גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #25765 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 25765   
המצפה לישועה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 25.10.15
814 הודעות, 17 מדרגים, 7 נקודות.  ראה משוב
יום שני ד' באב תשע''ט    21:54   05.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

נינג'ה-חרדי, חסיד?!  

רבים נחשפו לתכנית נינג'ה ישראל, מי דרך התכנית ומי דרך האתרים החרדיים שמלהבים מ"חסיד גיבור" דוג': https://www.bhol.co.il/news/1021661
כשצפיתי בביצוע של הגבר החסיד האמיתי, מצד אחד שמחתי לראות את משפחתו וחבריו מעודדים אותו על גבורתו.
מצד שני מאוד צרם לדעת שעל כל גבורתו "חילו לאורייתא" אך הוא בחר לעשות מחילו עסק.
כמה היה יכול להיות שימושי בסיירת מובחרת, כמה הביצועים שלו יכלו לסייע לעמנו בגבורה אמיתית.
לפני שכתבתי חיפשתי בכתבה מילה על צבא, אך לא , לא כתובה מילה על כך.
אני אגב לא מדבר רק עליו אלא על כל מלוויו, מי שיכול להשתתף בתכנית כזו אותה מנחה "גאה מוצהר" וחלק מהלבוש של המשתתפים, מוזיקה, פרסומות, נוכחות לא בדיוק עולה בקנה מידה של החסידויות שלהם. מי שיכול לעודד נינגה ח"חרדי" יכול גם להיות חלק מחיילים עם ישראל.
נמאס לראות את כל אותם בחורים שמתחמקים מהצבא בתואנות של לימוד אך בשטח עושים עסקים, ממלאים בתי קפה בזמן משחקי כדור ועושים עסקים למכביר.
מעטים הם אלו שניתן לפטור אותם באמת בשם התורה. ואני בעד לפטור ת"ח אמיתיים שיאירו את הדור בתורתם ואף לתמוך בהם באופן ממלכתי. אך אני נגד התחמון של המערכת בשם התורה.
אני מקווה שאני מעלה זאת לפורום הנכון-בעיני זו אקטואליה.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  הבעיה היא התקשורת שנותנת במה ומעצבת תודעה שזה בסדר לא לעשות צבא במקרה כזה ישראלצ'יק 06.08.19 00:13 1

ישראלצ'יק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
10231 הודעות, 74 מדרגים, 128 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ה' באב תשע''ט    00:13   06.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. הבעיה היא התקשורת שנותנת במה ומעצבת תודעה שזה בסדר לא לעשות צבא במקרה כזה  
בתגובה להודעה מספר 0

שר התקשורת צריך לקום ולהתערב . זה המקום שלו להתערב בתקשורת.

מש' הביטחון מפרסם במיליונים ב’הארץ’ https://rotter.net/forum/scoops1/553899.shtml

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות