גירסת הדפסה          
קבוצות דיון יש לי מה לומר נושא #21943 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 21943   
אאא לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
2224 הודעות, 41 מדרגים, 77 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י' בחשון תשפ''ד    19:22   25.10.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

הפוסט שהעליתי כאן לפני חצי שנה הוכח כעת כאמת, אמת אכזרית: השמאל לא מבין אם יש לנו עסק בצד השני - פראי אדם שרוצים לשחוט את כל היהודים.  

העליתי את הפוסט הזה במרץ 2023.

התיאוריה שלי לאחד משורשי המחלוקת העמוקים ביותר בין ימין לשמאל: השמאל לא מבין אם יש לנו עסק בצד השני - פראי אדם שרוצים לשחוט את כל היהודים

אם השמאל היה מבין זאת תפיסתו את כל המציאות במזרח התיכון היתה משתנה ב180 מעלות.
היכן מסתתר הכשל בתפיסת המציאות הכה ברורה.
מה גרם להם לאבד את תחושת הסכנה, את אינסטינקט ההישרדות הבסיסי מחיות הטרף הסובבות אותנו ומחכות לקרוע אותנו לגזרים?
השמאל לא רואה בערבים (רוב רובם) המקיפים אותנו אויב ששנאתו ומטרתו זהים לחלוטין לנאציזם?
הם לא שומעים את קריאות האיראנים "מוות לישראל"?
הם שכחו את ההכרזות הברבריות של מדינות ערב לפני מלחמת ששת הימים? הערבים קראו בפירוש לשחוט את כל היהודים. בקושי כמה עשורים חלפו ממלחמת ששת הימים והשמאל כבר שכח.
הם לא שומעים את הכרזות החמאס להשמדת מדינת ישראל?
אחד הכשלים הרציונליים בהבנת המציאות אצלם השמאל הינה האשליה שהערבים אינם אנטישמיים אלא "רק" אנטי ציוניים. ואני שואל את השמאל - כמה אתם יכולים להיות סתומים? זה לא ברור לכם שהכרזות איראן חמאס וחיזבאללה להשמדת מדנת ישארל היא קריאה ברורוה להשמדת היהודים? תסלחו לי, אבל אם זה לא ברור לכם אתם איבדתם את זה לחלוטין.
מה לעזאזל יקרה כאן אם חמאס או איראן או מדינות ערב ייכבשו את מדינת ישראל? זה לא ברור לכם שתיהיה כאן שחיטה המונית. שואה נוספת.
אולי באמת קשה להבין כמה אכזריים בני אדם יכולים להיות.
אני קורא לכם להיזכר - רק לפני כ-80 שנה , זה לא הרבה זמן במונחים היסטוריים, המין האנושי הראה אלו זוועות הוא מסוגל לבצע.

לזכור ולא לשכוח.
לא רק לזכור אלא להבין ולהפנים שהעולם הוא אותו עולם, בני האדם הם אותם בני אדם, רצחנות ואכזריות לא חלפו מהעולם. לא הגענו לאחרית הימים שבה הטבע האנושי השתנה. עוד לא.

הפוסט המקורי. לפני חצי שנה!
https://rotter.net/forum/ihaveasay/21756.shtml

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  בפוסט שהעליתי הדגשתי שהנקודה הנ''ל היא אחד משורשיו העמוקים ביותר של הליקוי בתפיסת המציאות של השמאל. אאא 28.10.23 22:30 1

אאא לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
2224 הודעות, 41 מדרגים, 77 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י''ג בחשון תשפ''ד    22:30   28.10.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. בפוסט שהעליתי הדגשתי שהנקודה הנ''ל היא אחד משורשיו העמוקים ביותר של הליקוי בתפיסת המציאות של השמאל.  
בתגובה להודעה מספר 0

אילנה דיין הוכיחה בצורה מבהילה כמה השמאל מנותק מהמציאות: ציטוט שלה מהימים האחרונים
"אף אחד מאיתנו אפילו לא דמיין שזה סוג האויב שאנחנו מתמודדים איתו".

המנותקים האלו הובילו את המדינה לאסון (לא רק הם, כמובן שגם ממשלות הימין אשמות . החמאס וחיזבאללה התחמשו בזמן שלטון ימין).
מה שמפחיד זה שכנראה הרבה אנשים עוד לא התעוררו מהניתוק שלהם. הם עדיין ממשיכים להתייחס לאויב כאל אויב "רגיל".
המטומטמים האלו לא מבינים שצריך לשנות את חוקי המשחק. אבל הם עדיין נלחמים במלחמה קונבציונלית.
טירוף . הם מטורפים.
צריך לשבור את הכלים. צריך להילחם בחמאס וחיזבאללה כאילו הם נאצים לכל דבר ועניין (הם יותר גרועים מהנאצים). כמו שנלחמו בנאצים וביפנים במלחמת העולם השניה - השמדה טוטלית של ערים על יושביהם.
ארהב ובריטניה השמידו ערים גרמניות ויפניות שלמות על יושביהם.
ממשלת ישראל תתן את הדין ! מפקדי צהל (הבכירים) יתנו את הדין ! הם לא נלחמים באויב הנאצי שפי שצריך להילחם באויב הנאצי!

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות