גירסת הדפסה          
קבוצות דיון ביקורת תקשורת נושא #16380 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 16380   
עופר בינשטוק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.5.07
9653 הודעות, 134 מדרגים, 259 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ו' בכסלו תשע''ז    13:29   06.12.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

ערוצי הטלביזיה והרדיו הישראליים הם ערוצי תעמולה המבוססים על הונאה ושקרים  

הועבר בתאריך 06.12.16 בשעה 16:09 מפורום פוליטיקה ואקטואליה על-ידי שלומצי, (מנהל הפורום)

ערוצי הטלביזיה והרדיו הישראליים הם ערוצי תעמולה המבוססים על הונאה ושקרים של השמאל הקיצוני, על מנת להנדס את תודעת ההמון. המנעו מצריכת הערוצים הללו אם אינכם רוצים שתפיסת העולם שלכם תתבסס ותתעצב על בסיס שקרים ומניפולציות.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  מקור? מדברים בכיף 07.12.16 21:54 1
  אני אצפה 24 שעות ביממה בערוץ 10 וערוץ 2 והתפיסה שלי לא תשתנה. נהפוך הוא. Anemone 09.12.16 07:48 2
     התפיסת עולם שלי משתנה כשאני קורא macabia 21.12.16 16:43 3

מדברים בכיף
גולש אורח
יום רביעי ז' בכסלו תשע''ז    21:54   07.12.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. מקור?  
בתגובה להודעה מספר 0

יש לך מקור לדברים שאתם אומר?

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
Anemone לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 25.2.09
10445 הודעות, 97 מדרגים, 183 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ט' בכסלו תשע''ז    07:48   09.12.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. אני אצפה 24 שעות ביממה בערוץ 10 וערוץ 2 והתפיסה שלי לא תשתנה. נהפוך הוא.  
בתגובה להודעה מספר 0

הם בהחלט מצליחים לעורר בי אנטגוניזם. רביב דרוקר, במקום לגשת לפסיכיאטר עם ה OCD הקשה ממנו הוא סובל, מקבל זמן מסך בלתי מוגבל על מנת לחפור את דברי ההבל שלו.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
macabia לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.2.03
3136 הודעות, 15 מדרגים, 30 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''א בכסלו תשע''ז    16:43   21.12.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. התפיסת עולם שלי משתנה כשאני קורא  
בתגובה להודעה מספר 2

את הכתבה שבה מצטטים את ביבי אומר שהוא מבין מה זה כשמפנים אותך מהבית כי גם אותו פינו לבית מלון 5 כוכבים.
יותר ויותר אני חש שיש לנו מנהיג מנותק מהעם שחי במגדל שן מאפשר העלאה בשכר חברי הכנסת, מאפשר חלוקת תקציבים לח"כים שתמכו בתקציב והזקנה במיסדרון שוכבת ומחכה שהרופא העייף שכבר עבד ברציפות במשמרת 12 שעות יתפנה אליה, הקצבת זיקנה של הביטוח לאומי לא מספיקה לקניות במכולת והצפיפות בכיתות הלימוד לא מאפשרת למורה ללמד שיעור בצורה נורמלית ויאפשר גם לזוגות הצעירים לקוות שיגיע היום בו יוכלו לרכוש דירה בישראל.
תפיסת העולם של כולנו משתנה ולמרות שאנו סומכים על ביבי יותר מאשר על כל אחד אחר מבחינה בטחונית, מקווים ומצפים שיקום מנהיג ראוי עם רגישות חברתית כלכלית שיחזיר לציבור את החיים שאבדו לו.

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות