנחיל את האידיאולוגיה המרקסיסטית שלה אבל הצליחה מעל למשוער להנחיל לשמאל הישראלי את "ערכי" שינאת הציונות, שינאת מדינת ישראל ושינאה עצמית, כולם מורשת הפ.ק.פ.

הידיעה הבאה התפרסמה בסקופים. מדובר בפמפלט קצר רווי בסיסמאות פלקטיות הקורא לכל אנשי השמאל להשתתף בהפגנה על ערכים המשותפים לכל אנשי השמאל.
ממש "התפלאתי" למצוא את נוער מר"צ ה"ציוניים" ואת צעירי מר"צ העוד יותר "ציוניים" מפגינים לצד מק"י, בל"ד, חד"ש הקומוניסטית, חשבתי שאין קשר בין המפלגות האילו. מוזר ביותר.

====

הכיבוש הוא בסיס האלימות - בשבת הפגנה בכיכר רבין

ערכתי לאחרונה בתאריך 06.06.07 בשעה 18:47 בברכה, Rubens

לאחר 40 שנות כיבוש עזה ושדרות בוערות!
רק מו"מ וסוף הכיבוש יביאו לסוף האלימות

הכיבוש הוא בסיס האלימות

די לכיבוש ! כן לשלום צודק!

כן למשא ומתן מיידי לשלום אזורי

למען שלום ישראלי-פלסטיני

כנגד החומה והגדרות הבנויים בשטחים הכבושים

לפירוק ההתנחלויות

להורדת המחסומים החונקים את האוכלוסייה האזרחית

די לחד-צדדיות – כן להידברות ומו"מ לשלום אזורי

להפסקת הכיבוש עכשיו!

בואו לצעוד: שבת, 9 ביוני, נתאסף ב18:00 בכיכר רבין בתל אביב, ונצא לצעדת מחאה!
ה- 9 ביוני הוא יום בינלאומי למאבק בכיבוש, יום למען עתיד אחר, עתיד של שלום

דוברים בעצרת בסוף:

נורית פלד אלחנן, אם שכולה ישראלית שביתה נהרגה בפיגוע
באסם עארמין, אב שכול פלסטיני שביתו נהרגה ע"י הצבא בענתה, ירושלים
שאוקי חטיב, ראש ועדת המעקב לעניינינ האוכלוסיה הערבית בישראל
נעמי חזן, חכי"ת לשעבר מטעם מרצ, כיום חברה בנציבות הנשים הבינלאומית לשלום
ואמנים:

רונה קינן
להקת הבילויים
תרז סולימאן
להקת חלאס
קואליצית ארגוני שלום נגד הכיבוש:

גוש שלום , בל " ד , חד " ש , שלום עכשיו ,צעירי מרצ, נוער מרצ ,נוער מרצ - הצבעים שלנו , יש גבול , פרופיל חדש , לוחמים לשלום ,המרכז לאינפורמציה אלטרנטיבית ,הועד הישראלי נגד הריסות בתים, אנרכיסטים נגד הגדר , קואליציית נשים לשלום , מכתב השמיניסטים ,מחסום ווטש , נשים בשחור, האם החמישית , פורום שמאל - אוניברסיטת חיפה ,קואליציית הסטודנטים - אוניברסיטת ת " א, הקמפוס לא שותק , מק " י , בנק" י ,תנד " י , אינדימדיה , הטלויזיה החברתית באינטרנט,יש דין ,תאעיוש

בשיתוף ועדת המעקב העליונה לענייני האוכלוסיה הערבית בישראל

====

"וגם מבחינה יהודית אין בזה כל חדש. עוד גלגול אחד של אותה נשמה אובדת, המדפיסה בדפוס חשאי מתוך מסירת נפש, על קידוש שם המהפכה, פרוקלמציות (כרוזים) הקוראות לפרעות ביהודים. מה לא יעשה על קידוש שם האידיאל בשעה שהלב עצמו עקור משורשיו? האם לא השתתפו משומדים ב"עלילות הדם" ולא רק בעד בצע כסף?"

ברל כצנלסון, כרך ד, עמוד 66

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  אתה חושב ששלומצי ושות יגיבו לאשכול הזה..? yansop 06.06.07 21:14 1
     אני מעריך שהיא תשמור על ''פאסון'', ולא רק היא רקוויאם מקומי 06.06.07 21:44 3
  יותר משמטריד אותי הזיווג מטרידות אותי העילה והסיסמאות העכבר_ששתק 06.06.07 21:43 2
     ברור לי כשמש בצהריים רקוויאם מקומי 06.06.07 21:53 4
  רונה קינן? גם את במוחים האוטומטיים? חבל down under 06.06.07 21:54 5

yansop
חבר מתאריך 13.5.08
6763 הודעות
אור ליום חמישי כ''א בסיון תשס''ז    21:14   06.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. אתה חושב ששלומצי ושות יגיבו לאשכול הזה..?  
בתגובה להודעה מספר 0

או שהם ימשיכו במדיניות של מה שלא נוח אני לא משתתף בו ..?

לא להסס! לגרש את כל המסתננים כולל תומכיהם !

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
רקוויאם מקומי
חבר מתאריך 2.9.06
7404 הודעות
אור ליום חמישי כ''א בסיון תשס''ז    21:44   06.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. אני מעריך שהיא תשמור על ''פאסון'', ולא רק היא  
בתגובה להודעה מספר 1

האמת היא שאני חושב שחלק מהאשכולות המובאים כאן מביכים מספר מהאנשים המזוהים עם השמאל בפורום. לא כל מי שמזוהה עם השמאל מסוגל להזדהות עם הכיוון שהשמאל המכונה "ציוני" (ללא שום סיבה) הולך אליו, כיוון של בגידה. למרות זאת, הם מוצאים לעיתים צורך כמעט אינסטינקטיבי להתייצב ולהגן עליהם.
מעבר לכך, קשה להתווכח עם עובדות. מה עוד אפשר לומר על מר"צ? במה הם שונים ממק"י ? בכך שהם לא מרקסיסטים? זו הנחמה ?

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
העכבר_ששתק
גולש אורח
אור ליום חמישי כ''א בסיון תשס''ז    21:43   06.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. יותר משמטריד אותי הזיווג מטרידות אותי העילה והסיסמאות  
בתגובה להודעה מספר 0

ליתר דיוק, הזיווג לא מטריד אותי בכלל. בהנחה שהמשותף לכל מחנה השמאל היא החתירה, או התקווה, לשלום כפתרון לסיכסוך - אז טבעי שהם ישתתפו באותה הפגנה. גם בימין יש לעיתים זיווגים משונים.
אבל הכותרת של ההפגנה הזו היא הבעייתית. כדאי שמישהו יזכיר לכל הנ"ל שישראל כבר התנתקה מחלק מהשטחים הכבושים, והאילמות שם עדיין נמשכת - ולא מצידנו.
כמו שכתבת, מדובר בסיסמאות פלקטיות, אפילו ילדותיות. חלקן ממש מקוממות. ממר"צ על אנשיה האינטליגנטיים (חלקם) הייתי מצפה ליותר בגרות.

רקוויאם מקומי
חבר מתאריך 2.9.06
7404 הודעות
אור ליום חמישי כ''א בסיון תשס''ז    21:53   06.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. ברור לי כשמש בצהריים  
בתגובה להודעה מספר 2

שאתה לא הכתובת להאשמות האילו אבל אני חושב שאתה תמים, מאוד תמים.
השמאל הישראלי הולך למקום רע. לא צריך להיות חוקר דגול על מנת לראות זה, מספיק להיכנס לאתרי השמאל ולקרוא את המאמרים ואת התגובות. עמדות השמאל הרדיקאלי מתפשטות כמו אש בשדה קוצים ואין מי שיעצור את הבעירה, אין חומת מגן אידיאולוגית שמסוגלת להתמודד עם טענותיו של השמאל הרדיקאלי, כך מגיעים למצב שמר"צ על כל תנועותיה השונות, מפגינה עם הארגונים הכי קיצוניים שיש וזאת מהסיבה הפרוזאית שפשוט כבר אין הבדל בינהם. לא הבדל משמעותי.

down under
גולש אורח
אור ליום חמישי כ''א בסיון תשס''ז    21:54   06.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. רונה קינן? גם את במוחים האוטומטיים? חבל  
בתגובה להודעה מספר 0

דוקא אני מאוד אוהב את הזמרת המוכשרת (ובעיניי גם היפה) הזאת.

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות