גירסת הדפסה          
קבוצות דיון חופש הביטוי נושא #1831 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 1831   
MYSTIKAL
גולש אורח
   22:33   02.04.02   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

חופש הביטוי ברוטר.נט  

הכותרת עברה עריכה לאחרונה בתאריך 03.04.02 בשעה 22:28 על-ידי מנהל

לצערי אין כבר כזה דבר וכנראה גם יחסמו אותי כאן על זה שאני "מעיז" לכתוב על מה שעשו לי

אז ככה כולנו כבר יודעית את הססמאות של "מוות לערבים" שעפות פה כאילו אין מחר

ואני ועוד שני משתמשים בערך תמיד מוחים על זה בפורם האקסלוסיבי בגלל שאנחנו עדיין יש לנו טיפת אמונה בשלום (כן כן אני יודע אנחנו מטורפים)

כנראה זה כבר הרגיז יותר מדי את הפיראט (מנהל באחד הפורמים האקסוליסיבים) אז הוא חסם אותי CrazyMF זה הניק שלי בפורם החדש

סיבת החסימה היא שיקרית לחלוטין ואין בה טיפת אמת אני לעולם לא אמרתי שאני תומך בפעולות טרור
אני לעולם לא אמרתי שאני תומך במה שערפאת עושה
ואני גם לא תומך ברצח של אנשים חפים מפשע לא מהצד הישראלי ולא מהצד הפלסטינאי

בקיצור כמו שאחד מהמשתמשים בפורם החדש הגדיר את זה חסמו אותי אך ורק בגלל נטיות פוליטיות

מה שאני הכי לא מבין זה שלא חוסמים את אלו שיוצאים בססמאות של מוות לערבים

זאת גזענות לשמה ועל זה מגיעה חסימה

אין לי בעיה עם ימניים וגם לא עם ימניים קיצונים כל עוד הם מתורבתים בויכוחים שלהם וגם מבינים קצת על מה הם מדברים (בניגוד לרוב האנשים בפורם החדש)

האם הגענו למצב שאסור לי לכתוב את דעתי ??? אני לא כתבתי חס ושלום שהפיגועים הם דבר מוצדק

אני כתבתי שגם בנו יש את האשמה של הסיכסוך הבלתי נפסק הזה

זה הכל לילה טוב שיהיה לכם

קישורים נלווים

https://rotter.net/cgi-bin/nor/dcboard.cgi?az=rotter_blocks

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  נחמד אני רואה שבאמת אין כאן חופש בטוי MYSTIKAL 04.04.02 17:54 1
     שלום לך MYSTICAL ! Jumbo 04.04.02 18:57 2
         אני בהחלט מאמין באלוקים MYSTIKAL 04.04.02 20:24 3
             תודה על התגובה Jumbo 05.04.02 12:35 4

MYSTIKAL
גולש אורח
   17:54   04.04.02   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. נחמד אני רואה שבאמת אין כאן חופש בטוי  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתם לי את ההודעה

מה קרה אסור לי להגיד את האמת על מנהלים שקרנים

חופש הביטוי
פורום ללא הגבלות וללא מעצורים!
מלבד סקס או דברים נגד החוק. (אלא אם כן זה מופנה נגד מנהל פורם)

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
Jumbo
גולש אורח
   18:57   04.04.02   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. שלום לך MYSTICAL !  
בתגובה להודעה מספר 1

קודם כל אתה צודק! שנית ע"פ השם שלך אתה מאמין בדברים שהם מעבר...אני לא בטוח שאתה מאמין באלהים! אם חסמו אותך, אזי אלהים בכבודו ובעצמו אפשר זאת(!),או בשפת המיסטיקה חוקי הגורל (מאיזו זוית שלא תסתכל!) אתה צריך לבחון מה זה אומר לך! - לא מה מנהל הפורום חושב....וגם כשאתה צודק, אולי גם השני צודק, ואם אלהים או חוקי המיסטיקה חסמו אותך, אז צריך לשנות את הטקטיקה. אני גר 2 ק"מ משכם, ואני מאמין גדול בשלום. אני מאמין בשלום, אבל שנעשה תחילה שלום בינינו. אז אם אתה מאמין בשלום - זה הזמן!
שלך,
Jumbo

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
MYSTIKAL
גולש אורח
   20:24   04.04.02   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. אני בהחלט מאמין באלוקים  
בתגובה להודעה מספר 2

עבר עריכה לאחרונה בתאריך 04.04.02 בשעה 20:35
אפילו הייתי אומר מאמין גדול באלוקים

ואני גם סבלתי מאובדן במשפחתי על רקע האינתפדה וזה רק לימד אותי עוד יותר שאנחנו צריכים לעשות שלום !

וממש אין לי בעיה שאנשים יתנגדו לרגשותי ממש לא
אבל.... למה לחסום ? ועוד לרשום שאני הצדקתי את מעשיו של ערפאת ואת פעולתיו זה ממש צרם לי כי זה שקר וכזב כי אני מעולם לא רשמתי דברים כאלה

אני לא יודע למה לעזאזל הוא רשם את הדברים האלה בתור הסיבה לחסימה כשזה ברור לכל הפורם שאני לא אמרתי דברים כאלה

מקווה שהבנת אותי

בברכה MYSTIKAL

Jumbo
גולש אורח
   12:35   05.04.02   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. תודה על התגובה  
בתגובה להודעה מספר 3

קודם כל אני שמח שאתה מאמין באלהים (מותר לרשום ב"הא" - זה רק נותן כבוד לבורא העולם, כי זהוא שמו)וכבר אמרתי בתגובה הקודמת שאתה צודק!
כאן אתה לא חסום , אז יש לך עדיין מקום לפעול.
אני ג"כ נזרקתי מהפורום האקסלוסיבי, אך אחרי מספר מכתבים, החזירו אותי בשם אחר. אם תנסה - ודאי תגיע, אך אולי בשינוי, ותפעל ברוח ה'.
בהצלחה,
Jumbo

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות