גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #852503 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 852503        
ארגז
חבר מתאריך 14.3.05
19923 הודעות
יום ראשון ג' בסיון תשפ''ד    02:56   09.06.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

3 וידיאוס מהלילה גרמניה (1) צרפת (2) נועה ארגאמאני פנים מוכרות בעולם בכתבות פרופיל והיהודים באופן ספונטני חוגגים בישראל...  

תמצית בעברית.בגרמניה הדיווח נפתח בריקודים של ישראלים בפתח חדר המיון של "שיבא" הכתב אומר בגרמנית כי היהודים באופן ספונטני חוגגים בכל הארץ לאחר חודשים של מלחמה.חוגגים את השיחרור של הארבעה.הטלביזיה הצרפתית מקדישה יותר כתבות לנועה ארגאמאני.הכתבות המשתנות גם בתוכן במהדורות הערב העיקריות קצרות - שתי דקות.כאן שתי כתבות.יש יותר.בצד הדיווחים על נועה ארגאמאני ברחבי תבל - עכשיו גם צילומי כותרות העיתונים למחרת הטבח בנובה עם נועה ארגאמאני.הם בסליידס על הוידיאוס.או בטוויטר בצד הוידיאוס בטוויטר.בספרד הכתבות מתארכות.לא הבאתי אותם כאן.ביותר מערוץ ספרדי אחד יש מספר הרוגים מוסלמים זהה - 210.בהונגריה לא שמעו על המבצע המורכב של צה"ל השב"כ והימ"מ - כן שמעו על גלעד ארדן הנוזף וגוער במזכיר האו"ם.בהונגרית זה נשמע בערך כמו הגשש.לא צריך להבין אף שפה פה.מסתכלים וזהו.

נ.ב. רשת NBC הביאה 15 דקות מהטבח בנובה.אפשר לדלג על זה.15 דקות צופה באותו נושא רק מי שלא יכול לזוז...

Germany TV : Israel befreit vier Geiseln aus Hamas Gewalt 8/6/24 Israel frees 4 hostages from Hamas
https://www.youtube.com/watch?v=v1wYjzs2Kg4
Twitter Video
https://x.com/boazgu1/status/1799545462065700872
Twitter Photo
https://x.com/boazgu1/status/1799545657364976076

France 2 : Guerre entre Israël et le Hamas : quatre otages 'red'>https://x.com/boazgu1/status/1799583528486633878

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  מישהו כשל בהוצאת ההודעה למדיה העולמית ימינה_פנה 09.06.24 03:19 1
     כולם מעתיקים מכולם ומצוטטים סוכנויות גדולות אז קשה לי להאמין... מגן כחול 09.06.24 03:24 2
     צכיה חזק בצד שלנו.. דוד המלך 09.06.24 03:27 3
     אני חושב שאתה צודק איך יתכן שהונגריה הנקיה ממוסלמים הערב בחדשות מתעסקים עם גלעד ארדן והעלבת מזכיר האו''ם ארגז 09.06.24 03:43 4

ימינה_פנה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.1.09
2486 הודעות, 32 מדרגים, 62 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ג' בסיון תשפ''ד    03:19   09.06.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. מישהו כשל בהוצאת ההודעה למדיה העולמית  
בתגובה להודעה מספר 0

בצ'כיה, סלובקיה גם לא צוין כלום, בכתבה אחת רק רשום שיש יותר מ200 פלסטינים הרוגים במתקפה של צה''ל

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מגן כחול לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.1.13
11522 הודעות, 59 מדרגים, 118 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ג' בסיון תשפ''ד    03:24   09.06.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. כולם מעתיקים מכולם ומצוטטים סוכנויות גדולות אז קשה לי להאמין...  
בתגובה להודעה מספר 1

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
דוד המלך לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.4.24
3404 הודעות, 28 מדרגים, 22 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ג' בסיון תשפ''ד    03:27   09.06.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. צכיה חזק בצד שלנו..  
בתגובה להודעה מספר 1

עדיף שימשיכו להתעסק שם בחייהם כדי שלא יתהפכו עלינו פתאום לדעתי.
בסלובקיה ניסו לרצוח את ראש הממשלה... נראה לי שהם לא במצב של להתעניין במה קורה בעולם כרגע

ארגז
חבר מתאריך 14.3.05
19923 הודעות
יום ראשון ג' בסיון תשפ''ד    03:43   09.06.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. אני חושב שאתה צודק איך יתכן שהונגריה הנקיה ממוסלמים הערב בחדשות מתעסקים עם גלעד ארדן והעלבת מזכיר האו''ם  
בתגובה להודעה מספר 1

ממש נראה לי מה שאתה כתבת פה

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות