גירסת הדפסה          
קבוצות דיון חופש הביטוי נושא #5289 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 5289
בועז אופיר
גולש אורח
   07:03   04.11.05   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

רק להשתחוות בפניך אלוקים - מאת: בועז אופיר  

בס"ד

רק להשתחוות בפניך אלוקים

בורא עולם אתה כל כך חכם: אתה כל כך ענק: אתה גדול: אתה אין סוף: אתה הכל: הכל: הכל: בכל: אתה יכול: עולם כל כך מושלם בראת: הכל במחשבה: הכל בתבונה: הכל בחכמה: עולם של צבעים: עולם של חיים: הכל כל כך מורכב: לכל אחד תפקיד: אין דבר מיותר: אין: עפר: דם: בשר: לזמן מוגבל: לזמן שרק אתה יודע: לסוף שרק אתה מחליט מתי: למבחן: אדם: יצירת פאר: מחשבה: אהבה: יכולת המצאה: הבנה: והאדם חושב שהוא חכם: אותו אדם שחי על חמצן: זה שחייב לשתות מים: זה שחייב לאכול: זה שחייב לישון: זה שחושב שהוא חכם: אדם: שכולו מים ודם: לאן אתם רצ...ים?: לאן?: למה?: באתם לעולם כי האלוקים רצה: כי כך הוא החליט: כי זהו רצונו: באתם למבחן: הנשמה באה להבחן: כל רגע הוא מבחן: והכל מצולם: הכל מוקלט: כשאלוקי ישראל מחליט: כשבורא עולם מחליט: כשמלך מלכי המלכים רוצה: כשהכל יכול מחליט: כשהאינסוף הגדול מכולם מחליט: אז יורדת הנשמה: רק אז היא מגיעה: רק שהוא אומר: רק אז מתחיל המבחן: מבחן שאת התוצאה נדע רק למעלה: מבחן לאורך כל חיינו: מבחן המבחנים: המבחן: לאחד מבחן קצר: לשני ארוך: ובסוף בשמים נשפטים: ואי אפשר לברוח: אין לאן: אין: יש התחלה וסוף: אפשר לבחור: כל רגע: אפשר לשנות: צריך כל הזמן להביט לשמים: לפני כל החלטה: להתבונן בשמים: כי משם צופים עלינו: אין טעויות: אנחנו נשמות: נשמה בתוך גוף: לזמן מוגבל: נתת לנו חיים: אנחנו בתוך מבחן: איננו יודעים את הסוף: וכל יום אפשר להתחיל מחדש: קיבלנו שכל להבין: להבין שבסוף יש יום הדין: בסוף לא ניקח כלום: באנו עירומים וכך נלך: זמניים: השתמשנו והלכנו: אתה... אתה... אתה... : אתה... רק להתפעל ממך: רק הודות לך: רק להשתחוות בפניך: רק לפאר אותך: רק לשבח אותך: אבא... אבא... אבא................................אבא...............................אבא.........................אני כל כך אוהב אותך: נתת לי חיים: אשה וילדים: זה בשבילי הכל: אבל... צריך לקרב את כל עם ישראל: הם חייבים להבין: אנחנו שונים: אנחנו נבדלים: אנחנו ילדים של מלך מלכי המלכים: אני מדבר אליך: ואתה מאזין: אני יודע שאתה שומע: אתה נמצא פה: אני כותב לך הכל: מתי כולם יבינו? מתי? הכל כל כך פשוט: צריך רק להבין עד כמה זה פשוט: במהלך חיינו אנו בעצמנו: אנו בעזרת החושים שקיבלנו: בעזרת הגוף מתעדים את הכל: הכל: העיניים מצלמות הכל: האוזניים מקליטות הכל: הכל מתועד: וכאשר הנשמה תעמוד למשפט: אנו ניתן בעצמנו את הכל: הכל: את כל מה שצילמנו בעצמנו: בעיניים שקיבלנו ממך: את כל מה שהקלטנו בעצמנו: באוזניים שקבלנו ממך: אתה כל כך... כל כך... רק להשתחוות בפניך אלוקים רק לומר לך תודה.
אבא, אני אוהב אותך, תודה.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות