גירסת הדפסה          
קבוצות דיון יש לי מה לומר נושא #19044 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 19044   
אהרון5 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.10.15
64032 הודעות, 256 מדרגים, 445 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ב' בטבת תשע''ח    11:36   20.12.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

יש לי ראיון  

ראיון מקורי.
לא בטוח שגאוני, אבל בהחלט אפקטיבי.
תראיינו אותי.

הכל התחיל מאיזה אשכול בסקופים אתמול בנוגע לדובר שוברים שתיקה. ואז הציע מישהו להזמין אותו לראיון בפורום. אחלה ראיון, אבל בינתיים עד שמר גבריהו הנכבד, איש העולם הגדול, אישיות רמת מעלה באירופה, יאות להקדיש מזמנו עבורנו, אם בכלל, יש לי בשבילכם ראיון אחר...

בואו נקדיש פיסקה או שתיים קצרות לגינונים, נסיים ונשים אותם מאחרינו. ובכן, אודה ואבוש אין שום מקום להשוואה, מר גבריהו אישיות בכירה, ואני אפס סתם טוקבקיסט. זה נכון, ולכן מי שהוא כבשה רגילה בעדר שרק מעניין אותה אישים בכירים ומפורסמים, כמובן שאין לה מה לחפש אצלי. אין עניין לציבור הכבשים...

אבל, מי שאצלו המונח מכל מלמדי השכלתי הוא לא רק לצורך מס שפתיים, והוא פתוח לשינויים מרעננים ולרעיונות מקוריים, אז הוא מוזמן לעבור איתי חוויה. איזו? אולי דמוקרטיה עתידית? למה הבוחר חייב להגביל את עצמו לעסקנים שמצליחים להתברג במערכת המסואבת? הנה הזדמנות להכיר מנהיג אחר, נטול כישורי התברגות אך עתיר תוכן.

אז מי שמוכן להתעניין בתוכן ולא רק בתדמית, מוזמן בכבוד.

עיצמו את העיניים ודמיינו שמתארח באולפננו אדם דגול. מי? פתוח לדמיון. אתם יכולים לקרוא לי אדוני ראש הממשלה, אדוני חבר הכנסת, אדוני המועמד, יושב ראש ארגון אם תרצו, אהרון, אתם יכולים גם לא לקרוא לי כלל ואני אגיע לבד.

הראיון הוא כזה: אתם תשאלו ואני אענה. אתם תקשו ואני אנסה להיחלץ. אתם יכולים להתחזות למראיין בביבי סי או אפילו מראיין ערבי. אתם יכולים לבדוק אם יש לי תשובות טובות יותר או פתרונות איכותיים יותר.

אני רואה את עצמי לא פחות חכם מכל אחד אחר, ואני מוכן להסתכן בהכרזה: על כל שאלה טובה תשובה מצויינת! ראו הוזמנתם.
הובטחתם, אדרבא, אותגרתם.

אם כי יש שאלות שלא אוכל לתת תשובה מיידית. אבל בגדול אני חושב שאני יכול לגמד כל מסבירן וכל פרופסור וכל מומחה וכל מנהיג, בכל הנוגע לאופן שהחברה האנושית צריכה להתנהל. ואתם מוזמנים לאתגר אותי כדי להוכיח את יכולתי.

יש שאלות?

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  יש לי דוגמה לתשובה לשאלה אהרון5 20.12.17 13:39 1
  אמלק simonik 20.12.17 16:05 2
     חברתי אהרון5 21.12.17 08:49 3
  גרסאת הקפה אהרון5 28.12.17 11:02 4

חבר מתאריך 19.10.15
יום רביעי ב' בטבת תשע''ח    13:39   20.12.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. יש לי דוגמה לתשובה לשאלה  
בתגובה להודעה מספר 0

בנט ענה יפה מאוד לראיון ברשת בריטית.
ועדיין אני חושב שיש לי מה להוסיף.
כשהמנחה אומר שיש קונצנזוס בין מנהיגי העולם, צריך לומר לו בנימוס שאמת היסטורית לא נקבעת על ידי הצבעה דמוקרטית, ועוד. הנה כאן:

https://rotter.net/forum/scoops1/443371.shtml#21

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
simonik
גולש אורח
יום רביעי ב' בטבת תשע''ח    16:05   20.12.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. אמלק  
בתגובה להודעה מספר 0

בכל נושא?

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
חבר מתאריך 19.10.15
יום חמישי ג' בטבת תשע''ח    08:49   21.12.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. חברתי  
בתגובה להודעה מספר 2

חברה זה עניין מאוד רחב.
החל מכלכלה וחינוך וכלה בשחיתות וביטחון.

חבר מתאריך 19.10.15
יום חמישי י' בטבת תשע''ח    11:02   28.12.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. גרסאת הקפה  
בתגובה להודעה מספר 0

https://rotter.net/forum/kafe/24573.shtml

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות