גירסת הדפסה          
קבוצות דיון חופש הביטוי נושא #8092 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 8092   
ציפורה
חבר מתאריך 12.3.08
550 הודעות
   11:03   12.04.05   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

מכתב של אם כורדית לבנה היק  

בני היקר

אני כותבת לך כמה מילים כדי שתדע שאני כותבת לך. אם תקבל את המכתב, זאת אומרת שהוא היגיע בשלום. אם לא תקבל אותו , תודיע לי אשלח לך אותו עוד הפעם. אני כותבת לך לאט כי אני יודעת שאתה לא קורא מהר.

לפני כמה זמן , אבא שלך קרא בעיתון שכמעט כל התאונות קורות בפחות מקילומטר מהבית, לכן החלטנו לעבור דירה רחוק יותר. הבית החדש יפהפה . יש בו מכונת כביסה, אבל אני לא בטוחה שהיא עובדת. אתמול הכנסתי בו כביסה , לחצתי על הידית שמורידה את המים ומאז לא מצאתי את הכביסה.

מזג האוויר כאן לא רע. שבוע שעבר ירד גשם פעמיים: פעם אחת שלושה ימים, פעם שנייה , ארבעה. דרך אגב הז'קט שרצית , דוד נחום אמר לי שאם נשלח אותו בלי הכפתורים זה יעלה לנו יותר זול בגלל שהכפתורים מאוד כבדים , לכן הוצאתי אותם. אם אתם צריך אותם שמתי אותם בכיס.

אתה יודע שאחיך שלמה עשה פדיחה עם האוטו: הוא סגר את הרכב שהשאיר את המפתחות בפנים . הוא היה צריך ללכת להביא את הספייר כדי להוציא אותנו מהאוטו.

דרך אגב אם תראה את יפה תמסור לה ד"ש, אם לא תראה אותה אל תגיד לה כלום.

אמא שאוהבת אותך.

נ.ב. רציתי לשים לך קצת כסף במעטפה אבל כבר סגרתי אותה.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  אהבתי , גבעתי 15.04.05 16:47 1
  יש גם מכתב תשובה מהבן, למה לא כתבת? shalom 20.04.05 00:54 2
     אז תרשום אתה. קטנטונת 20.04.05 21:47 3

גבעתי
חבר מתאריך 19.5.04
39587 הודעות
   16:47   15.04.05   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. אהבתי ,  
בתגובה להודעה מספר 0

נשמע נחמד

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
shalom
גולש אורח
   00:54   20.04.05   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. יש גם מכתב תשובה מהבן, למה לא כתבת?  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
קטנטונת
גולש אורח
   21:47   20.04.05   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. אז תרשום אתה.  
בתגובה להודעה מספר 2

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות