גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #32679 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 32679   
צללפון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.8.13
17164 הודעות, 70 מדרגים, 130 נקודות.  ראה משוב
יום שני ה' בשבט תשפ''ד    07:39   15.01.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

כשהתברר שהצייצן השמאלני הוא סרבן מילואים בהכחשה  

לחץ כאן לצפיה דרך טוויטר

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  אין לי מושג במי/ה מדובר. אבל לתפיסתי, גם סרבן מילואים (מושג חדש?) תרם שנים להגנת כולנו. וזה יותר מהרבה אחרים, שאפילו לא חתמו על מדים בבקו''ם ilanka 15.01.24 22:04 1
     אני דווקא מכיר כמה אנשים שלבשו מדים שנים רבות בין במילואים ובין בקבע, שעשו למדינה נזקים גדולים בהרבה ,גם מאלו שלא חתמו בבקום עלי 15.01.24 23:23 2
         מה הקשר? העובדה שמישהו תרם אתמול אינה ערובה לכך שלא יזיק מחר (ולהפך). אני התיחסתי לעצם הגיוס לצה''ל ilanka 15.01.24 23:51 3
             זה בדיוק מה שאני אומר- עצם הגיוס לצהל לא מעלה ולא מוריד מבחינת פוטנציאל תרומה למדינה (ע''ע שמעון פרס כדוגמא אחת) עלי 15.01.24 23:57 4
                 היוצא מן הכלל לעולם לא מעיד על הכלל (שהרי אז הוא לא היה יוצא מן הכלל...) ilanka 16.01.24 00:02 5
                     לדעתך זה יוצא מן הכלל. לדעתי - אני לא חושב שיש בדבר הזה כלל כל עיקר. עלי 16.01.24 07:45 6

ilanka לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 25.4.02
136041 הודעות, 304 מדרגים, 502 נקודות.  ראה משוב
יום שני ה' בשבט תשפ''ד    22:04   15.01.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. אין לי מושג במי/ה מדובר. אבל לתפיסתי, גם סרבן מילואים (מושג חדש?) תרם שנים להגנת כולנו. וזה יותר מהרבה אחרים, שאפילו לא חתמו על מדים בבקו''ם  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
עלי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.8.19
11851 הודעות, 160 מדרגים, 293 נקודות.  ראה משוב
יום שני ה' בשבט תשפ''ד    23:23   15.01.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. אני דווקא מכיר כמה אנשים שלבשו מדים שנים רבות בין במילואים ובין בקבע, שעשו למדינה נזקים גדולים בהרבה ,גם מאלו שלא חתמו בבקום  
בתגובה להודעה מספר 1

כמובן שגם להפך.

אבל תפסיתך הדיכוטומית לא ברורה

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
חבר מתאריך 25.4.02
יום שני ה' בשבט תשפ''ד    23:51   15.01.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. מה הקשר? העובדה שמישהו תרם אתמול אינה ערובה לכך שלא יזיק מחר (ולהפך). אני התיחסתי לעצם הגיוס לצה''ל  
בתגובה להודעה מספר 2

זאת ועוד - מבחינתי ראוי היה, בחלוף 75 שנה, שהמדינה תשכיל לפתוח מסלולי תרומה נוספים לכלל בנות ובני 18 בישראל, לפרקי זמן דומים לשרות הצבאי, ותאפשר בחירה ביניהם. נדמה לי שכך כולנו נצא נשכרים.

...אגב, מדי שנה בוחרים מאות בוגרות ובוגרי י"ב לדחות את שרותם הצבאי/לאומי בשנה ויוצאים לשנת שירות באינספור מסגרות שהמדינה הכירה בהן. ורק בתום אותה שנה הם מתגייסים (בוגרים ומוכנים יותר...) לשרות מלא.
יכול להיות שהמסגרות הללו, שהמדינה ממילא מכירה בהן, יכולות להוות חלק מהחלופות לשרות ארוך יותר.

חבר מתאריך 29.8.19
יום שני ה' בשבט תשפ''ד    23:57   15.01.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. זה בדיוק מה שאני אומר- עצם הגיוס לצהל לא מעלה ולא מוריד מבחינת פוטנציאל תרומה למדינה (ע''ע שמעון פרס כדוגמא אחת)  
בתגובה להודעה מספר 3

וכן גם לצד השני של הנזק כמובן

חבר מתאריך 25.4.02
יום שלישי ו' בשבט תשפ''ד    00:02   16.01.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. היוצא מן הכלל לעולם לא מעיד על הכלל (שהרי אז הוא לא היה יוצא מן הכלל...)  
בתגובה להודעה מספר 4

חבר מתאריך 29.8.19
יום שלישי ו' בשבט תשפ''ד    07:45   16.01.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. לדעתך זה יוצא מן הכלל. לדעתי - אני לא חושב שיש בדבר הזה כלל כל עיקר.  
בתגובה להודעה מספר 5

זה שבחור/ה בן 18 מתגייס או לא, יותר מעיד על חינוך שקיבל מהבית/סביבה/מגזר .
בגיל 18 האישיות עוד לא התפתחה כדבעי, ולכן החלטות בגיל זה, לא מעידות לדעתי על מה שיקרה או לא, עם אותו אדם בעוד נניח 10 או 20 שנה

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות