אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #5795 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 5795   
נמרוד_אהרוני
גולש אורח
יום ששי א' באלול תשס''ו    01:58   25.08.06   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

דעה: מנהיגים ללא שורשי יהדות לא יובילו אותנו לשום מקום.  

ערכתי לאחרונה בתאריך 25.08.06 בשעה 01:59 בברכה, נמרוד_אהרוני

אני דתל"ש, אך נוכחתי לראות שמנהיגנו מבלי יהדות אמיתית ושורשית (לא כמו זו של קצב) , מבלי יהדות משפחתית ומסורתית (לא כמו זו של אולמרט), בלי מידות של התורה ודרך ארץ (לא כמו זו של כל פולטיקאי ממוצע) - לא תוביל אותנו לשום מקום. רק חיבור לתנ"ך, למסורת, למידות- תוכל להוציא מכאן מנהיג טוב, ישר ובעל צדק למדינה.

לילה טוב.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  אבל כיום אין כבר יותר ''יהדות'' - היא מתה כבר ממזמן שק איגרוף 25.08.06 11:07 1
     עליך נאמר הפסוק.. נמרוד_אהרוני 25.08.06 13:16 2
         הוא רוסי לפי הדגל בחתימה שלו.ולפי דבריו הוא נשמע נוצרי. מדינת ישראל 25.08.06 13:29 3
             אחד מאיים ברצח ואחד תומן את ראשו בחול :) שק איגרוף 25.08.06 13:43 4
                 יהודי עם דגל אדום של המפלגה שאסרה על יהדות ברוסיה? מדינת ישראל 25.08.06 14:18 5
                     את ההוכחה שאני צודק כבר סיפקתם לבד שק איגרוף 25.08.06 16:14 7
                         דבריך מעידים בך שאתה שונא יהדות מדינת ישראל 25.08.06 16:45 8
                     אתרום לך טיפה לבורותך המפלגה אסרה גם נצרות עמיחי 27.08.06 23:41 13
                 ''סופו יירש גיהינום'' לא מעידה על ניסיון לרצח נמרוד_אהרוני 26.08.06 22:36 10
     אני מכיר עוד כמה שאמרו בעבר שיהדות == כסף... Mאור 27.08.06 22:05 11
  ברור שצריך מנהיג יהודי עם שרשים יהודיים, עזרא הסופר 25.08.06 15:20 6
     גם אם העם היה כולו עם יהדות בלב-אתה רואה מנהיג דתי שיכול להנהיג אותנו? נמרוד_אהרוני 26.08.06 22:35 9
         משה פייגלין. עזרא הסופר 27.08.06 23:36 12

שק איגרוף
גולש אורח
יום ששי, א' באלול תשס''ו   11:07   25.08.06   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. אבל כיום אין כבר יותר ''יהדות'' - היא מתה כבר ממזמן  
בתגובה להודעה מספר 0

נשאר רק השם "יהדות" ללא תוכן בכלל (אבל אם הרבה כסף).

אנשים כמוך או החוזרים בתשובה האחרים והאמנון יצחק שלהם או חב"ד הם לא יהודים - הם מקסימום אנשים שמתנהגים כנוצרים לכל דבר אבל מחופשים ליהודים. אתם בהרבה יותר קרובים לנוצרים מאשר ליהודים.

אנשים כמו החרדים הם גם אנשים ללא תוכן. סתם אוסף עסקנים שמנהלים מועדון צרכנים גדול. הם כמו "חבר" (מועדון הצרכנים של צה"ל ומשרד החינוך) רק שקוראים להם "חרדים" ולא "חבר". ואגב, הם מתנהגים בדיוק כמו חברי "חבר".

"יהדות" כבר אין ממזמן ועוד כמה דורות לא יהיו גם יהודים.
כיום כמעט כל היהודים מרוכזים ב-3 מוקדים: ישראל, ארצות הברית וגרמניה כשרובם מרוכזים בישראל וארצות הברית. כמות היהודים בעולם הולכת ויורדת משנה לשנה בגלל ההתבוללות הגדולה. ככה זה שאין כיום שום משמעות למילה "יהודי" והמילה "יהודי" מתקשרת רק ל-"מועדון צרכנים חרדי סטייל חבר" מצד אחד או ל-"מוכרי דת תמורת כסף בסיגנון של אמנון יצחק וחב"ד".

"יהדות" כיום זה רק כסף ובלי תוכן ולכן היא תעלם די מהר.
ולא, אני לא שמח שזה מה שקורה.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
נמרוד_אהרוני
גולש אורח
יום ששי, א' באלול תשס''ו   13:16   25.08.06   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. עליך נאמר הפסוק..  
בתגובה להודעה מספר 1

וסופו יירש גיהינום.

שבת שלום.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מדינת ישראל
גולש אורח
יום ששי, א' באלול תשס''ו   13:29   25.08.06   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. הוא רוסי לפי הדגל בחתימה שלו.ולפי דבריו הוא נשמע נוצרי.  
בתגובה להודעה מספר 2

ערכתי לאחרונה בתאריך 25.08.06 בשעה 13:30 בברכה, מדינת ישראל

עזוב אותו.

אין מה לעשות שמדינת ישראל בפקודת ארה"ב
הכניסה לתחומה מאות אלפי (אם לא יותר) נוצרים.
זה מה יש.

מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו.

שק איגרוף
גולש אורח
יום ששי, א' באלול תשס''ו   13:43   25.08.06   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. אחד מאיים ברצח ואחד תומן את ראשו בחול :)  
בתגובה להודעה מספר 3

ושני הנוצרים עוד קוראים לי גם "רוסי" וגם "נוצרי"
אני יותר יהודי משניכם.

מדינת ישראל
גולש אורח
יום ששי, א' באלול תשס''ו   14:18   25.08.06   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. יהודי עם דגל אדום של המפלגה שאסרה על יהדות ברוסיה?  
בתגובה להודעה מספר 4

החתימה שלך מעידה על 'שנאת יהדות'.

ועכשיו לך תוכיח שאין לך אחות.

שק איגרוף
גולש אורח
יום ששי, א' באלול תשס''ו   16:14   25.08.06   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. את ההוכחה שאני צודק כבר סיפקתם לבד  
בתגובה להודעה מספר 5

עובדה שלא היה לכם מה לענות ולכן עברתם לאיומים ברצח מצד אחד או לבדיקה מה המוצא שלי מצד שני.

מדינת ישראל
גולש אורח
יום ששי, א' באלול תשס''ו   16:45   25.08.06   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. דבריך מעידים בך שאתה שונא יהדות  
בתגובה להודעה מספר 7

ערכתי לאחרונה בתאריך 25.08.06 בשעה 16:47 בברכה, מדינת ישראל

ציטוט שלך:
"יהדות" כבר אין ממזמן
ועוד כמה דורות לא יהיו גם יהודים..
"יהדות" כיום זה רק כסף ובלי תוכן
ולכן היא תעלם די מהר.
סוף ציטוט

מי אתה שתקבע שמזמן אין יהדות?
מי אתה שתקבע שאין תוכן ביהדות?
הפוסל-במומו פוסל.
אתה אתיאיסט וניהיליסט רודף כסף.

לך תוכיח שאין לך אחות

עמיחי
גולש אורח
יום שני, ד' באלול תשס''ו   23:41   27.08.06   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. אתרום לך טיפה לבורותך המפלגה אסרה גם נצרות  
בתגובה להודעה מספר 5

בפקודת סטאלין פוצצו 5000 כנסיות ברוסיה ,עם דינמיט ,זה לא עזר לו.

נמרוד_אהרוני
גולש אורח
יום ראשון, ג' באלול תשס''ו   22:36   26.08.06   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. ''סופו יירש גיהינום'' לא מעידה על ניסיון לרצח  
בתגובה להודעה מספר 4

ערכתי לאחרונה בתאריך 26.08.06 בשעה 22:37 בברכה, נמרוד_אהרוני

ובכלל גיהינום משמעותו עונש בידי שמיים ולא איום לרצח ע"י בן אנוש.

כנראה הפסוק הזה עדיין לא הגיע לנצרות.. יהיה בסדרף זה עוד יגיע אלייך.. (בעיוות כמובן..)

Mאור
גולש אורח
יום שני, ד' באלול תשס''ו   22:05   27.08.06   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. אני מכיר עוד כמה שאמרו בעבר שיהדות == כסף...  
בתגובה להודעה מספר 1

זה לא מחמיא לך במיוחד, בלשון המעטה...
מה אתה יודע על יהדות בכלל?

עזרא הסופר
גולש אורח
יום ששי, א' באלול תשס''ו   15:20   25.08.06   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. ברור שצריך מנהיג יהודי עם שרשים יהודיים,  
בתגובה להודעה מספר 0

אבל בשביל להגיע ל"איזשהו מקום" צריך שגם המוני העם יהיו עם הרבה יהדות בלב. הרבה יהודים כאלה עשויים להצביע ולהעלות לשלטון את המנהיג היהודי הטוב.
אבל כיום, רוב הישראלים הם שונאי דת, שיעדיפו אפילו שאחמד טיבי ישלוט במדינה ובלבד שלא ישלטו היהודים הדתיים...

ככה שהמצב אינו עומד להשתנות: בבחירות הבאות (אם בכלל תזכו להגיע אליהן...) ינצחו שוב החילוניים (עבודה, ליכוד, ישראל ביתנו, מפלגת השרברבים הרעבים, או מה שתרצו), וזה אומר שהממשלה החדשה בכל מקרה תפעל בנתיב השמאלני הידוע של ש.פרס ושאר השקצים, כי בכל מקרה בג"צ הוא המושל, והוא יאנוס כל ממשלה חילונית שהיא לנקוט בדרך של המפיה הסמולנית.

רק ממשלה דתית-אמונית תאזור עוז להילחם ממש במאפיה של בג"צ-פרקליטות-משטרת ישראל. רק ממשלה כזאת תהיה בטוחה שהיא צודקת, ולכן היא תנתץ את המאפיה הזאת בטוב או ברע.

מסקנה: רק אם המוני ישראלים יחזרו לדת ו/או למסורת היהודית, ויצביעו למפלגות הדתיות/לאומיות - רק אז יש סיכוי להקמת ממשלה יהודית ממש, כזאת שתדע מי הוא האוייב, כזאת שתילחם באוייב מתוך אמונה בזכות היהודים על הארץ, כזאת שתילחם כשידה האחת אוחזת בנשק והשניה - בתנ"ך.

פיוטי מדי?
סהרורי מדי?
-לדעתי זהו הסיכוי היחידי להמשך קיומה של המדינה.

נמרוד_אהרוני
גולש אורח
יום ראשון, ג' באלול תשס''ו   22:35   26.08.06   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. גם אם העם היה כולו עם יהדות בלב-אתה רואה מנהיג דתי שיכול להנהיג אותנו?  
בתגובה להודעה מספר 6

עזרא הסופר
גולש אורח
יום שני, ד' באלול תשס''ו   23:36   27.08.06   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. משה פייגלין.  
בתגובה להודעה מספר 9

אני רוצה לציין בפניך שהגעתי למסקנתי - בדבר הנחיצות בשלטון דתי לאומי - למרות שבעצם אני אדם חילוני וגדלתי בצפון תל אביב. כיום אני מתגורר בחו"ל (עם ביקורים בארץ), ותאמין לי שמרחוק יש ראיה בהרבה יותר נרחבת על המצב בארץ.

קראתי מאמרים של אישים שונים, ראיתי קטעי וידאו שלהם, ומכל מי שראיתי - משה פייגלין ניראה לי המוכשר והמתאים ביותר.

גם אפי איתם מנהיג רציני, אבל הוא אינו מגיע לקרסולי פייגלין. מה לעשות, כל אחד ויתרונותיו ומגבלותיו.

הדרך הנאותה היא להביא בבחירות הבאות לנצחון של מפלגה לאומית דתית, שמשה פייגלין יהיה חלק ממנה (לצד אפי איתם, אריה אלדד ועוד אחרים מהסוג הזה. אינני מכיר את כולם). כוונתי היא לגוף שהיה בבחירות האחרונות (איחוד-לאומי/מפדל), אך יחד עם פייגלין, שחייב לעזוב אחת ולתמיד את מפלגת הליכוד, שמצידה צריכה פשוט להתנדף מהעולם (ולהוריש למפלגה הדתית לאומית הזאת את בנימין נתניהו בלבד, כדי שישמש שר חוץ, שר אוצר - מה שמתאים לו).

תבין, אני, שהנני חילוני, באתי במיוחד לארץ בבחירות האחרונות בשביל להצביע לאיחוד הלאומי/מפדל. כלומר, גם יהודים חילוניים, שאוהבים את מסורת ישראל, יצביעו בשמחה למפלגה כזאת - בתנאי שיהיה בה מנהיג חריזמתי, כמעט על תקן של מלך (כי מספיק כבר עם הדמוקרטיה המוגזמת, זו שמאפשרת לבוגדים ישראלים להשמיץ את המדינה ברחבי העולם, זו שמאפשרת בכלל את קיומם של בוגדים כגון "שלום עכשיו"). ופייגלין הוא הטוב ביותר לדעתי כרגע.

אך הצרה הגדולה היא, שהבחירות הקרובות - שהן תנאי מובן לחילופי שלטון - יתקיימו בישראל רק לאחר...המלחמה הבאה. ורק אם תוכה ישראל מכה אנושה - יעבור העם בהמוניו למפלגה יהודית אמיתית. פשוט, רק מכה אנושה תחזיר את העם הזה ליהדות (אחרי שיווכח לדעת שכל הדרכים האחרות הכזיבו).

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות