גירסת הדפסה          
קבוצות דיון חופש הביטוי נושא #5716 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 5716   
אפס שתיים
גולש אורח
כ''ב בכסלו תשס''ו    13:53   23.12.05   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

חביב  

הנשיא היהודי הראשון יושב בבית הלבן. יום לפני חנוכה מצלצת אמו.
מנדל, מחר חנוכה, אני רוצה שתבוא הביתה לבלות עם המשפחה.
אבל אמא, אני נשיא ארה"ב, אני לא יכול לבוא, יש לי המון דברים על הראש, למה שלא תבואי את אלי?
לא, זה יותר מדי, אני כבר לא כל כך צעירה, אני אצטרך לנקות את הדירה, להפסיק את המנוי לעיתון, לארוז...
אמא, אני נשיא ארה"ב, אשלח כמה משרתים והם יעשו את העבודה, לא תצטרכי לנקוף אצבע!
בסדר, אבל אז אצטרך לדאוג לכרטסי טיסה, מקום במטוס ואני בטוחה שלפני חנוכה לא יהיה מקום.
אבל אמא, אני נשיא ארה"ב, אשלח לך את המטוס האישי שלי שיקח אותך, תקסלי שרות טוב יותר מאשר במחלקה הראשונה.
בסדר, אבל אז אצטרך להסחב מהשדה תעופה לעיר. שירות המוניות בוושינגטון הוא קטסטרופה ואני פוחדת מהרכבת התחתית.
אמא, אמא, אני נשיא ארה"ב, המסוק האישי שלי יביא אותך ישר אל העיר.
בסדר, בסדר, אבל אז אצטרך לדאוג למקום בבית מלון, שהם נורא יקראים ואני שונאת אותם!
אמא, באמת, את תהי האורחת האישית של נשיא ארה"ב, תקבלי את החדר הכי מפואר בבית הלבן!
טוב, בסדר, אני אבוא.

הענין סוכם ואמו של הנשיא היתה אמורה לצאת לוושינגטון למחרת בבוקר, לחגוג את חג החנוכה עם בנה. כמה דקות אחרי השיחה הזאת מצלצלת האם אל חברתה הטובה מיני.
"אז איפה את בחנוכה?"
אצל הבן שלי.
איזה בן? הרופא?
לא, השני.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  חמוד מאוד ;-) Sרון Sקד 23.12.05 16:53 1

Sרון Sקד
חבר מתאריך 11.12.03
36823 הודעות
כ''ב בכסלו תשס''ו    16:53   23.12.05   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. חמוד מאוד ;-)  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות