גירסת הדפסה          
קבוצות דיון חופש הביטוי נושא #7872 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 7872   
אפס שתיים
גולש אורח
יום שלישי ג' בתמוז תשס''ז    13:27   19.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

לאלה שהעירו אותי הלילה  

הערתם אותי ואת כל השכונה בשעות הקטנות של הלילה לקול צעקות, גרירת פחי אשפה וקללות. אני רק רוצה שתדעו, שאף אחד שהתעורר לא חשב על מצעד הגאווה (מאורע שיתקיים בשעות סבירות,) אלה רק קילל אתכם 3 דורות אחורנית ועוד 3 קדימה. אז אם יקרו לכם דברים רעים במשך החיים, שתדעו למה.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  לאלה שישנים טוב בלילה ומקללים. ברוש 19.06.07 16:00 1
     אני אשן מצויין לפני מצעד הגאווה (אם לא יפריעו לי שוב) אפס שתיים 19.06.07 22:22 2
         תקראי את שתי ההודעות שלך ברוש 20.06.07 08:49 3
             צודק אפס שתיים 20.06.07 14:23 4
  עכשיו פינו את השכנה שלי באמבולנס לבית רפואה אפס שתיים 21.06.07 01:26 5

ברוש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.5.04
22783 הודעות, 137 מדרגים, 244 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ג' בתמוז תשס''ז    16:00   19.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. לאלה שישנים טוב בלילה ומקללים.  
בתגובה להודעה מספר 0

רק שתדעו שיש כמה פרשיות בתורה שאם קוראים מה כתוב בהם מבינים שיכול להיות הרבה יותר גרוע ויקרו דברים רעים בחיים למי שישן טוב בלילה שלפני מצעד ה... לא יודע מה.

שתדעו למה!

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
אפס שתיים
גולש אורח
אור ליום רביעי ד' בתמוז תשס''ז    22:22   19.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. אני אשן מצויין לפני מצעד הגאווה (אם לא יפריעו לי שוב)  
בתגובה להודעה מספר 1

הוא לא נוגע לי בשום צורה. מי שבוחר, מסיבותיו המוזרות, להיות חלק מזה למרות שהוא אינו נמנה על הקבוצה, זאת בהחלט בעיה שלו. ולמיטב ידיעתי והבנתי, הקב"ה מעדיף שלום ואחווה על פני מריבות והצקות של כל יהודי ויהודי.

ואני מציעה לכל יהודי ויהודי באשר הוא, לפני שהוא הולך ומחרים, מבקר, פוסל וכולי יהודי אחר שידע 2 דברים, האחד - שקודם כל עליו להביט לעצמו פנימה והשני - ללמוד מרבי לוי יצחק מברדיצ'ב, ר' אריה לוין ועוד המון יהודים טובים וישרי דרך - לראות רק את הטוב בכל יהודי. את החזבונות עם הקב"ה שיעשה כל איש עם עצמו, ללא התערבות הזולת.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
ברוש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.5.04
22783 הודעות, 137 מדרגים, 244 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ד' בתמוז תשס''ז    08:49   20.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. תקראי את שתי ההודעות שלך  
בתגובה להודעה מספר 2

ותראי איך הן סותרות אחת את השניה.

או שיש לך סלקטיביות בגישה.

דרך אגב, לכל אחד יש סלקטיביות בגישה הכל לפי רמת החשיבות של כל נושא לגביו.

אני מעדיף להיות סלקטיבי כנגד עוברי עבירה ועל כל דבר קדוש ובעד שומרי תורה ומצוות.

אפס שתיים
גולש אורח
יום רביעי ד' בתמוז תשס''ז    14:23   20.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. צודק  
בתגובה להודעה מספר 3

אני מעדיף להיות סלקטיבי כנגד עוברי עבירה ועל כל דבר קדוש ובעד שומרי תורה ומצוות.
ציטוט מאת: ברוש

בגדול. אבל מי שגוזל את שנתי, משחית את רכוש הציבור, גוזל את זמנם של נהגים המעכבים בכביש, גם הוא פושע. ומי החליט שיש עדיפות או הנחות בין עבירות שבין אדם למקום (הומואים) לבין עבירות שבין אדם לחברו? (המפגינים) זאת טריפה וזאת נבלה. אבל באופן טבעי, אני כועסת מאד על מי שפוגע בי. המוסקסואלים, מה לעשות, פשוט לא מענינים אותי בשום צורה.

אפס שתיים
גולש אורח
יום חמישי ה' בתמוז תשס''ז    01:26   21.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. עכשיו פינו את השכנה שלי באמבולנס לבית רפואה  
בתגובה להודעה מספר 0

עם התקף קשה. גם אני מרגישה מאד לא טוב. החארות שמפגינים עכשיו מבעירים צמיגים והעשן חודר לנו לבתים. עכשיו גם אני מאחלת להם את הכי רע שבעולם. (למי שלא יודע, יש לי נכות רפואית בשל מחלה כרונית קשה ממנה אני סובלת. העשן הזה רע מאד לבריאות שלי, רע מאד).

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות