גירסת הדפסה          
קבוצות דיון יש לי מה לומר נושא #19899 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 19899
Mr W
חבר מתאריך 31.1.17
35944 הודעות
יום חמישי א' בתמוז תשע''ט    17:46   04.07.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

בדיקת טקסט ארוך  

ערכתי לאחרונה בתאריך 04.07.19 בשעה 17:54 בברכה, Mr W

אשכול מתעדכן 24 שעות ביממה

כן בונים את עונת 2019/2020: כל החדשות והעדכונים משוק ההעברות ובניית העונה הקרובה בכדורסל ובכדורגל הישראלי והעולמי

מכבי חיפה: יאניק וילדסחוט על סף חתימה.

שחקן הכנף ההולנדי (27) ששיחק בשנים האחרונות בקבוצות שונות באנגליה, צפוי לחתום אם יעבור בהצלחה בדיקות רפואיות. בחיפה התלהבו: "השחקן שרצינו כל הקיץ. שילוב בין בן חיים לבלקמן"

מכבי חיפה:

חלוץ הקבוצה, ניקיטה רוקאביצה, האריך את חוזהו בשנתיים. השחקן אמר לאתר הרשמי: "אני שמח להמשיך במכבי חיפה, מועדון שהפך לבית שלי. היו לי עוד הצעות, אבל לא כל כך מהר מוותרים על מועדון גדול עם קהל נהדר כמו מכבי חיפה. מתגעגע לקהל הירוק."

אתלטיקו מדריד הודיעה על החתמתו של ילד הפלא ז'ואאו פליקס

הקולצ'ונרוס רכשו את היהלום בן ה-19 של בנפיקה תמורת 126 מיליון יורו. חתם על חוזה ארוך טווח לשבע שנים וייכנס לנעליים הגדולות של אנטואן גריזמן

אדריאן דלמאו מתרחק ממכבי תל אביב? "אין הצעה טובה, הוא ישוב לאימונים"

הראקלס לא קיבלה הצעה מספקת, כך על פי המנהל המקצועי: "העסק עדיין מסובך". החלוץ הספרדי עשוי להישאר ולפתוח את העונה בהראקלס

עסקת מכירתו של אור דסה להפועל רעננה קרובה לסיכום

מכבי תל אביב צפויה למכור את הקשר, שהושאל לרעננה בעונה שעברה, תמורת 700 אלף שקל. הצהובים רוצים למכור גם את בלטקסה ואליאל פרץ בסכומים דומים. טיוטות חוזה הועברו לאלי דסה

כדורסל

מאמצים במכבי ת"א להחתמת מילוש תיאודוסיץ'

הצהובים הגישו הצעה לרכז הסרבי בן ה-32 ששיחק לאחרונה בקליפרס מה-NBA ושוחרר בפברואר האחרון ומקווים שהמהלך יבשיל לכדי חתימה כדי לחזק את הסגל

* * * *

הגרלת ליגת האלופות של פיב"א:

הפועל חולון:

בתוצאות הגרלת הבתים של ליגת האלופות לעונת 2019-2020 הוגרלנו בבית A עם הקבוצות הבאות :

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות