גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #844713 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 844713        
מגן כחול לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.1.13
10763 הודעות, 57 מדרגים, 114 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ה' בניסן תשפ''ד    03:18   13.04.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

פרקליטות המדינה הגישה כתב אישום נגד 8 עבריינים, בני משפחת כראג'ה  

מכה קשה לארגון הפשע כראג'ה מהיישוב חריש. פרקליטות המדינה הגישה היום כתב אישום לבית המשפט המחוזי בתל אביב נגד שמונה מבני משפחת כראג'ה ושתי חברות שבבעלותם בגין סחיטה באיומים של קבלני בנייה בחריש, כפר סבא, עפולה בסכום כולל שמגיע עד לכדי 4 מיליון וחצי שקל.

"אנחנו ממשפחת כראג'ה של העבריינים. אנחנו שומרים במקום על אתר הבנייה ואם לא תשלם לא יהיה בניין", הזהיר אחד המעורבים קבלן בניין גדול. "כל חודש אתם תשלמו לנו 50 אלף שקל. לא כדאי לכם להתעסק עם הכארג'ות". השמונה מיררו את חייהם של הקבלנים, שנאלצו בלית ברירה לשלם להם "דמי שמירה" על אתרי הבנייה מחשש שהם יגרמו להם נזק של מיליוני שקלים

מכתב האישום עולה כי כמה מהנאשמים הקימו רשת של חברות שמירה שהשתמשה ב"מוניטין" של משפחת הפשע כראג'ה כדי לסחוט באיומים קבלנים ולכפות עליהם שירותי שמירה באתרי הבנייה שלהם. "הם באו בוקר אחד ואמרו שהם מכראג'ה והם שומרים על אתר הבנייה ושאני אשלם להם עשרות אלפי שקלים כל חודש", סיפר אחד הקבלנים לחוקרי המשטרה ביחידה המרכזית במשטרת מחוז חוף שחקרה את פרשת הסחיטה. "זה היה ברור לי שאם לא אשלם, הם יחריבו את אתר הבנייה שלי. לא הייתה לי ברירה, פחדתי שיפגעו בי ובמשפחה שלי. בכל זאת מדובר בעבריינים אלימים ומסוכנים". קבלן אחר סיפר: "שמעתי את השם כראג'ה רעדתי מפחד. הם מסוגלים לעשות כל דבר, עדיף לשלם להם. החיים שלי ושל המשפחה שלי יקרים לי יותר".

כספי הסחיטה הועברו לחשבונות הבנק של חברות "השמירה" כדי להלבין ולהסוות את מיליוני השקלים שזרמו לכיסי המעורבים. באחד המקרים, כאשר קבלן שנקלע למצוקה כלכלית סירב לשלם דמי חסות-שמירה למעורבים, הוא נחרד לגלות למחרת שגנבו לו ציוד מאתרי הבנייה בשווי מיליוני שקלים. הפרשה נחקרה על ידי ימ"ר חוף וחוקרי להב 433. השוטרים החרימו כלי רכב יוקרתיים ונכסים השייכים למעורבים בהיקף של מיליוני שקלים והפרקליטות דרשה מבית המשפט לחלט את רכוש המעורבים.

כתב האישום מייחס להם עבירות חמורות של סחיטה באיומים, הלבנת הון, קשירת קשר לפשע ועוד. הפרקליטות דורשת להשאיר את הנאשמים במעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם.

https://mobile.mako.co.il/men-men_news/Article-d2326ebf851de81026.htm

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  במקום שיהודים יגרמו לקראג'ה או איך שלא קוראים להם המוסלמים הפנאטים העבריינים לפחד, הם מפחדים מהם. הכל בחסות ובראשות כנופיית שלטון החוק. Investjour 13.04.24 04:36 1
     חובה לפרק את מערכת אכיפת החוק ולבנותה מחדש-המערכת חלשה,רקובה ונשלטת בידי אנשים לא ראויים בבגדים שחורים שאצלם טובת הפושע גוברת על טובת הנפגע אברהם 13.04.24 06:13 3
         לא צריך עונש מוות Funkris 13.04.24 07:11 5
             עונש מוות !!! אני לא צריל לממן את השהייה שלהם בכלא. זה יעלה כמה מיליונים. עדיף חלאות נבלות כאלו להעביר לאש הגיהנום DOUBLE07 13.04.24 07:22 6
         עקיפת החוק בחלם 13.04.24 07:23 7
  הדרך הפשוטה, לבדוק מי הנסחטים. לחלט את רכוש העבריינים ולחלק בין הנסחטים. ולקינוח להעבירם למקום פסטורלי כמו סודן dudi_du2 13.04.24 05:19 2
  ככה מטפלים בפרוטקשן Funkris 13.04.24 07:09 4

Investjour לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.4.21
6977 הודעות, 23 מדרגים, 45 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ה' בניסן תשפ''ד    04:36   13.04.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. במקום שיהודים יגרמו לקראג'ה או איך שלא קוראים להם המוסלמים הפנאטים העבריינים לפחד, הם מפחדים מהם. הכל בחסות ובראשות כנופיית שלטון החוק.  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
אברהם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.6.16
21665 הודעות, 78 מדרגים, 75 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ה' בניסן תשפ''ד    06:13   13.04.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. חובה לפרק את מערכת אכיפת החוק ולבנותה מחדש-המערכת חלשה,רקובה ונשלטת בידי אנשים לא ראויים בבגדים שחורים שאצלם טובת הפושע גוברת על טובת הנפגע  
בתגובה להודעה מספר 1

כל עבריין,כל מוסלנאצי- יודע שהיהודים יברחו ממנו כי אין מי שיגן על היהודים הנורמטיבים. דינם אינו כליאה אלא מוות. להוציא אותם להורג ולגרש את משפחותיהם מארצנו. גם עבריינים יהודים. להחזיר ביטחון לאזרחינו!!

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
Funkris
חבר מתאריך 31.10.23
8 הודעות
יום שבת ה' בניסן תשפ''ד    07:11   13.04.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. לא צריך עונש מוות  
בתגובה להודעה מספר 3

צריך לתת להם מאסר עולם שיירקבו בצינוק עוד יום מותם

DOUBLE07 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.7.16
2548 הודעות, 16 מדרגים, 8 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ה' בניסן תשפ''ד    07:22   13.04.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. עונש מוות !!! אני לא צריל לממן את השהייה שלהם בכלא. זה יעלה כמה מיליונים. עדיף חלאות נבלות כאלו להעביר לאש הגיהנום  
בתגובה להודעה מספר 5

בחלם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
26768 הודעות, 123 מדרגים, 211 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ה' בניסן תשפ''ד    07:23   13.04.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. עקיפת החוק  
בתגובה להודעה מספר 3

dudi_du2 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.6.09
23347 הודעות, 202 מדרגים, 363 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ה' בניסן תשפ''ד    05:19   13.04.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. הדרך הפשוטה, לבדוק מי הנסחטים. לחלט את רכוש העבריינים ולחלק בין הנסחטים. ולקינוח להעבירם למקום פסטורלי כמו סודן  
בתגובה להודעה מספר 0

Funkris
חבר מתאריך 31.10.23
8 הודעות
יום שבת ה' בניסן תשפ''ד    07:09   13.04.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. ככה מטפלים בפרוטקשן  
בתגובה להודעה מספר 0

בתור אחד שמכיר מקרוב את ענף הבנייה מדובר בטיפה בים. אבל הפעם המשטרה עשתה את עבודתה נאמנה וכל הכבוד לאנשים שעמדו מול הבני דודים תאווי הבצע שחיים על חשבון משלם המיסים ומסרבים לעבוד בעבודה כמו שאר אזרחי ישראל. תירקבו בכלא ותגידו שלום למרצדס החדשה שקניתם

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות