גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #32315 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 32315   
495 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.02
66469 הודעות, 204 מדרגים, 392 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ג בחשון תשפ''ד    08:46   07.11.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

עוד ועוד עדויות - מרחב עזה דולל מכוחות שהופנו ליהודה ושומרון  

תא"ל נתנז קצין תותחנים ראשי כרגע בגלצ: חיל תותחנים היה צריך להביא סוללת תותחנים משבטה בבוקר ה7 באוקטובר. לא הייתה סוללת תותחנים אחת בגבול הרצועה. לשאלת
@sefiova
- עונה שהכוחות הופנו בעבר לאיו"ש. עובדיה מתעקש - מה עושים תותחנים באיו"ש. עונה קצין תותחנים ראשי: ביטחון שוטף. כחי"ר.
8:30 לפנה״צ · 7 בנוב׳ 2023

https://twitter.com/Nadav_Eyal/status/1721777076485689623

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  העדויות הן שהיתה חופשה להרבה חיילים באותו יום ושדחו את תיקון בלוני האזהרה לאחרי החג. צזיום 07.11.23 08:59 1
     אני לא צריך לתת תשובות - רב הכח הועבר ליו''ש - גם רגלים ואחרים 495 07.11.23 10:29 2
         אולי מאותה סיבה שמקימים שם עוד ועוד מאחז (ולא אחת גם מכשירים אותו בדיעבד) - בשעה שנמנעים עשרות שנים(!) מהקמת ישוב חדש בגליל ובגולן ilanka 07.11.23 10:40 3
             שמח לראות שגם בשעה קשה זו ישנם אלו שלא שוכחים שהאויב האמיתי אינו הפלסטינאצים אלא היהודים עם הכיפות. זבוב על הקיר 07.11.23 11:19 4
                 המנהג שלך, להגיב בסיכום כוזב ופסאודו-אירוני של דברי בר הפלוגתא, כבר אינו אפקטיבי. התרגלנו. Big Joe 07.11.23 11:44 5
                 אני הזכרתי כיפות? אני דיברתי על אוייב? ואולי אתה מדבר עם עצמך... אני דיברתי על סדרי עדיפויות ilanka 07.11.23 11:53 7
                 למה להקצין למה לנסות לגחך ? רוניר 07.11.23 12:58 11
                     האם אתה מתכוון לכוחות הצבא שנמצאים ביו''ש כדי להגן הן על המתיישבים שם והן על הערים שמעבר לגדר (כפ''ס, ראש העין) - זבוב על הקיר 07.11.23 13:03 12
                         אם לא היו כל היישובים וההאחזות בכל אותם מקומות בפיזור גדול ובלי תיכנון, רוניר 07.11.23 13:26 13
                             ושוב - את יעילות הכוחות ''המצומצמים בהרבה'' כבר ראינו בעוטף עזה... ולהבדיל, גם במניעת ירי הרקטות מלבנון במלחמת לבנון השניה. זבוב על הקיר 07.11.23 14:01 14
                                 שני קווים מקבילים לעולם לא יפגשו. רוניר 07.11.23 14:11 15
             החוצפה להאשים במרומז את המתנחלים באסון הנורא, היא לא פחותה מההאשמת המבלים במסיבת הנובה חובב 07.11.23 11:50 6
                 אם מישהו האשים את המתנחלים באסון, במישרין או במרומז - זה הרבה יותר מאשר חוצפה, שגם אני אשמח לגנות: היכן נתקלת בהאשמה כזו? ilanka 07.11.23 11:54 8
                     התגובה שלי הופנתה אליך ואל התגובה שמעליך. ההאשמה אינה מפורשת אלא מרומזת חובב 07.11.23 11:57 10
                         היא, ככל הנראה, כל כך מרומזת - שאפילו אני פספסתי אותה... רוצה לנסות בכל זאת לעזור לי להבחין בה? ilanka 07.11.23 18:26 18
                             נו, אז אני רואה ששמת לב להאשמה המרומזת. יפה! חובב 07.11.23 20:20 19
                                 שאלתי על דברים שיחסת לי ולא לאחרים. מכיוון שבכל זאת התיחסת לאחרים - הסברתי שלטעמי גם שם אין כאלה. עדיין מתקשה להבין מדוע גלשת בכלל לספין הזה ilanka 07.11.23 20:31 20
         היה לך כח אדם להכל כולל הכל. הבעיה היתה שצה''ל רותק לחופשת החג הגדולה. צזיום 07.11.23 11:57 9
         כי עוטף עזה זה 200 אלף איש ועוטף יוש 6 מיליון? Foreteller 07.11.23 22:24 22
  מבחן התוצאה הוכיח שזה נכון עובדתית. הקונספציה הטעתה את כולם. קוראת ותיקה 07.11.23 16:24 16
  זה אפילו לא רשום בגוף ההודעה שלך. המצאת כותרת על סמך כלום מוסקבה 07.11.23 16:27 17
  אולי די עם הניסיון הנואל הזה לנסות ולזרוק אשמה על המתנחלים? זה כל כך מפגר, אפילו לאידיוט מדופלם כמו נדב אייל. eli_s 07.11.23 20:56 21
     ומה על קצת אמת ? רוניר 07.11.23 22:25 23
         אחזו אמת, שראשי הצבא ישנו על האף ועכשיו מנסים לזרוק את ההאשמה על זה שיש גם כוחות ביוש? זה תירוץ נואל, לא אמת. eli_s 08.11.23 09:26 25
  ששש... אסור לומר את זה פה. zzzDiklazzz 07.11.23 22:39 24

צזיום לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.8.22
4231 הודעות, 16 מדרגים, 28 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ג בחשון תשפ''ד    08:59   07.11.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. העדויות הן שהיתה חופשה להרבה חיילים באותו יום ושדחו את תיקון בלוני האזהרה לאחרי החג.  
בתגובה להודעה מספר 0

בסופו של דבר, אתה לא יכול להתחמק מכך שצה"ל היה יכול לשים סוללה _אחת_ בגבול בלי להפריע לשום דבר ביו"ש. זה ש_בעבר_ היתה פריסה של התותחנים ביו"ש לא מונע סוללה אחת בודדת. לא היתה סוללה כי ראשי הצבא לא רצו.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
495 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.02
66469 הודעות, 204 מדרגים, 392 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ג בחשון תשפ''ד    10:29   07.11.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. אני לא צריך לתת תשובות - רב הכח הועבר ליו''ש - גם רגלים ואחרים  
בתגובה להודעה מספר 1

לא מבין למה צריך לרתק את צהל לחגיגת קומץ קיצונים בחוורה או במקומות נוספים

הם לא רב תושבי יהודה ושומרון
הם קבוצה רועשת ומתסיסה

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
ilanka לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 25.4.02
134471 הודעות, 300 מדרגים, 494 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ג בחשון תשפ''ד    10:40   07.11.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. אולי מאותה סיבה שמקימים שם עוד ועוד מאחז (ולא אחת גם מכשירים אותו בדיעבד) - בשעה שנמנעים עשרות שנים(!) מהקמת ישוב חדש בגליל ובגולן  
בתגובה להודעה מספר 2

וגם כשזה כבר מאושר, כמו במקרה של רמת ארבל - משתהים עשרים שנה עם היישום.

ובקיצור, סדרי עדיפויות (ואף מילה על אלקטורט).

זבוב על הקיר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.3.18
12597 הודעות, 75 מדרגים, 137 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ג בחשון תשפ''ד    11:19   07.11.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. שמח לראות שגם בשעה קשה זו ישנם אלו שלא שוכחים שהאויב האמיתי אינו הפלסטינאצים אלא היהודים עם הכיפות.  
בתגובה להודעה מספר 3

Big Joe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.05
179572 הודעות, 409 מדרגים, 465 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ג בחשון תשפ''ד    11:44   07.11.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. המנהג שלך, להגיב בסיכום כוזב ופסאודו-אירוני של דברי בר הפלוגתא, כבר אינו אפקטיבי. התרגלנו.  
בתגובה להודעה מספר 4

תפתח טכניקה חדשה, כל עוד אינך רוצב להגיב לעניין.

חבר מתאריך 25.4.02
יום שלישי כ''ג בחשון תשפ''ד    11:53   07.11.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. אני הזכרתי כיפות? אני דיברתי על אוייב? ואולי אתה מדבר עם עצמך... אני דיברתי על סדרי עדיפויות  
בתגובה להודעה מספר 4

רוניר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.5.22
14249 הודעות, 59 מדרגים, 12 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ג בחשון תשפ''ד    12:58   07.11.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. למה להקצין למה לנסות לגחך ?  
בתגובה להודעה מספר 4

אם לא כבריחה מהאמת.

כאשר האמת כל כך פשוטה ברורה בהירה.
ביהודה ושומרון התקבצו ונולדו המוני מופקרים ופרועים.
לא כולם.
אבל רבים מדי.
ורבים שם רואים ושותקים ולפעמים קצת תומכים.

והאמת היא שביום יום רוב הצבא המגויס מרותק לשם.

וגם לא צריך להגזים זה לא כל הסיפור ורוב האשם בכלל לא שם.
אבל תרומה מסוימת בהחלט נזקפת להם ולשם.

חבר מתאריך 4.3.18
יום שלישי כ''ג בחשון תשפ''ד    13:03   07.11.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. האם אתה מתכוון לכוחות הצבא שנמצאים ביו''ש כדי להגן הן על המתיישבים שם והן על הערים שמעבר לגדר (כפ''ס, ראש העין) -  
בתגובה להודעה מספר 11

או לכוחות שנמצאים שם בשביל להגן דווקא על הערבים מפני "המתנחלים המסוכנים"?

אם כוונתך לחלק הראשון, הרי שקיבלת תשובתך בסוגריים... ואם לחלק השני, זהו טיעון מסוג "הרצחת וגם ירשת".

חבר מתאריך 26.5.22
יום שלישי כ''ג בחשון תשפ''ד    13:26   07.11.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. אם לא היו כל היישובים וההאחזות בכל אותם מקומות בפיזור גדול ובלי תיכנון,  
בתגובה להודעה מספר 12

לצבא בהחלט היה הרבה יותר קל ובכוחות מצומצמים בהרבה.

לא היו נדרשים כוחות רבים כל כך לפעול ולהערך נכון ובתיכנון מסודר, להגנה ישובי הקו הירוק ועל ישראל בכללה.

למרות האמור חלילה לא להבין מדברי שיש לותר בשלמות ובכלל על כל ההתישבות וההתנחלות ביהודה ושומרון.

הלואי שהיו שם גם אנשים אחרים,
משני הצדדים.

חבר מתאריך 4.3.18
יום שלישי כ''ג בחשון תשפ''ד    14:01   07.11.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. ושוב - את יעילות הכוחות ''המצומצמים בהרבה'' כבר ראינו בעוטף עזה... ולהבדיל, גם במניעת ירי הרקטות מלבנון במלחמת לבנון השניה.  
בתגובה להודעה מספר 13

כוח הנמצא רק בתוך הגבולות יהיה לנצח כוח "מגן" בלבד, ותמיד יופתע בזמן ובמקום הנוחים לאויב; כוח מסכל חייב להיות נוכח גם בלב אזור האויב המאפשר תקיפה כלפי המדינה.

הנסיון מראה שבהעדר התיישבות, מהר מאוד גוברים הקולות לקפל את כל הכוח אל תוך הגבולות.

חבר מתאריך 26.5.22
יום שלישי כ''ג בחשון תשפ''ד    14:11   07.11.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. שני קווים מקבילים לעולם לא יפגשו.  
בתגובה להודעה מספר 14

גם מפותלים, אם משתדלים , נמוכים הסיכויים שיפגשו.

חובב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.3.19
8687 הודעות, 42 מדרגים, 70 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ג בחשון תשפ''ד    11:50   07.11.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. החוצפה להאשים במרומז את המתנחלים באסון הנורא, היא לא פחותה מההאשמת המבלים במסיבת הנובה  
בתגובה להודעה מספר 3

השיקולים היכן צריכים כוחות צבא אמורים להיות בהתאם לשיקולים בטחוניים. היה מחדל מודיעיני ולכן ודאי שהצבא לא היה ערוך. להאשים את המתיישבים במחדל המודיעיני זה הזוי בכל כך הרבה רמות (שלא לדבר על כך שמי שלא הבין מהאירוע בדרום שההתיישבות ביוש מסייעת לביטחון, כנראה שלא למד כלום).

חבר מתאריך 25.4.02
יום שלישי כ''ג בחשון תשפ''ד    11:54   07.11.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. אם מישהו האשים את המתנחלים באסון, במישרין או במרומז - זה הרבה יותר מאשר חוצפה, שגם אני אשמח לגנות: היכן נתקלת בהאשמה כזו?  
בתגובה להודעה מספר 6

חבר מתאריך 12.3.19
יום שלישי כ''ג בחשון תשפ''ד    11:57   07.11.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. התגובה שלי הופנתה אליך ואל התגובה שמעליך. ההאשמה אינה מפורשת אלא מרומזת  
בתגובה להודעה מספר 8

היא קצת יותר ברורה בתגובה שמעליך שאליה הגבת במידה של הסכמה והוספת עליה. מכיוון שאני מכיר את סגנון ההיתממות, אני לא אפול לכך, אבל אני מניח שאם תקרא את האשכול מתחילתו תוכל גם למצוא האשמה מרומזת

חבר מתאריך 25.4.02
יום שלישי כ''ג בחשון תשפ''ד    18:26   07.11.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. היא, ככל הנראה, כל כך מרומזת - שאפילו אני פספסתי אותה... רוצה לנסות בכל זאת לעזור לי להבחין בה?  
בתגובה להודעה מספר 10

ולעניין המגיב הוותיק, המנוסה והרהוט שלפני - לא שהוא צריך ממני עזרה.
אבל בחייאת, הוא כתב מפורשות שהכוונה ל"קומץ קיצונים". ואף המשיך להסביר ולסייג:

הם לא רב תושבי יהודה ושומרון
הם קבוצה רועשת ומתסיסה

יכול להיות, שמיהרת לשרטט מטרה מסביב לחץ?

חבר מתאריך 12.3.19
יום שלישי כ''ג בחשון תשפ''ד    20:20   07.11.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. נו, אז אני רואה ששמת לב להאשמה המרומזת. יפה!  
בתגובה להודעה מספר 18

קומץ, או לא קומץ, זה בכלל לא משנה- אין לזה שום קשר לאירועי שמחת תורה.

אני אפסיק את הדיון מהצד שלי, מכיוון שלאחרונה אני משתדל למעט בתגובות באשכולות שנאה ומחלוקת כי אני מרגיש שזה מחליש- אותי ואת כל מי ששותף לזה.

חבר מתאריך 25.4.02
יום שלישי כ''ג בחשון תשפ''ד    20:31   07.11.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. שאלתי על דברים שיחסת לי ולא לאחרים. מכיוון שבכל זאת התיחסת לאחרים - הסברתי שלטעמי גם שם אין כאלה. עדיין מתקשה להבין מדוע גלשת בכלל לספין הזה  
בתגובה להודעה מספר 19

ו/או בחרת ליחס לי (ולו) את כל הנ"ל... שהרי ברור כי אף מתנחל - מתוך הקומץ או מחוצה לו - לא קשור לעניין הזה, רק בשל היותו מתנחל. אלא אולי מתוקף תפקידו. ובכל מקרה זה תפקידה של הממשלה לקבוע היכן ליישב את המדינה ולהבטיח את שלום המתיישבים שם, תוך מציאת איזון נכון בין צרכים ליכולות. ובכפוף לסדרי עדיפויות, אותם הזכרתי בתגובה 3.

סקופ/גילוי נאות: גם במשפחתי הקרובה מאוד יש מתנחלים אהובים. איש מהם לא הורה על העברת גדודים. אבל גם איש מהם לא העלה בדעתו להכתיב למדינת ישראל את תכניות ההתישבות או את סדרי ההגנה ביו"ש, באמצעות קביעת עובדות בשטח שיכפו עליה לנהוג כך או אחרת.

צזיום לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.8.22
4231 הודעות, 16 מדרגים, 28 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ג בחשון תשפ''ד    11:57   07.11.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. היה לך כח אדם להכל כולל הכל. הבעיה היתה שצה''ל רותק לחופשת החג הגדולה.  
בתגובה להודעה מספר 2

אנחנו לא צריכים להפקיר את המרכז בגלל הפיקסציה האידואלוגית של השמאל. פשוט תעשו מדיניות חופשות נורמלית ולא 'כמעט כולם בחג הביתה'.

Foreteller לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.2.22
28627 הודעות, 145 מדרגים, 272 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ג בחשון תשפ''ד    22:24   07.11.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. כי עוטף עזה זה 200 אלף איש ועוטף יוש 6 מיליון?  
בתגובה להודעה מספר 2

קוראת ותיקה
חבר מתאריך 23.1.15
31231 הודעות
יום שלישי כ''ג בחשון תשפ''ד    16:24   07.11.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. מבחן התוצאה הוכיח שזה נכון עובדתית. הקונספציה הטעתה את כולם.  
בתגובה להודעה מספר 0

למן היום הראשון טענתי שזה יום הכיפורים של השבכ, אמ'ן וכו

מוסקבה
חבר מתאריך 9.11.18
1060 הודעות
יום שלישי כ''ג בחשון תשפ''ד    16:27   07.11.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. זה אפילו לא רשום בגוף ההודעה שלך. המצאת כותרת על סמך כלום  
בתגובה להודעה מספר 0

סוללות תותחנים לא מוצבות בגזרת עזה בלי קשר לאיזה כוחות נמצאים באיו"ש.

אתה רוצה לפנות גם את איו"ש מכוחות בשביל לתת לחמאס שם להתחזק כמו בעזה?

eli_s לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
21989 הודעות, 126 מדרגים, 228 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ג בחשון תשפ''ד    20:56   07.11.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. אולי די עם הניסיון הנואל הזה לנסות ולזרוק אשמה על המתנחלים? זה כל כך מפגר, אפילו לאידיוט מדופלם כמו נדב אייל.  
בתגובה להודעה מספר 0

חבר מתאריך 26.5.22
יום שלישי כ''ג בחשון תשפ''ד    22:25   07.11.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. ומה על קצת אמת ?  
בתגובה להודעה מספר 21

קצת.

eli_s לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
21989 הודעות, 126 מדרגים, 228 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ד בחשון תשפ''ד    09:26   08.11.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. אחזו אמת, שראשי הצבא ישנו על האף ועכשיו מנסים לזרוק את ההאשמה על זה שיש גם כוחות ביוש? זה תירוץ נואל, לא אמת.  
בתגובה להודעה מספר 23

ברור לי שבעיניים של חלק (מקווה שזה רק חלק) מהשמאל, שחיטה של משפחת פוגל באתמר זו "אשמתם" בכך שהעזו לגור שם. זו חשיבה מטומטמת שמעולם לא היה לה מקום בקרב אנשים שפויים, ובטח אחרי טבח ה-7/10.

zzzDiklazzz לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.2.07
3300 הודעות, 48 מדרגים, 46 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ג בחשון תשפ''ד    22:39   07.11.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. ששש... אסור לומר את זה פה.  
בתגובה להודעה מספר 0

חסמו (?) אותי מסקופים על התייחסות למיליציות המוגנות.

העיקר שמאז הסתבר (גם לפי פרסומים בסקופים) שעצרו גורמים משם, ושמתריעים על זה שהג'ונגל שם עלול לסכן אותנו ואת מרחב התמרון של הצבא בעזה.

אירוני לחשוב שלפני עשור הפורום נחשב לימני קיצוני... ביחס לשנה האחרונה, הימני הקיצוני של אז פתאום נראה ימני מתון.

בכל אופן, המחדל היה, ככל הנראה בגלל שילוב הגורמים, ביניהם:

הגורמים המוקדמים:
הקונספציה השגויה לגבי המסוכנות והתעוזה של חמאס בעזה, וההתעלמות מההתרעות של התצפיתניות.

המצב הפוליטי בו הפוליטיקאים יצרו אצל בוחריהם אנטגוניזם כלפי כוחות הביטחון (כל פעם שבבטחון הזהירו, הממשלה נפנפה אותם ואף הסיתה נגד גורמים בדימוס/מילואים).

האמונה הלא ברורה לגבי הגדר (שבחלקה העילי לפחות, נראית כמו... גדר... שלא כל כך מורכב לעבור).

הגורמים ביום הטבח:
איו"ש ומה שהלך שם, מי ומה שהביא להפניית כוחות לשם (אני לא אציין נקודתית, מאחר וככל הנראה אסור בדומיין הזה, אבל כשרואים עדויות ודיווחים מגורמים שונים בטוויטר וכד', זה די ברור ומזעזע... ואגב, ראיתי סרטונים ודיווחים, בזמנו, מכמה צדדים שונים, כולל של האוכלוסייה המוגנת, ולפי השפה וצורת התיאור, לא מורכב להבין מי ככל הנראה לא ישר).

החג, שכמו לפני 50 שנה, יצר מצב בו היו כוחות מצומצמים.

שיתוק אוגדת עזה, וזה לפי מה שהשתמע מהכתבות השונות בחוד האחרון.... כמו גם בסיסים אחרים בגבול, אליהם היו חדירות - מה שככל הנראה הקשה על התיאום בין החילות השונים (הרי היו כמה עדים מיחידות וחילות שונים שאמרו שהיו, למרבה הצער, מקרים של ירי דוצ).

יש עוד אבל אלה בשלוף.

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות