גירסת הדפסה          
קבוצות דיון גילוי מסמכים נושא #23628 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 23628   
נשר המדבר
חבר מתאריך 7.12.09
8100 הודעות
יום רביעי ב' בטבת תשע''ב    11:01   28.12.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

הצתת המסגד בטובא ננגריה- עובדות שלא מסתדרות.  

על המסגד בטובא-זנגריה, עובדות שלא מסתדרות ומהות העיתונות

פורסם על ידי: גל חן בתאריך: 27 בדצמבר 2011

בנושאים: פוליטיקה וחברה
להגיב!

כבר חודשיים אני נמנעת מכתיבת הטקסט הזה.

למה נמנעת? ובכן, כנראה שבעיקר מפחד. הוא הולך לעצבן המון אנשים. הייתי צריכה לאזור אומץ בשביל לפרסם את הטקסט הזה – ועל כן האיחור הלא-אופנתי הזה.

ולאחר שסיימתי עם ההתנצלויות, אמשיך.

לפני כחודשיים וחצי הוצת מסגד במועצה המקומית טובא-זנגריה, שבגליל העליון. כולנו מכירים את הסיפור, שהפך את הביטוי "תג מחיר", עד אז לא מוכר באופן יחסי, לחלק אינטגרלי בשפה האקטואלית בישראל ולביטוי כל הרוע והגזענות בחברה הישראלית.

כמו מרבית תושבי המדינה, הזדעזעתי עד עמקי נשמתי. הזעזוע היה כל כך עמוק והמעשה היה כל כך מכוער, שהבנתי שהנה, הדברים קיבלו תפנית חדשה, היחידה שיכולה הייתה לקרות, עם כל השנאה והסגרגציה הגואה במדינת ישראל.

בלילה שאחרי ההצתה הבעירו צעירים מהכפר את בניין המתנ"ס והמועצה המקומית. פתאום הרמתי גבה. למה דווקא אותם? הרי התגובה המתבקשת תהיה ללכת להצית משהו באחד מהיישובים היהודיים בסביבה.

למה דווקא שם? טובא-זנגריה

התקשרתי לאבא, הקונספירטור הידוע ביותר באיזור חיוג 04. הוא הסכים שהדברים נראים תמוהים, והוסיף תהיות לגבי מיקומו של הכפר, שנמצא באמצע שום מקום, בערך שניים-שלושה קילומטרים מכביש 90, באיזור אצבע הגליל. למה דווקא שם?

תחקיר אינטרנטי הוביל להבנה שטובא-זנגריה היא מועצה מקומית בעייתית למדי. היא ידועה בריבוי מקרי אלימות, הברחות, סכסוכים פנימיים בין חמולות ושחיתות. לפני מספר שנים מינה משרד הפנים את תא"ל במיל' צביקה פוגל לתפקיד ראש המועצה, על מנת לשפר את השירותים שהיא נותנת לתושביה. אפשר להתווכח על הלגיטימיות של מינוי איש צבא יהודי לראש מועצת כפר מוסלמי, אבל לא בזאת עסקינן. לפחות לא באופן ישיר. כבר לפני כשנתיים ירה אלמוני צרור כדורים לעבר משרדו, וימים ספורים לאחר הצתת המסגד ברח פוגל מהמקום, והצהיר כי הוא מרגיש שהוא נמצא בסכנת חיים אמיתית.

כל הנתונים האלו לא הריחו לי טוב, והחלטתי לנצל את ההזדמנות לנשום קצת אוויר הרים צפוני, ולנסוע עם אבא לטובא-זנגריה, על מנת לבלוש.

גדלתי בגליל המערבי, ואני מכירה ממקור ראשון את מהותם של חורים, אבל מזמן לא נתקלתי בחור כמו טובא-זנגריה. הוראות הגעה: סעו על כביש 90 עד שידמם לכם האף, פנו מזרחה, סעו עוד, כנסו לכפר – ולכו לאיבוד.

"טובא זנגריה - עלו על כביש 90 והמשיכו עד שידמם לכם האף". טובא, כפי שזו נראית מכביש 90

טובא-זנגריה היא מועצה מקומית המורכבת משני כפרים שונים. כן, ניחשתם נכון: טובא וזנגריה. טובא, הכפר הוותיק יותר, ממוקם בתחתית הגבעה. הוא כפר גדול למדי – ורק דרכו אפשר להגיע לזנגריה, לאחר שנוסעים בכביש ארוך למדי במשך כעשר דקות-רבע שעה, בהנחה שמכירים את הדרך העקלקלה ומלאת הפניות על בוריה. באופן אישי, נסעתי במשך כחמישים דקות תמימות בלי למצוא את המסגד המדובר, הממוקם בזנגריה, הכפר העילי – באור יום. דווקא מצאתי בקלות מסגד אחר, שממוקם בטובא עצמה והגישה אליו נוחה יחסית, אבל הוא היה שלם. אף אחד לא רצה להציתו, כנראה. גם את בניין המועצה שהוצת מצאתי בקלות.

בניין המועצה שהוצת בלילה שאחרי הצתת המסגד

במהלך הנסיעה בחנו תושבים רבים מהכפר את הרכב שלי, שאינו מוכר להם, וחלקם שאלו מה בדיוק אני מחפשת כאשר האטתי וניסיתי למצוא את המקום. ביקשתי מהם הנחיות הגעה למסגד השרוף. הם עזרו בשמחה, אך למרות עזרתם הצלחתי להסתבך בדרכים – ואני דווקא ידועה בחוש ההתמצאות המוצלח שלי. תוך כדי תעייה בדרך, חזיתי בתימהון בבתים המפוארים במקום, שדומים יותר לקיסריה מאשר לשכונת התקווה. לא סוג הבתים שהייתם מצפים למצוא בכפר נידח בסוף העולם.

נמשיך.

לבסוף הגענו למסגד השרוף. היה זה בערך שבועיים לאחר הצתתו, ובדיוק היה אירוע במסגרתו הגיעו יהודים טובים למקום והתנצלו על שעשו אחיהם בני ישראל. סדרנים שמונו לצורך האירוע כבר איתרו את רכבנו מרחוק, והורו לי היכן להחנות את האוטו. חניתי.

אף אחד לא התעורר? אחד הבתים הסמוכים למסגד, כפי שצילמתי מהכניסה למסגד

לא הופתעתי לגלות עד כמה קרוב המסגד לבתים המקיפים אותו. מסגדים מהווים את מרכז הכפר, את אזור ההתקהלות הראשי. ואכן, ראיתי שהוא מוקף בבתי מגורים, שממוקמים מטרים ספורים ממנו. תהיתי כיצד ייתכן שאיש לא שם לב לזרים שנכנסו לכפר באמצע הלילה והבעירו את המסגד בלי שאיש ירגיש – ויתרה מכך, יריח את העשן, או ישמע את קולות הפיצוץ.

בכניסה למסגד אכן כתוב, כפי שדיווחו כל כלי התקשורת, "תג פלמר נקמה". מה שלא ציינו כלי התקשורת, זה שנקל להבחין בעובדה שהמילים כתובות בפחם. כלומר, המציתים המתינו עד אשר יווצר פחם בשביל לכתוב את כתובת הנאצה. זה יכול לקחת זמן מה, בייחוד אם רוצים לא להיכוות באופן קשה. חבל שהם שכחו את הספריי. בנוסף לכך, העובדה שהכיתוב ממוקם תחת העשן, ולא כוסה על ידו, מעידה על כך שהמשחית ביצע את כתיבתו לאחר שהאש שככה – או שמדובר באדם בעל אינטואיציה מאוד חזקה לגבי אופן בעירתה של האש.

כתובת הנאצה במסגד. למחבלים היה זמן פנוי לחכות להיווצרות פחם?

בחנתי את המסגד השרוף, בו האש בערה בחוזקה רבה כל כך עד שניפצה את המרצפות. תהיתי כיצד ייתכן הדבר שתושבי הכפר לא הריחו את השריפה עוד כשהחלה, והספיקו לכבותה לפני שהשחיתה את המסגד כל כך.

האם ייתכן שאיש לא הריח את העשן, או שמע את קולות הפיצוץ?

יצאתי החוצה.

כאמור, חל במקום אירוע באותן שעות, ושוחחתי מעט עם חבר'ה שמתגוררים באזור. שאלתי אותם איך הצליח אדם זר להיכנס לכפר באמצע הלילה בלי שאף אחד ישים לב. הם הודו שבדרך כלל שמים לב לרכבים זרים שנכנסים לכפר, בייחוד בשעות לילה מאוחרות, ואמרו שלפי החשד הגיעו המחבלים מהשדות.

זנגריה, יש לציין, מוקמת בראש גבעה תלולה. הגעה למסגד תדרוש טיפוס של כמאתיים מטרים בתוך קוצים ואבנים. לא קל לבצע אותו עם חבית נפט, בייחוד כשאתה בא מהגדה המערבית, ולא ממש מכיר את האזור. אפילו יותר קשה לעשות זאת באמצע הלילה החשוך.

בואו נעשה סקירה קצרה של הנתונים:

לפי הדעה הרווחת בארץ, מתנחלים מהגדה החליט לבצע תג מחיר כנקמה על רצח אשר פלמר, שנהרג בחברון, דווקא בטובא-זנגריה, כפר מסוכן ומלא פשע באצבע הגליל. הפושעים טיפסו, חבית נפט בידיהם, במעלה גבעה, והציתו באמצע הלילה מסגד הממוקם במרכז הכפר. איש מהתושבים המתגוררים בשכנות למסגד לא שם לב לשריפה עד אשר כמחצית מהמסגד נשרף ונהרס, והפושעים הספיקו לחכות שם עד אשר נוצר פחם כתוצאה מהשריפה והספיק להתקרר בכדי שלא יכוו, ובעזרתו כתבו "תג פלמר נקמה". הם כנראה הרגישו ממש בטוחים אם הם לא פחדו להמתין להיווצרות הפחם.

שעות ספורות לאחר מכן התגלה הפשע, וכל המערכת הפוליטית בישראל מיהרה לגנותו. נשיא המדינה, שמעון פרס, נסע לבקר במקום, והוא רחש עיתונאים. צעירי הכפר הכועסים המתינו לערב, והציתו את בניין המועצה, המנוהלת על ידי יהודי. ימים ספורים לאחר מכן הוא ברח, מחשש לחייו.

קראו לי משוגעת, אבל משהו כאן לא מסתדר לי.

הגזענות שצעקה "זאב"?

בתוך כך, העיתונאים הרבים שמילאו את הכפר במשך ימים ארוכים לא תהו אפילו פעם אחת על אודות הנתונים האלו. ייתכן ותגיעו אתם למסקנות שונות משלי, ייתכן ואני קונספירטיבית ומשוגעת, אבל יותר מכל, אני מודאגת מהעובדה שאף עיתונאי לא תהה הכצעקתה, ורק מיהר לדווח את תגובותיהם של גורמים רשמיים כאלו ואחרים. זה מתחבר לתהייה שאני נושאת עמי מזה זמן רב – האם נותרה עיתונות חוקרת אמיתית בישראל, או שכל מה שנותר ממנה הם פקידים בשירות בעלי ההון?

לא אסיים את הפוסט הזה במסקנות, רק בתהיות – תהיות על האוטומטיות בה אנחנו מניחים שמה שנראה לנו הגיוני הוא בהכרח נכון, תהיות על טיב הכתבים שמסתובבים בשטח, ועל טיב המידע שהם מייצרים, תהיות על דמוניזציה ועל צדק.

תהיות על הילד הקטן שצעק "זאב".

שלכם,

גל חן ©, תוהה מאז 1986

http://galchs.com/2011/12/27/355-9/

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  חשוב לציין שהכותבת שמאלנית, ובכל זאת כותבת זאת. סטטיסטיקאי 28.12.11 11:14 1
     היא לא מאמינה שהיא ''ארץ'' ישראל? חיפושית 28.12.11 18:12 25
  קונספירציה הזויה ותלושה מהמציאות... איך היא מעיזה! Q 28.12.11 11:16 2
     לי יש מידע פנימי מהמשטרה שהמציתים הם ערבים! shaulc 29.12.11 07:19 32
  תתביישי לך! מי הרשה לך לחשוב עצמאית? במעגל השנה 28.12.11 11:26 3
  יהודה ושומרון כינוי קולוניאליסטי ?! הגברת הזאת חולה. שכל ישר 28.12.11 11:32 4
     לא רק שהיא חולה (וגם מתכחשת בעוז להיסטוריה שלה) שאול 28.12.11 12:20 7
  מעניין Boaz_fr 28.12.11 11:42 5
  עוד תגובה משם: סטטיסטיקאי 28.12.11 11:47 6
  ראשית תודה ל''נשר'' על השארת נושא זה גולני 28.12.11 12:21 8
     אבל כשימצאו האשמים הערבים, כל המלעיזים לא יתנצלו. Q 28.12.11 12:36 9
         שימון פיירס לבטח לא יתנצל מחשב נייד 28.12.11 16:10 18
     עוד ארוע שנתן הזדמנות לאנשי התקשורת........ נשר המדבר 28.12.11 13:08 11
         גם בלי הפוסט הזה היה ברור כי ההצתה היא עבודה פנימית Hermon 28.12.11 13:24 13
             באורגיית עלילות הדם נגד היהודים, כולם שותפים. גם המשטרה Q 28.12.11 15:42 17
             אולי כאן תמצא תשובה לתהיות שלך lurker 28.12.11 17:08 20
                 חשיפה: האם משטרת ישראל אינה מאמינה במדינה יהודית lurker 28.12.11 17:14 21
                     מתוך כתב עת משטרתי ''קוראים 100'' - גיליון 218 lurker 28.12.11 17:23 23
  תודה על הבאת הדברים ! מאחיה 28.12.11 12:46 10
  לא יתכן. אמריקה והאום כבר קבעו כי יהודים ביצעו את ההצתה Hermon 28.12.11 13:14 12
  לדעתי הכותבת לא צלמה את כתובת הפחם אלא השתמשה בתמונה Hermon 28.12.11 13:44 14
  הסיפור הזה צריך לפתוח את מהדורת החדשות של ערוץ 2. שימי 28.12.11 14:23 15
     תשמע, זה רעיון ענק. נשר המדבר 28.12.11 15:12 16
     LOL moshemas 28.12.11 16:51 19
  הדברים מאוד הגיוניים. זה תעודת עניות לתשקורת! מחשב נייד 28.12.11 17:20 22
  רק בלוגרית שוליים תוהה כאן על דמוניזציה או צדק? סניגור 28.12.11 18:04 24
     אני רק הבאתי את הדברים שהיא כתבה. נשר המדבר 28.12.11 18:19 26
         תודה על הבאת הדברים לרוטר.נט סניגור 28.12.11 18:58 27
             בכייף. נשר המדבר 28.12.11 18:59 28
  תודה לנשר שהעלה שוב את הנושא ועוד מזוית כ''כ אוטנטית. שמש בגבעון1 28.12.11 19:26 29
  אני מקיש מהתנהלות התקשורת במקרה זה להתנהלותה בהדרת נשים נטן לכיש 28.12.11 19:32 30
  כל הכבוד לכותבת שוב הוכח כשבודקים היטב מתברר שרודפים ימניים. תום 28.12.11 20:47 31

סטטיסטיקאי
חבר מתאריך 17.5.10
35412 הודעות
יום רביעי ב' בטבת תשע''ב    11:14   28.12.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. חשוב לציין שהכותבת שמאלנית, ובכל זאת כותבת זאת.  
בתגובה להודעה מספר 0

כך מגיבה לה ליאת:

8 | ליאת
27 בדצמבר 2011 בשעה 23:43

מעניין אבל למה לכתוב "הגדה המערבית", לפי מיטב ידיעתי האזור נקרא "יהודה ושומרון". הגדה המערבית זהו שם לועזי שנועד להרחיק אותנו מהמשמעות האמיתית של האזור (שהוא ערש היהדות כידוע).

וכך מגיבה כותבת המאמר:

גל חן
28 בדצמבר 2011 בשעה 00:20

ליאת – בפשטות, משום שאני לא מאמינה שהגדה היא חלק מארץ ישראל, ואני חושבת שיש לפרק את ההתנחלויות והמאחזים בשטחה, ומשום שיהודה ושומרון הוא כינוי קולוניאליסטי.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
חיפושית
חבר מתאריך 4.2.02
50343 הודעות
יום רביעי ב' בטבת תשע''ב    18:12   28.12.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. היא לא מאמינה שהיא ''ארץ'' ישראל?  
בתגובה להודעה מספר 1

איזה מן מחשבה מוזרה זאת

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
Q
חבר מתאריך 8.10.01
30848 הודעות
יום רביעי ב' בטבת תשע''ב    11:16   28.12.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. קונספירציה הזויה ותלושה מהמציאות... איך היא מעיזה!  
בתגובה להודעה מספר 0

shaulc
גולש אורח
יום חמישי ג' בטבת תשע''ב    07:19   29.12.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. לי יש מידע פנימי מהמשטרה שהמציתים הם ערבים!  
בתגובה להודעה מספר 2

הנה פירסמתי מזמן:
http://www.kr8.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=209355

במעגל השנה
גולש אורח
יום רביעי ב' בטבת תשע''ב    11:26   28.12.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. תתביישי לך! מי הרשה לך לחשוב עצמאית?  
בתגובה להודעה מספר 0

בכלל, מי הרשה לך לחשוב?

שכל ישר
חבר מתאריך 22.4.04
14559 הודעות
יום רביעי ב' בטבת תשע''ב    11:32   28.12.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. יהודה ושומרון כינוי קולוניאליסטי ?! הגברת הזאת חולה.  
בתגובה להודעה מספר 0

שאול
חבר מתאריך 13.10.09
15844 הודעות
יום רביעי ב' בטבת תשע''ב    12:20   28.12.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. לא רק שהיא חולה (וגם מתכחשת בעוז להיסטוריה שלה)  
בתגובה להודעה מספר 4

היא גם מכלילה את כל העם תחת הפריזמה שלה.. מבחינתה
אתה אמור להכיר את תא השטח שבו אתה מתגורר (אני מניח שאצלה-בועת ת"א..)[ואין סיבה שתכיר מקומות אחרים בארץ..

Boaz_fr
גולש אורח
יום רביעי ב' בטבת תשע''ב    11:42   28.12.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. מעניין  
בתגובה להודעה מספר 0

סטטיסטיקאי
חבר מתאריך 17.5.10
35412 הודעות
יום רביעי ב' בטבת תשע''ב    11:47   28.12.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. עוד תגובה משם:  
בתגובה להודעה מספר 0

מי שלא רוצה שלא יאמין, אבל זו לשון התגובה:

11 | תושב הצפון
27 בדצמבר 2011 בשעה 23:58

ההצתה נעשתה עקב סכסוך פנימי בכפר,שמעתי זאת מתושב הכפר בעוד המסגד בוער,עוד לפני שהחליטו להסוות זאת ע"י שטות בשם תג מחיר.

גולני
חבר מתאריך 6.9.09
6106 הודעות
יום רביעי ב' בטבת תשע''ב    12:21   28.12.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. ראשית תודה ל''נשר'' על השארת נושא זה  
בתגובה להודעה מספר 0

בתודעה הציבורית

שתי הע/ארות לי בנושא

ראשית לגבי ה"חור" של טובא היא ממוקמת בצמוד לשדה תעופה אזרחי/צבאי פעיל מאוד

מעבר לכך לא כולם יודעים - אבל היו עצורים ערבים בנושא במשך כמה שבועות והתיק עדיין פתוח

Q
חבר מתאריך 8.10.01
30848 הודעות
יום רביעי ב' בטבת תשע''ב    12:36   28.12.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. אבל כשימצאו האשמים הערבים, כל המלעיזים לא יתנצלו.  
בתגובה להודעה מספר 8

מחשב נייד
גולש אורח
יום רביעי ב' בטבת תשע''ב    16:10   28.12.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. שימון פיירס לבטח לא יתנצל  
בתגובה להודעה מספר 9

נשר המדבר
חבר מתאריך 7.12.09
8100 הודעות
יום רביעי ב' בטבת תשע''ב    13:08   28.12.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. עוד ארוע שנתן הזדמנות לאנשי התקשורת........  
בתגובה להודעה מספר 8

לנעוץ את צפורניהם במתיישבים היהודים מבלי שבררו או בדקו את שקרה לעומק. אגב, אם אני זוכר טוב אז היה כאן פוסט של המנהל "קפה" או של "ניצן אור" ( לדעתי של "קפה אבל אני לא סגור על זה) שהעלה תהייות דומות ואחרות בנושא וזה יאמר לזכותו. הטור הזה עוד יותר מחזק את שנאמר כאן בעבר. האמן לי, רבים מהעיתונאים גולשים באתר ונחשפים לפוסטים כאלה ואחרים שנפתחים פה. הם יודעים את האמת יותר טוב ממני וממך אבל הם בוחרים להתעלם. השנאה מעבירה אותם על דעתם. כל הזדמנות שתינתן להם לנגח את המתיישבים הם ייקפצו עליה כמוצאי שלל רב. כי מה להם ולאובייקטיביות אם ניתן לייצר סיפור טוב כאשר הנפגעים מחיצי הסיפור הם המתנחלים זבי החוטם ומזילי הריר ששוכנים אי שם בהרי החושך כעלוקות על גבה של המדינה.

Hermon
חבר מתאריך 15.8.02
31525 הודעות
יום רביעי ב' בטבת תשע''ב    13:24   28.12.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. גם בלי הפוסט הזה היה ברור כי ההצתה היא עבודה פנימית  
בתגובה להודעה מספר 11

כולם שמעו על המלחמות הפנימיות בתוך היישוב הבדווי בינם לבין עצמם ובין התושבים והמנהל היהודי.
הצתות היו שם כל הזמן. המשטרה יודעת היטב את הבעיות בכפר ומכירה את הזבל האנושי שגר שם, לכן אני רק מצטער כי מסיבות שאינן ידועות לנו היא החליטה לשתף פעולה עם התקשורת ולא לגלות את הידוע לה.

Q
חבר מתאריך 8.10.01
30848 הודעות
יום רביעי ב' בטבת תשע''ב    15:42   28.12.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. באורגיית עלילות הדם נגד היהודים, כולם שותפים. גם המשטרה  
בתגובה להודעה מספר 13

lurker
חבר מתאריך 18.9.05
21876 הודעות
יום רביעי ב' בטבת תשע''ב    17:08   28.12.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. אולי כאן תמצא תשובה לתהיות שלך  
בתגובה להודעה מספר 13

שתו'פ בין המשטרה לבין ארגון שדוגל ב'זכות השיבה' ו'מדינת כל אזרחיה'
https://rotter.net/forum/gil/19839.shtml

19.8.10

משטרת ישראל משתפת פעולה, בשנים האחרונות, עם ארגון "יוזמות קרן
אברהם" - The Abraham Fund Initiatives
.
הארגון מימן את פיתוח אתר "מכנה משותף", שבו הוצגה לומדת ה"נכבה"
המפורסמת, וכן תורם, בין היתר, ל"מרכז מוסאווא" שחיבר את מסמך
"מדינת כל אזרחיה", אחד מכמה מסמכים של הציבור הערבי בארץ
שעוסקים בחיסול זהותה היהודית של המדינה.

האם השר לביטחון פנים, יצחק אהרונוביץ ממפלגת "ישראל ביתנו", והמפכ"ל,
דודי כהן, מכירים את הנתונים הבאים:

משלחת של שוטרים וקצינים יצאו בחסות ובהדרכת " יוזמות קרן אברהם"
לסיור באירלנד

קרן יוזמות אברהם, מקיימת סדנאות לשוטרים בשיתוף שחקני התכנית
"עבודה ערבית"

לכבוד חודש הרמאדאן, הופק מערך הסברה למפקד, בשיתוף עם העמותה
ומתקיים קורס ראשון להכרת התרבות הערבית בשיתוף אוניברסיטת חיפה.

האם השר לבטחון פנים
מכיר את החזון של "יוזמות קרן אברהם", שעומד
מאחורי המיזם המשותף עם שוטריו ומפקד אגף משאבי אנוש, עמיחי שי.

"חברה ישראלית שיוויונית, מרובת תרבויות ולאומים"

האם הוא מסכים אתו?

מה יודעים במשטרה, על "יוזמות קרן אברהם"?

האם הם יודעים שהארגון מקבל תמיכה מהאיחוד האירופי, מבריטניה
ומהולנד?

האם הם יודעים שהוא מומן, עד 2008, גם ע"י הקרן לישראל חדשה (הקרן
החדשה לישראל)
וממשיך להיות איתה בשיתוף פעולה הדוק גם כיום.

האם הם יודעים שהוא מקבל למעלה מ75% מתקציבו ממקורות
אנונימיים, באמצעות "יוזמות קרן אברהם בע"מ", שנשלטת ע"י יהודי
אמריקאי, שמאלני קיצוני, בשם אלן סליפקא?

האם הם יודעים שהעמותה הזו מממנת בין היתר את "מרכז מוסאווא"
שגיבש את אחד ממסמכי החזון, של הערבים, להרס המדינה היהודית?

מתוף ויקיפדיה :

.. בדצמבר 2006 חיברו פעילי המרכז נייר עמדה המתאר את החזון העתידי של המדינה על פי עקרונות "מדינת כל אזרחיה". בין השאר מציע מסמך זה לשנות את דגל ישראל והמנון מדינת ישראל, לבטל את חוק השבות, ולשנות את צביונה היהודי של המדינה. מסמך זה עורר מחלוקת בציבור היהודי וזכה בעיקר לתגובות שליליות..

בחודש מרץ פורסם, כאן בפורום, שמשרד החינוך נותן את חסותו
לאתר "מכנה משותף", שבו הופיעה לומדת הנכבה של עמותת
"זוכרות". לומדה זו והאתר עצמו מומנו ויוזמו ע"י "יוזמות קרן
אברהם"

lurker
חבר מתאריך 18.9.05
21876 הודעות
יום רביעי ב' בטבת תשע''ב    17:14   28.12.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. חשיפה: האם משטרת ישראל אינה מאמינה במדינה יהודית  
בתגובה להודעה מספר 20

https://rotter.net/forum/gil/20879.shtml

30.11.10

בעוד שמנהיגי המדינה התעוררו ועושים מאמצים למנוע
כניסת מסתננים מוסלמים ולהרחיק שוהים בלתי חוקיים.

בעוד שלאחרונה עבר חוק הצהרת הנאמנות למדינה יהודית.

הרי משטרת ישראל והמשרד לבטחון פנים, קבלו כבר החלטה
שמדינת ישראל הנה מדינה רב-תרבותית (החזון של הקרן
לישראל חדשה) ומתכוננים כבר לגיוס נציגי קהילות
המיעוטים למשטרה.

לקרוא, לראות ולא להאמין.

2 שקפים אחרונים מתוך מצגת

פרק הסיכום של עבודת מחקר שהוכנה ע"י היחידה לשירותי מידע
במשרד לבטחון פנים.

סיור שחיתות של קורס תת ניצבים בספרד, על מנת ללמוד
כיצד מתמודדים בחברה רב תרבותית.

lurker
חבר מתאריך 18.9.05
21876 הודעות
יום רביעי ב' בטבת תשע''ב    17:23   28.12.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. מתוך כתב עת משטרתי ''קוראים 100'' - גיליון 218  
בתגובה להודעה מספר 21

אנשי האגודה לזכויות האזרח (מימון אירופי וערבי)
מרצים בקורסי המשטרה. בנוסף לקשר ההדוק של המשטרה
עם "יוזמות קרן אברהם" שתומך ב"מוסאווא".

כל הארגונים האלה קשורים לקרן הזרה - NIF (שתי"ל).

מאחיה
חבר מתאריך 22.5.11
7310 הודעות
יום רביעי ב' בטבת תשע''ב    12:46   28.12.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. תודה על הבאת הדברים !  
בתגובה להודעה מספר 0

הָשִׁיבָה שׁוֹפְטֵינוּ כְּבָרִאשׁוֹנָה וְיוֹעֲצֵינוּ כְּבַתְּחִלָּה

Hermon
חבר מתאריך 15.8.02
31525 הודעות
יום רביעי ב' בטבת תשע''ב    13:14   28.12.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. לא יתכן. אמריקה והאום כבר קבעו כי יהודים ביצעו את ההצתה  
בתגובה להודעה מספר 0

Hermon
חבר מתאריך 15.8.02
31525 הודעות
יום רביעי ב' בטבת תשע''ב    13:44   28.12.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. לדעתי הכותבת לא צלמה את כתובת הפחם אלא השתמשה בתמונה  
בתגובה להודעה מספר 0

לדעתי הכותבת לא צלמה את כתובת הפחם אלא השתמשה בתמונה שפורסמה בעבר.
כמו כן אם התמונה נכונה, את הכתובת כתבו הרבה שעות לאחר ההצתה בכדי לשוות לה נופך של פיגוע לאומני. זה רואים מהכיתוב באלכסוני צמוד מאוד לקו השרפה המפוחם.
מן הסתם המצית הצית וברח, לא היה לו זמן להמתין באזור האש ואז לקשקש. בטח זה לא עניין אותו פרט למטרה של ההצתה עצמה. בבוקר ראו את האתר השרוף חלק מהשכנים ומישהו מהם נטל יוזמה, נטל פחם מהאתר וכתב את אשר כתב.

שימי
גולש אורח
יום רביעי ב' בטבת תשע''ב    14:23   28.12.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. הסיפור הזה צריך לפתוח את מהדורת החדשות של ערוץ 2.  
בתגובה להודעה מספר 0

השאלה היא איך גורמים לזה לקרות.
אולי שמישהו ידווח למשטרה על חרדי שטען שהתחקיר הזה הוא קשקוש כי אשה כתבה אותו. זה בטוח יככב כמה ימים, ועל הדרך כולם ישמעו את התחקיר.

נשר המדבר
חבר מתאריך 7.12.09
8100 הודעות
יום רביעי ב' בטבת תשע''ב    15:12   28.12.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. תשמע, זה רעיון ענק.  
בתגובה להודעה מספר 15

ואז מתוך שלא לשמה יבא לשמה.

moshemas
חבר מתאריך 25.9.07
34891 הודעות
יום רביעי ב' בטבת תשע''ב    16:51   28.12.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. LOL  
בתגובה להודעה מספר 15

השאלה היא איך גורמים לזה לקרות.
אולי שמישהו ידווח למשטרה על חרדי שטען שהתחקיר הזה הוא קשקוש כי אשה כתבה אותו. זה בטוח יככב כמה ימים, ועל הדרך כולם ישמעו את התחקיר.
ציטוט מאת: שימי

http://www.myvod.me/images/82.gif

מחשב נייד
גולש אורח
יום רביעי ב' בטבת תשע''ב    17:20   28.12.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. הדברים מאוד הגיוניים. זה תעודת עניות לתשקורת!  
בתגובה להודעה מספר 0

סניגור
חבר מתאריך 15.11.09
19688 הודעות
יום רביעי ב' בטבת תשע''ב    18:04   28.12.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. רק בלוגרית שוליים תוהה כאן על דמוניזציה או צדק?  
בתגובה להודעה מספר 0

.

גל חן, חשה משום מה, שכדי לפרסם את הדברים היא צריכה לאזור אומץ, יפה. בשפתה היא שואלת: האם נותרה עיתונות חוקרת אמיתית בישראל, או שכל מה שנותר ממנה הם פקידים בשירות בעלי ההון? אביה קונספירטור והיא אולי קונספירטיבית ומשוגעת, מודאגת ואמיצה עד כדי כך! אלא שיותר מכך היא אינה מוסיפה, ככה. עדיין, זהו כנראה פוסט החשוב שלה בבלוג ושל נשר המדבר כאן

תודה!

נשר המדבר
חבר מתאריך 7.12.09
8100 הודעות
יום רביעי ב' בטבת תשע''ב    18:19   28.12.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. אני רק הבאתי את הדברים שהיא כתבה.  
בתגובה להודעה מספר 24

הדברים בהחלט מעוררים תהיות, אז היה חשוב לי להעלות שוב את הנושא כאן. את מחיאות הכפיים במקרה הזה ( בדגש על המקרה הזה) צריך לתת לגל חן.

סניגור
חבר מתאריך 15.11.09
19688 הודעות
יום רביעי ב' בטבת תשע''ב    18:58   28.12.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. תודה על הבאת הדברים לרוטר.נט  
בתגובה להודעה מספר 26

אין שום זלזול בביטוי בלוגרית שוליים, כבודה במקומו מונח ויש כבוד. הבאת הדברים לכאן חשובה במיוחד

תודה!

נשר המדבר
חבר מתאריך 7.12.09
8100 הודעות
יום רביעי ב' בטבת תשע''ב    18:59   28.12.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. בכייף.  
בתגובה להודעה מספר 27

שמש בגבעון1
חבר מתאריך 10.6.11
3300 הודעות
אור ליום חמישי ג' בטבת תשע''ב    19:26   28.12.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. תודה לנשר שהעלה שוב את הנושא ועוד מזוית כ''כ אוטנטית.  
בתגובה להודעה מספר 0

ניסיתי במשך שבועות לשמור את הנושא כאן בפורום ומשום מה
לא הצלחתי -כל אשכול ננטש .
חייבים להגיש את הדברים שוב לתקשורת.
העליהום שהיה אחרי ההצתה ממש דמוני!!!
יותר מכך הוא נתן לגיטימציה להתלהם על הימין בכל
צעד וארוע שבאו מאז.
אפילו ביבי נסחף לגנות.
הפחד והאתרוג של ערביי ישראל יגמור אותנו.

נטן לכיש
חבר מתאריך 28.10.07
372 הודעות
אור ליום חמישי ג' בטבת תשע''ב    19:32   28.12.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. אני מקיש מהתנהלות התקשורת במקרה זה להתנהלותה בהדרת נשים  
בתגובה להודעה מספר 0

תום
חבר מתאריך 19.11.08
1711 הודעות
אור ליום חמישי ג' בטבת תשע''ב    20:47   28.12.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. כל הכבוד לכותבת שוב הוכח כשבודקים היטב מתברר שרודפים ימניים.  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות