גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #844024 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 844024        
swoll לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.12.13
16231 הודעות, 138 מדרגים, 256 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ט 'באדר ב תשפ''ד    09:36   08.04.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

פורום הגבורה, אייל בוצחק: ״הכאב חוזר וניעור מחדש, נוראה קשה להתמודד עם המציאות החדשה, פורום הגבורה לא יתן להם להפוך את המדינה״  

ערכתי לאחרונה בתאריך 08.04.24 בשעה 10:00 בברכה, swoll

כאב חוזר וניעור מחדש, נוראה קשה להתמודד עם המציאות החדשה הזו ולכן בקשנו לעורר קול.
כל העולמות של השסעים והקיטובים וההצתות ודיבור, שמייצרים איתו אג׳נדה ברורה באמצעות הורי החטופים, זה קשה מאוד.

אני ורעייתי היינו בכנסת כחלק מפורום הגבורה, והיינו שם בשיח עם הורי החטופים. והיה שם שיח מאוד מכבד. הרצון לייצר שיח מכבד ושיח מאחד ומקדם - זה תוקע את כל המערכת, ואתה שואל את עצמך מה קורא פה אלוקים? למה אושרי נפל? כדי שהחבר׳ה האלה יציתו את המדינה.
ראיתי פה סרטונים של אל ג׳זירה, הם יצאו בשידור חי כדי להראות את זה. מה החמאס רוצה? - את זה! על מה הבן שלי נפל.
ואם תהיה עסקה מופקרת זה מה שאתם רוצים? לקדם את זה דרך הורי החטופים? מישהו הרי השלט ולקח אפוטרופוס על הורי החטופים. נסעתי למרכז חורב ואמרו לי שהוא סגור כי הם כבר שבוע עושים שם הפגנות מאורגנות, מישהו מארגן את הדברים האלה. לוקחים 16 הורי חטופים ולוקחים עליהם חסות, כל זה על גב הורי החטופים. ואני מזדהה איתם, הרי נהרג לי בן. מי לא רוצה שהם יחזרו?
אז זה הם, ח״כ לזימי, אחים לנשק. יצא המרצע מן השק, משתמשים בהורי החטופים כמריונטות כדי לקדם אג׳נדה פוליטית.
הרי לא יכול להיות פתאום שחוק הגיוס יוצא למשפט, פתאום מתלבשים על הורי החטופים, יוצא משולש שווה צלעות שאיתו מנגחים את הממשלה. מה הם רוצים מביבי? מה הוא לא רוצה את החטופים? יודעים מה, את זפטרו גם את הרמטכ״ל ושר הבטחון, גם הם באותה דעה. למה רק ביבי.
פורום הגבורה לא יתן שמישהו יהפוך את המדינה על הרגליים. חלק מהפורום משמש כמטה פעולה, יצרנו קבוצה נקודתית שתקבל החלטות איך מתקדמים, נציגים שלנו יבואו להשמיע קול בועדות הכנסת שאנחנו חייבים למגל את האויב ולנצח את המלחמה, אחר כך נדבר על בחירות.
הרי גם לי יש טענות נגד ביבי, אבל מי צריך את הפירוד הזה? הרי זה מה שחמאס מנסה לעשות, מה שהחמאס מנסה לעשות. למה עכשיו חוק הגיוס? - כדי להראות עוד קיטוב.
ואת יודעת מה הכי כואב לי? שאושרי שלי היה דתי והחיילים החילונים היו כמו הבנים שלו. וככה הוא כתב ״לבוא בעונווה ממקום של ללמד וללמד, בכל אדם יש משהו ייחודי גם אם אנחנו לא מתחברים אליו, אפשר עדיין ללמוד ממנו, רק צריך למצוא אותו ולכן צריך להיות סובלני, ואני מודה זה קשה״.

לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

לחץ כאן לצפיה דרך Facebook

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  אגב, אני שמעתי את אייל היום.. הוא מגיע אלנו.אושרי למד אצלנו בישיבה, אנחנו ממש היום מסיימים צ׳רדי לזכרו. מי שיכול ומעוניין לתרום מוזמן ובשמחה swoll 08.04.24 09:36 1
     גבורה אמיתית ! 🇮🇱💖 שלדג 08.04.24 09:40 3
         אכן swoll 08.04.24 10:06 9
  לאן הגענו יתושון 08.04.24 09:39 2
     צריך לעשות הפרדה. העם שלנו מאוחד. זו קבוצה סופר שולית אבל היא מחזיקה בכל הכח,הכסף והמדיה. איך אמר עודד בן עמי:3% ״האיכותיים״ עלק swoll 08.04.24 09:50 4
  זה לא דעה ואסור בסקופים? darwin 08.04.24 09:56 5
     פורום גבורה הוא בדיוק כמו פורום משפחות החטופים…. גם לפורום של הורי הנופלים יש זכות, לא רק להורים של 16 חטופים swoll 08.04.24 09:59 7
  כי תעביר ממשלת זדון מן הארץ. רוניר 08.04.24 09:58 6
  המילים האלו הן כל כך שבוע שעבר. ANTI-PC 08.04.24 09:59 8

חבר מתאריך 18.12.13
יום שני כ''ט 'באדר ב תשפ''ד    09:36   08.04.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. אגב, אני שמעתי את אייל היום.. הוא מגיע אלנו.אושרי למד אצלנו בישיבה, אנחנו ממש היום מסיימים צ׳רדי לזכרו. מי שיכול ומעוניין לתרום מוזמן ובשמחה  
בתגובה להודעה מספר 0

https://www.charidy.com/tefahot/542613955

לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

הוא נפל בשבת פרשת ויגש, יומיים וחצי לאחר מכן ראש הישיבה שלנו איבד גם את החתן שלו (יונתן לובר הי״ד)

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
שלדג לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.11.20
5345 הודעות, 196 מדרגים, 387 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ט 'באדר ב תשפ''ד    09:40   08.04.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. גבורה אמיתית ! 🇮🇱💖  
בתגובה להודעה מספר 1

חייבים להרגיע , לא נגיע לשום מקום טוב עם הברדק הזה ...

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
חבר מתאריך 18.12.13
יום שני כ''ט 'באדר ב תשפ''ד    10:06   08.04.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. אכן  
בתגובה להודעה מספר 3

יתושון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.3.18
2075 הודעות, 17 מדרגים, 34 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ט 'באדר ב תשפ''ד    09:39   08.04.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. לאן הגענו  
בתגובה להודעה מספר 0

חבר מתאריך 18.12.13
יום שני כ''ט 'באדר ב תשפ''ד    09:50   08.04.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. צריך לעשות הפרדה. העם שלנו מאוחד. זו קבוצה סופר שולית אבל היא מחזיקה בכל הכח,הכסף והמדיה. איך אמר עודד בן עמי:3% ״האיכותיים״ עלק  
בתגובה להודעה מספר 2

darwin לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.5.08
21267 הודעות, 31 מדרגים, 58 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ט 'באדר ב תשפ''ד    09:56   08.04.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. זה לא דעה ואסור בסקופים?  
בתגובה להודעה מספר 0

חבר מתאריך 18.12.13
יום שני כ''ט 'באדר ב תשפ''ד    09:59   08.04.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. פורום גבורה הוא בדיוק כמו פורום משפחות החטופים…. גם לפורום של הורי הנופלים יש זכות, לא רק להורים של 16 חטופים  
בתגובה להודעה מספר 5

רוניר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.5.22
18938 הודעות, 82 מדרגים, 6 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ט 'באדר ב תשפ''ד    09:58   08.04.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. כי תעביר ממשלת זדון מן הארץ.  
בתגובה להודעה מספר 0

מתפללים ומתכוונים למשהו ערטילאי.
לא לממשלה הזאת.
לא לראש הממשלה הזה
מה פיתאום. .
הוא לא אחראי למה שקרה וחלילה שעוד עלול לקרות.
הוא אדם אחראי בכלל ?
מה רוצים ממנו ?
הוא לא אחראי !
למשהו.
ידוע.

אז בשביל מה הוא שם, בראש המכשלה ?

ANTI-PC לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.8.18
16756 הודעות, 183 מדרגים, 295 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ט 'באדר ב תשפ''ד    09:59   08.04.24   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. המילים האלו הן כל כך שבוע שעבר.  
בתגובה להודעה מספר 0

השמאל השתמש במילים היפות כדי להרדים את היהודים כדי שלא ייתהפכו עליהם על שהביאו את המלחמה הזו עלינו.

עכשיו הם הגיעו למצב שיש להם את החוצפה לצאת למאבק למען העזתים ושיחרור לוחמי האחים המוסלמים והנוחבות כי היהודים במקסימום ייללו וינסו להתגונן ללא הצלחה.

הגיע הזמן להסתכל למציאות בתוך האדום של העין ולהבין שהם נלחמים נגדינו כי אנחנו האוייב טלמען הפלסטיזים כי הם האחים והשותפים לדרך.

יהודים תתעוררו כי אנחנו הולכים לשלם על גחמות השמאל בעוד אלפי יהודים נטבחים ועוד אלפי נערות וילדות שיאנסו על ידי אהובי השמאל שרואה ביהודים אוייב.

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות