גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #30522 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 30522   
מידען
חבר מתאריך 7.8.22
93 הודעות
יום שלישי י' באלול תשפ''ב    00:35   06.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

מדינת כל אזרחיה  

זה שבמערכת החנוך עומדת אשה אשר בלשון המעטה לא אהבו אותה בקרית שמונה הרבה יודעים,כולם למרות שאני חילוני אני מכבד את המסורת ואת התנ"ך ספר הספרים,בחלומות השחורים שלי לא חשבתי כי במדינת היהודים לא יהיו למודי תנ"ך ,זה לא קו אדום אלא הפיכת ישראל למדינת כל אזרחיה,כאשר במקום זאת אוכפים על התלמידים ללמוד ערבית,ודאי שזה חיוני ,כי עוד מעט לא נוכל לדבר כאן עברית,בנגב זה כבר מורגש,זאת מערכת החנוך היום,שבהובלת מכחישת הקורונה,לפחות נכדי-דותי לומדים בבני עקיבא ובישיבה,עד שגם לשם יגיעו ההנחיות הלא נתפסות של משרד החנוך לפוסט ציוניות הדם רותח מה עשו כאן מהמדינה תוך שנה,ובמה נהיה שונים עכשיו משאר העמים? האם הורים לילדים-ות או סבים-תות לנכדים-דות יתנו לזה יד,עכשיו זמן סליחות ,אם לא יחזרו למודי התנ"ך לא יסלח לאלו שהסירו אותו

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  יפה כתבת ביריון 06.09.22 04:36 1

ביריון
חבר מתאריך 2.9.07
101981 הודעות
יום שלישי י' באלול תשפ''ב    04:36   06.09.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. יפה כתבת  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות