גירסת הדפסה          
קבוצות דיון חופש הביטוי נושא #8684 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 8684   
Sרון Sקד
חבר מתאריך 11.12.03
36823 הודעות
   12:27   28.08.05   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

שיווק ופרסום...  

ערכתי לאחרונה בתאריך 28.08.05 בשעה 12:28 בברכה, Sרון Sקד

התחומים החמים ביותר בשוק העסקי הם שיווק ופרסום. ואולם, הרבה אנשים לא מצליחים להבין את המשמעות של שיווק, ואת ההבדל בין המונחים. ניתן להמחיש את ההבדלים בכמה דוגמאות מהתחום החברתי:

1. את אישה, וראית בחור נאה במסיבה. ‏את ניגשת אליו ואומרת: "אני מנשקת נהדר" זהו שיווק ישיר.

2. את במסיבה עם חברים, ורואה בחור נאה. ‏אחד מחברייך ניגש לבחור, מצביע עלייך ואומר: "היא מנשקת נהדר". ‏זהו פרסום.

3. את רואה בחור נאה במסיבה, ‏את ניגשת אליו ומשיגה את מספר הטלפון שלו. ‏למחרת ‏את מתקשרת אליו ואומרת: "‏היי, אני מנשקת נהדר". ‏זה טלמרקטינג.

4. את רואה בחור במסיבה, מחליקה את שמלתך, ‏ניגשת אליו ומוזגת לו משקה. את אומרת: "‏אפשר?", ושולחת את ידך כדי לישר את עניבתו תוך חיכוך קל של שדך כנגד זרועו. ‏ואז את אומרת: "‏דרך אגב, אני מנשקת נהדר". אלה יחסי ציבור.

5. את במסיבה ורואה בחור נאה. ‏הוא ניגש אליך ואומר: "‏שמעתי שאת מנשקת נהדר ". זהו סימן מסחרי.

6. את במסיבה ורואה בחור נאה. ‏את משכנעת אותו לחזור הביתה עם חברתך. זהו נציג מכירות.

7. את בדרכך למסיבה, כשאת נוכחת שעשויים להיות בחורים נאים בכל הבתים על פניהם את חולפת. ‏אז את מטפסת על אחד הגגות המרכזיים וצועקת במלוא גרונך: "‏אני מנשקת נהדר!". ‏זה דואר זבל.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  זהו זה!!! ידעתי שיש פתרון סתמית 28.08.05 14:54 1

סתמית
גולש אורח
   14:54   28.08.05   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. זהו זה!!! ידעתי שיש פתרון  
בתגובה להודעה מספר 0

לדואר הזבל.....יש!!!! גגות רעפים

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות