גירסת הדפסה          
קבוצות דיון חופש הביטוי נושא #141 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 141   
Segmany
גולש אורח
   21:10   28.10.01   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

הבטחתי ולכן אקיים...  

קובץ מצורף
https://rotter.net/User_files/forum/httprotter.netforumUser_files3bdc57904d41a657.gif

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  סיגמון אין צורך להציף (ל"ת) יואב 28.10.01 22:08 1
     ממש מתאים האקדח למעלה... (ל"ת) july 29.10.01 11:21 2
  מצטער אבל הייתי חייב להגיב WWW 29.10.01 15:51 3
     יפה מאד yosef 30.10.01 02:19 4
         :( Sagi 30.10.01 10:14 5

יואב
חבר מתאריך 27.9.05
14847 הודעות
   22:08   28.10.01   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. סיגמון אין צורך להציף (ל"ת)   
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
july
גולש אורח
   11:21   29.10.01   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. ממש מתאים האקדח למעלה... (ל"ת)   
בתגובה להודעה מספר 1

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
גולש אורח
   15:51   29.10.01   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. מצטער אבל הייתי חייב להגיב  
בתגובה להודעה מספר 0

"אזכור תמיד את הרגע שאחר י קבלת ההחלטה לחתום על הסכם השלום. את חברי הכנסת הקמים לאט מכיסאותיהם אחרי שנפל הפור, את גבם המתרחק והולך את טריקת הדלת ואת הדממה שבתוכה אני נשאר לבד. זה הרגע שבו אתה יודע כי בעקבות ההחלטה שהתקבלה עכשיו ילכו אנשים היום מחר ומחרתים ובכל יום אל מותם. והם אינם יודעים זאת עדיין. בשעה זו הם עדין צוחקים ושמחים בכיכר רוקמים תוכניות, נוסעים באוטובוסים והולכים לקניונים. ואין הם יודעים שאלו הם שנותיהם האחרונות.

בלב הים בנמל חיפה מונח שלד אוניה קודר ואילם ובתוכה שרידיהם של שישה עשר מטובי בחורינו זהו שלדה של אלטלנה, אוניית הנשק שבאה לסייע במלחמת העצמאות לפני ארבעים ושש שנים. אני זוכר כאילו היה זה היום את האנשים הצעירים שהיו בשלד המתכת הדומם. עדיין מהדהדות באוזני שאגות הכאב שלהם עדיין רואה אני את הדם אוזל מגופותיהם כשפקדתי לירות עליהם בתותח הקדוש. ועדיים מלווה אותי דממת המוות שבה הם לא ירו חזרה. אני זוכר אותם - הייתי רוצחם.

ואני מספר אישי ... רא"ל במילואים יצחק רבין חייל בצבא ההגנה לישראל וחייל בצבא השלום, אני ששלחתי גייסות אל האש וחיילים אל מותם אומר לך מלך ירדן ... אנו יוצאים היום למלחמה עקובת דם ומלאת הרוגים - מלחמת שלום. וזו המלחמה היחידה שתענוג לי להשתתף בה המלחמה על המזל, הגורל וטוב לבם של אויבנו. זוהי המלחמה על זכותם של אויבנו לקבוע את גורלנו.
ומחר בדרך העולה לירושלים עוד יזרקו אבנים על מכוניות, ובדרך המנהרות עוד יירו על רכבים ואבנים יזרקו מגשר ג'אסר א זארקה. לא יהיה מקום בטוח בכל ארץ ישראל: בשטחים ובירושלים בקרית מוצקין ובגבול ירדן בלבנון ובחדרה. את פירות השלום האותו זרענו עתה נקטוף כולנו בשנים יבואו.

היום שש שנים אחרי... אנחנו לא שוכחים.
כולנו... מדליקים נר זיכרון
ומי שלא מדליק היום - ידליק מחר.

וכהערה אחרונה.
עד שלא תבינו שמורשת רבין הובילה אותנו לאבדון. אף אחד לא יוכל ללמוד שום דבר פרודוקטיבי מהרצחו של רבין עליו השלום.

yosef
גולש אורח
   02:19   30.10.01   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. יפה מאד  
בתגובה להודעה מספר 3

אהבתי

Sagi
גולש אורח
   10:14   30.10.01   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. :(  
בתגובה להודעה מספר 4

בברכה,
s22Sagis33
ICQ#100329723
עיגוללכחול החיים לא כפי שהם עיגוללכחול
עיגוללאדום האמת נמצאת אי שם עיגוללאדום
עיגוללכתום גם אני הייתי מכור ל"היפים והאמיצים" עיגוללכתום

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות