גירסת הדפסה          
קבוצות דיון חופש הביטוי נושא #7763 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 7763   
ח_נזק
גולש אורח
אור ליום ראשון כ''ז בניסן תשס''ז    21:31   14.04.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

התפרסם באתר:  

שר הביטחון, עמיר פרץ, יוצא נגד אהוד ברק, שהוביל בשנת 2000 את הנסיגה מלבנון: "בניגוד לאחרים, אני לא ברחתי משם" - אמר פרץ בראיון לגלי צה"ל.

"אני מרגיש כשר ביטחון שעשה הרבה לעומת גנרלים שעשו לפניי", הוסיף פרץ, "כשהייתי אחראי על היציאה מלבנון, אף חייל לא ברח ונתן תחושה של בריחה. אמרתי לא לצאת סנטימטר לפני שיגיעו כוחות האו"ם. מה שעשיתי במשרד הביטחון ב-11 החודשים בהם אני נמצא, הוא מלאכה חשובה ביותר".

השר הוסיף כי אינו חושש ממסקנות ועדת וינוגרד, שיפורסמו לקראת סוף החודש: "אני מכבד את עבודתה של ועדת וינוגרד. עושים שם עבודה רצינית וחשובה, והירידה לפרטים והלמידה של החומר היו ממש מעמיקות - כל אחד מאיתנו דרוך לקראת התוצאות. אני מקווה שבמבחן ההחלטות שלי, תרמתי למען ביטחונה של ישראל ולהחלטות הנכונות. נמתין למוצא פיה של הוועדה, ואני מקווה שזה יסתדר על הצד הטוב ביותר".

מצחיק כמה שזה עצוב, שזה היה השר בטחון שלנו!

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  ועוד משהו עצוב/מצחיק. כוכבת הצפון 14.04.07 21:59 1
     לכוכבת הצפון : ח_נזק 15.04.07 18:46 3
  צריך לזכור שזה שהיה לפניו לא היה הרבה יותר טוב. yansop 15.04.07 12:40 2

כוכבת הצפון
גולש אורח
אור ליום ראשון כ''ז בניסן תשס''ז    21:59   14.04.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. ועוד משהו עצוב/מצחיק.  
בתגובה להודעה מספר 0

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/160681

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
ח_נזק
גולש אורח
יום ראשון כ''ז בניסן תשס''ז    18:46   15.04.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. לכוכבת הצפון :  
בתגובה להודעה מספר 1

אני מכיר את המשקפות האלו ואפשר לראות דרכם גם (!) כשהם סגורים במיוחד בלילה, כשאז אין כמעט הבדל!! יש תמונה כזאת של בוש אם אותו דבר וזה אותו עיקרון. אבל זה בכל זאת מצחיק

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
yansop
חבר מתאריך 13.5.08
11594 הודעות
יום ראשון כ''ז בניסן תשס''ז    12:40   15.04.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. צריך לזכור שזה שהיה לפניו לא היה הרבה יותר טוב.  
בתגובה להודעה מספר 0

כמו כן חשוב לזכור שכל ההידרדרות הביטחונית התחילה עם חתימת אוסלו הארור .

ומי שתרם להתפוררות הביטחונית הוא "הרמטכל האגדי לשעבר" מיסטר אהוד ברק שברח מלבנון . ובכך יצר את המציאות הקשה בצפון.

ומיסטר שרון שברח מגוש קטיף והתוחמת הצפונית ובכך חיזק עוד יותר את אירגוני הטרור והביא קטיושות על אשקלון יותר מהר ממה שציפו להם .

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות