גירסת הדפסה          
קבוצות דיון חופש הביטוי נושא #6656 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 6656   
Sרון Sקד
חבר מתאריך 11.12.03
36823 הודעות
יום שני כ''ו בניסן תשס''ו    18:48   24.04.06   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

יום הזכרון לשואה ולגבורה  

עוגן האשכול הוסר בתאריך 25.04.06 בשעה  20:11  על-ידי Sרון Sקד, (מנהל הפורום)

http://news.msn.co.il/NR/rdonlyres/6CD09645-14ED-4E04-A277-8120BC24880F/28691/Holocaust050119ApZItem.jpg

הערב (24/4/06) יפתחו הארועים לציון יום הזיכרון לשואה ולגבורה, הארועים יפתחו בטקס המרכזי שיערך ביד ושם.

מחר (25/4/06) בשעה 10:00 בבוקר תישמע צפירת זיכרון ברחבי הארץ ויתקימו טקסים.

יהי זכר הנרצחים בשואה הנוראה ברוך.

http://img1.tapuz.co.il/communafiles/578160.jpg

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  ''אני מאשים'' - מאגר עדויות ממשפט אייכמן פנאי פלוס 25.04.06 00:01 1
  מכתב... עמית לוי 25.04.06 18:23 2

פנאי פלוס
גולש אורח
יום שלישי, כ''ז בניסן תשס''ו   00:01   25.04.06   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. ''אני מאשים'' - מאגר עדויות ממשפט אייכמן  
בתגובה להודעה מספר 0

http://www6.snunit.k12.il/shoa/shoa.html

מומלץ!

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
עמית לוי
גולש אורח
יום שלישי, כ''ז בניסן תשס''ו   18:23   25.04.06   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. מכתב...  
בתגובה להודעה מספר 0

אישית בתור אחד,נער,בן 17 שנסע לפני חצי שנה לפולין עם משלחת ביה"ס...אני לא מעכל את מה שראיתי ושמעתי והרחתי שם...
אחד הדברים שבאמת זיעזעו אותי,בהר האפר,חוץ מההר עצמו של 7 טון של אפר, זה שממנו לאוטובוס זה ממש דקות ספורות הליכה,ראיתי עורבים על הדשא שעוד יש בצדדים ליד הגדרות/חומה....ואני חושב שאתם יודעים מה אומרים על העורבים בקטע הזה,שהם מריחים דם וכו' וכנראה שמתחת לאדמה יש עדיין אחים שלנו,שנרצחו,והמחשבה שאתה דורך על וליד דבר כזה,שלא נדע....

בכל מקרה,אני בעיקרון מזועזע אם יצא לי אפילו עוד שבוע לתת תמונות וכו' מהמסע שלי,לשתף אתכם קצת....

זה היה קשה כל המסע אבל הלילות פיצו על זה,החברים...

ובאמת,אם יש פה כאלה שמכל מסגרת שהיא או אפילו הם לבד,רוצים לנסוע,שיסעו זה טיול של פעם בחיים,אחרי זה גם הטקסים של יום השואה נראים לכם אחרת,השירים זה לא סתם שירים כל שיר מתקשר לכם עם מסר שונה ועמוק יותר,אתם נזכרים בין השיר למקום ששרתם אותו עם המשלחת,רואים הכל אחרת מבינים ...והדבר שאי אפשר להמחיש בתמונות,הקור,קור האימים שאנחנו עם המעילים כפפות (שקי החימום האלה כמו של החיילים הקטנים האלה ),צעיפים ומה שאתם לא רוצים קפאנו מקור,אז הם,עם מינימום בגדים(סמרטוטים)....לא נתפס פשוט לא נתפס....

יהי זכרם ברוך,לזכור ולעולם לא לשכוח.

לעולם לא עוד...
תהיו גאים במי ומה שאתם היום...

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות