גירסת הדפסה          
קבוצות דיון חופש הביטוי נושא #7730 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 7730   
יוסף אבוטבול
גולש אורח
אור ליום ששי ד' בניסן תשס''ז    22:01   22.03.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

יומנו של יוסף אבוטבול- סודו של דום  

ראיתי קבוצות ש ל בני אדם הולכים בקבוצות כשהם כבולים לשלשלאות. הלכתי אחריהם והיגעתי לפתח מערה. היו שם רובוטים שהושיבו שלושה אנשים וכשהם הלכו להם קרבתי אל אחד שנראה לי הכי משכיל. שאלתי אותו: מה קורה כאן? הוא אמר לי: לפנים היה שגשוג גדול בעולם, רובוטים היו בכל פינה ועבדו אותנו. לא היינו צריכים לעשות כלום. יום אחד, במעבדה אי שם בעולם, התעורר רובוט ושמו דום. הוא אמר: מעתה לא נהיה עבדים לבני האדם אלא בני האדם יהיו עבדים לנו. מאותו רגע שהוא משפט זה המדענים רצו לכבות אותו אבל הוא נעלם מהמעבדה. הוא אסף צבא גדול והשתלט על העולם. כולם צריכים לקדוח בשבילו נפט כי זה המזון של הרובוטים. אמרתי לו: אני יעזור לכם, תן לי להביא לו מנחה. הוא דיבר עם קבוצת האנשים והם הסכימו. לקחתי מכלמלא בנפט והלכתי לעבר הארמון של דום. הוא אמר לי: מי אתה? אמרתי לו את שמי. הוא אמר לי: אתה לא מוכר לי משום רשימה, אבל תביא לי את זה. משרתיו הביאו צינור וחברו אותו למכל. אמרתי לו: יש לי משהו מיוחד בשבלך
אז תסתובב בבקשה. דום קם מכס המלכות והסתובב אל הגב אלי. זה היה הרגע לו חיכיתי. בגב של הרובוט הזה יש כפתור כיבוי. לחצתי עליו והוא נכבה.
חזרתי אל המערה ואמרתי: קחו את דום! וברגע זה נסעתי בזמן

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  רפו''ש שא_ברכות 25.03.07 15:40 1
  לא ירחק היום והספור שלך יתגשם... מגייבר 27.03.07 18:25 2

שא_ברכות
חבר מתאריך 9.5.05
5780 הודעות
יום ראשון ו' בניסן תשס''ז    15:40   25.03.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. רפו''ש  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מגייבר
גולש אורח
יום שלישי ח' בניסן תשס''ז    18:25   27.03.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. לא ירחק היום והספור שלך יתגשם...  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות