גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #30763 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 30763
ilanka לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 25.4.02
123377 הודעות, 291 מדרגים, 486 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ד' בחשון תשפ''ג    21:47   29.10.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

כן, שמאלנים זה יכול להיות דבר מאוד מכעיס. גם מתיישבים / פוסט של מיכל פרומן  

לא הכרתי את הכותבת, אז חיפשתי קצת בגוגל. ואם הבנתי נכון - היא נשואה לשיבי פרומן, בנו של הרב פרומן.

כן, שמאלנים זה יכול להיות דבר מאוד מכעיס. במיוחד כשהאנרכיסטים שבהם זורקים אבנים יחד עם פלסטינים על מתיישבים. זו אלימות לכל דבר, זו לא הדרך לפעול, זו לא הדרך להביא שלום. מי שפועל כך, על הצבא והמשטרה לעצור אותו. נ ק ו ד ה. מכיוון שאני לא חלק מהחברה השמאלנית, זו לא האחראיות שלי לטפל בתופעה החולה הזו. (למרות שיש לי כמה רעיונות..)

מתיישבים, ואני בתוכם, גם כן יכולים להיות דבר נורא מעצבן. במיוחד אם הם באים עם אלות ומכים נשים בנות 70 עד זוב דם. אחת מהן עוד לא השתחררה מבית החולים. שום דבר לא מצדיק מעשה כזה. שום דבר! גם אם היא שמאלנית מעצבנת! תקרא למשטרה , לצבא, תצעק עליה אבל איך לעזאזל אפשר להרים אלה על אישה בת 70??? איך?!?!

לא רק שזה בלתי נסבל, מזעזע ומחריד, גם אין שום מנהיג בציונות הדתית, החברה בה אני חיה ושיש לי אחראיות חברתית מוסרית בתוכה, שיוצא נגד המעשה האכזרי הזה. לא רק שאין מי שיוצא, ברגעים אלה עולים המנדטים של מנהיג ששמח לשלוף אקדחים מתי שבא לו, שאוהב לעורר פרובוקציות, להכעיס, לעשות דווקא. ובאווירה שהוא מייצר, האלימות היהודית משולחת הרסן הופכת להיות יותר ויותר סבבה, למה לא.

להמשך הפוסט, שכבר זכה לעשרות שיתופים ברשת (לרבות בסטטוסים מצייצים, שם התוודעתי אליו), במקור: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0XLCMoQ8hRiMrwzUu8ibYfAHKEigzZBoA7LTiebWhmYqX8ENNsNzEH1kCCnUG7iwvl&id=100013692854923

שבוע טוב...

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות