אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #6941 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 6941
פילוביץ שחף לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות, 304 מדרגים, 567 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ' בחשון תשס''ח    17:21   01.11.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

מאורעות אוקטובר 2000, מאורעות פקיעין והפקת לקחים  

מאורעות אוקטובר 2000, מאורעות פקיעין והפקת לקחים
ד"ר אורי מילשטיין

כל מי שלמד אצלי קבלת החלטות, קביעת מדיניות והיסטוריה צבאית, ובייחוד אנשי משטרה וסטודנטים דרוזים ומוסלמים, זוכר בוודאי את הרפרטים והדיונים במחזורים השונים על תפקודה הלקוי של המשטרה במאורעות אוקטובר 2000, והמסקנות שהגענו להם על הסיבות לכך. לא רק שהצעותיי לשפר את תהליך קבלת ההחלטות והפקת הלקחים נדחו בהתנשאות ובזלזל, אלא שאפילו נשיא מכללת צפת פרופ' אמנון כספי החליט לסלק אותי ממכללת צפת משום שאני עוסק בשעורים בנושאים לא רלוונטים!!! (כמו מאורעות ספטמבר 2000 או מלחמת לבנון השנייה!!!) וסטודנטים התלוננו על שאני משמיץ (!!!) את מערכת הביטחון ולא מתנהג איתם יפה כשהם מוחים על השמצותיי. אכן סילוקי ממכללת צפת יסייע ליחסים בין המכללה למערכת הביטחון אך לא יסייע לשיפור תפקוד הארגונים במערכת זאת. את המחיר כולנו משלמים באירועי פקיעין, ולא רק בהם.

המשך:
http://www.global-report.net/a.php?c=um&a=939&rc=um

לחץ כאן » פרס הוא המפתח לפרשת אלטלנה

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות