גירסת הדפסה          
קבוצות דיון חופש הביטוי נושא #16376 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 16376
גבעתי
חבר מתאריך 19.5.04
39587 הודעות
אור ליום חמישי י''א באב תש''ע    22:48   21.07.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

בדיחות פולניות  

בדיחות פולניות ... -

אומלל אחד התחתן עם אלמנה פולניה, ואחרי כמה זמן נמאס לו ממנה, והוא אומר לה שהוא רוצה לסיים את הקשר. היא אומרת לו "מאמאלה, קיבלת אותי אלמנה, תחזיר אותי אלמנה"

פולניה אחת הלכה לסקסולוג "דוקטור יש לי בעיה גדולה. בעלי צועק כאשר הוא גומר" ענה לה הסקסולוג "צעקות בעת אורגזמה זה דבר טבעי ויפה! איפה כאן הבעיה?" הפולניה "מה זה איפה כאן הבעיה?! זה מפריע לי לישון!"

מה אומרת פולניה לבעלה על הבוקר? "אתה תעשה לי נס ואני כבר אעשה לך שחור"

פולניה אחת מבקרת יום יום את בעלה הגוסס. לאחר מספר שבועות ניגש אליה הרופא ואומר לה "אני מצטער, אבל לבעלך נותרו עוד מספר ימים לחיות" משיבה לו הפולניה "חיכיתי כל כך הרבה זמן, אני יכולה לחכות עוד כמה ימים"

בעלה של פולניה שוכב גוסס ברגעיו האחרונים ומריח את השטרודל שהיא מכינה. "תני לי לטעום בפעם האחרונה את השטרודל הנפלא שאת מכינה" הוא מבקש, והיא עונה "השתגעת? זה בשביל השבעה..."

פולניה אומרת לבעלה "זושה אתה יודע צריך לשים וילונות בחדר שינה" "למה?" שואל הבעל?" "אתמול התפשטתי והשכן ממול ראה לי את הציצים!" "אם הוא ראה לך את הציצים, הוא כבר ישים וילון" עונה הבעל.

ג`ניה ובז`יז`ינה נסעו בכביש ולפניהם נסעה משאית עליה היה כתוב "מטען חורג" "מה זה חורג?" שאלה ג`ניה את חברתה "זה פשוט" אמרה בז`יז`ינה (במבטא פולני כבד) "אם זה נופל עליך זה חורג אותך"...

שאלו פולניה אחת למה את שזופה כל כך, והיא ענתה "מה לעשות, כל ההלוויות בצהריים

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות