גירסת הדפסה          
קבוצות דיון חופש הביטוי נושא #1321 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 1321   
ערפל
גולש אורח
   00:18   27.02.02   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

קידוש לפורים (לחובבי המוזיקה העברית)  

יום השישי... את יודעת. יש בעיר מסיבה גדולה הלילה חופשי ומאושר, יאללה ידיים קצב ברגליים מסיבה גדולה הלילה, העיניים עייפות עד אור הבוקר טוב עולם, יש ברבורים באגם. בוקר טוב עולם איזה עולם משעמם לי בן אדם, עייף וממורמר, ורק רוצה להיות אדם. וכמו כולם. אני הולך לבכות לך אחי תהיה חזק למעלה געוגועי הם כמו באגדות, נסיך וסינדרלה שמי לא שלגיה, כל הסיפורים שלך לא שווים שמיעה, לא יודע מה עובר לך בראש בראש אני אלך אתך יד ביד מחזקת וטובה, תני לי יד מחבקת וטובה, וחכי לי אהובה, כי אני כאן איתך... תני לי להיות איתך בכל דקה. ורק תתני לי, אני נשבע, אוהב נורא. אנא חבקיני, ואז אוכל לפרוש כנף אל החלון זה אני ששר לך , את שירי אני כתבתי בשבילך, ביום שאת תצאי את ליבי את תכבשי לך בי נחמה אשמור בלב. רק שמור לי עליה, על אור עיניה, רק שמור לי עליה שמור מקום קטן מלא פרחי בר. אסור לקטוף את הפרח בגני, את עולמי עם שחר. את לי כל היום. את בליבי בלילה שקט עבר על כוחותינו בסוויאץ. לילה שקט עבר על תגידו יום יבוא הביאו את היום, מוטב לשתות עכשיו הרבה הרבה ינות. העיקר לשתות. לכן תשירו שיר לשלום ותודה, ואל תתקשר אלי אני לא עונה, אם תקרא לי מלמטה אני אקרא למשטרה. אז תשיג לך חיים. כי אין לי כסף ואין לי דוד עשיר, אין לי סבתא שירושה תשאיר, יש לי לב זהב, יש לי לב בוווווווווום!

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  תשירו את זה בקול ערפל 27.02.02 00:18 1
  חמוד :))) טוב שיש עוד חברה כמוך בזמנים כאלו.. (ל''ת) Kיציק לוי 27.02.02 01:10 2
     חמוד ביותר tzviki 28.02.02 09:37 3
  חחחח... אהבתי.. (ל''ת) חן_פנחס 28.02.02 18:34 4
  ח נחמד! (ל''ת) VeN0M 28.02.02 18:36 5
  וואללה תותח (ל''ת) shevach1 01.03.02 22:00 6

ערפל
גולש אורח
   00:18   27.02.02   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. תשירו את זה בקול  
בתגובה להודעה מספר 0

זה מה זה מצחיק

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
Kיציק לוי
חבר מתאריך 13.7.02
21743 הודעות
   01:10   27.02.02   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. חמוד :))) טוב שיש עוד חברה כמוך בזמנים כאלו.. (ל''ת)   
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
tzviki
גולש אורח
   09:37   28.02.02   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. חמוד ביותר  
בתגובה להודעה מספר 2

חן_פנחס
גולש אורח
   18:34   28.02.02   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. חחחח... אהבתי.. (ל''ת)   
בתגובה להודעה מספר 0

VeN0M
גולש אורח
   18:36   28.02.02   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. ח נחמד! (ל''ת)   
בתגובה להודעה מספר 0

shevach1
גולש אורח
   22:00   01.03.02   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. וואללה תותח (ל''ת)   
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות