גירסת הדפסה          
קבוצות דיון ביקורת תקשורת נושא #16857 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 16857   
האינג'יניר
חבר מתאריך 16.7.14
40143 הודעות
יום ששי כ''ו באייר תשע''ח    21:37   11.05.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

מנכ''ל ''החדשות'': ''קשה להתמודד מול מסע הדה-לגיטימציה'' (רוטר כדוגמא לאנטי פייק ניוז)  

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001235643

יוכפז התייחס אף הוא לממצאים וציין כי "כמו שאבי אמר בוודאי שאנחנו לא נופלים מהכיסא, אבל כשאני בא לאנשים ואומר להם: 'אוקי, אנחנו לא אמינים' זה פייק ניוז, תן לי דוגמה למשהו שצפית וידעת שהוא לא נכון', נורא קשה להם למצוא דוגמאות למה דיווחנו לא נכון ומי דיווח לא נכון. וכשאני מבקש שיתנו לי דוגמה לכלי תקשורת שכן אמין בעיניהם אז הם נותנים לי את האתר 'רוטר', שזה מין פיד כזה שהכל זורם אליו, נכון או לא נכון".

בהקשר הזה הייתה ליוכפז תובנה מעניינת שלפיה הבעיה היא לא באמינות אלא בתחושת ההדרה. "כשאני מנסה להבין למה נותנים לי כדוגמה את אתר רוטר אני חושב שהבעיה היא לא באמינות אלא באי ההשתתפות. חלק בציבור לא מרגיש שותף, הוא לא מרגיש חלק מהתהליך, ופה לדעתי הבעיה. הימין מרגיש, במידה מסוימת של צדק, שהוא לא שותף בתוך קבלת ההחלטות של המיליה העיתונאי ה'שמאלני תל אביבי' לצורך העניין. בחלק מהמקומות זה באמת מדויק, ויכול להיות שזה חלק מהעניין".

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  די נו יוכפז, שמאלנים יש גם ברוטר דג זהב 15.05.18 10:32 1
     אמן השכל הישר 29.05.18 20:12 3
     אמן Sub woofer 02.06.18 10:55 4
     אכן אמינות היא שם המשחק. ש-עצמון 02.06.18 11:36 5
  להבדיל מחדשות 2: באתר רוטר כמעט ואין צנזורה פוליטית, ואין ניסיון הטייה והטעיה מאורגן אקטואלי 19.05.18 16:18 2

דג זהב
חבר מתאריך 24.3.18
2686 הודעות
יום שלישי א' בסיון תשע''ח    10:32   15.05.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. די נו יוכפז, שמאלנים יש גם ברוטר  
בתגובה להודעה מספר 0

ומקומם וזכותם נשמרת בקנאות!
ההבדל המכריע בין רוטר לבין פלטפורמת הפייק ניוז שאתם מתחזקים, זה הסימוכין וההקפדה על מקורות אמינים, מבלי לשנותם בשנינות שהקורא הממוצע יבין דברים שונים מסאב טקסט שאתם מטפטפים ימים כלילות.

גם אם האג’נדה היא ימנית זה לא פחות דוחה, כל עוד הסיקור שלכם מוטה אני מקווה שתאבדו את כל הצופים לאתרים כמו רוטר.

ונאמר אמן!

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
השכל הישר
חבר מתאריך 20.7.14
10986 הודעות
יום שלישי ט''ו בסיון תשע''ח    20:12   29.05.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. אמן  
בתגובה להודעה מספר 1

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
Sub woofer לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.10.16
1986 הודעות, 19 מדרגים, 9 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י''ט בסיון תשע''ח    10:55   02.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. אמן  
בתגובה להודעה מספר 1

ש-עצמון
חבר מתאריך 10.4.16
69228 הודעות
יום שבת י''ט בסיון תשע''ח    11:36   02.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. אכן אמינות היא שם המשחק.  
בתגובה להודעה מספר 1

אקטואלי
חבר מתאריך 2.4.12
78062 הודעות
יום שבת ה' בסיון תשע''ח    16:18   19.05.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. להבדיל מחדשות 2: באתר רוטר כמעט ואין צנזורה פוליטית, ואין ניסיון הטייה והטעיה מאורגן  
בתגובה להודעה מספר 0

השקרים וההטעייה הכי בוטים הם בעניין טראמפ מכמה סיבות, יש להם אובססיה כמו שאר התקשורת, אין עליהם ביקורת בנושא, ורוב הציבור לא חשוף למידע סותר מארה"ב

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות