גירסת הדפסה          
קבוצות דיון גילוי מסמכים נושא #21562 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 21562   
בנימיני
גולש אורח
אור ליום חמישי ד' באדר ב' תשע''א    23:32   09.03.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

לקט ציטוטי הסתה לרצח מצד אנשי שמאל ''נחמדים''  

 
  
הציטוטים המופיעים כאן הם קמצוץ בלבד מדברי ההסתה לרצח יהודים הנאמרים ע"י שמאלנים כענין שבשגרה, עד שנדמה לשומע או לקורא התמים כאילו מדובר במשפטים סבירים ומותרים.

אהוד ברק: "אנו דורשים מעראפת להנמיך את רמת האלימות."
מראיינת: "להנמיך או להפסיק?"
אהוד ברק: "להנמיך. לא נרדוף אחרי כל מי שיירה ברובה בספר המדבר."
( הכל דיבורים קול ישראל יום חמישי 16.11.00 )


ח''כ רן כהן: ''ישיבות ההסדר מהוות איום יותר גרוע על הצבא מאשר החמאס'' ( 17.07.05 NRG )

יובל דיסקין ראש השב"כ: "אתם וצה"ל צריכים להציב מארבים ואפילו לירות במי שמבצע את הפשע של גדיעת עצים, מפני שמדובר במעשה טרור נגד המדינה"
(ינואר 2006 )

יצחק רבין: "בגוש אמונים ראיתי תופעה חמורה ביותר, סרטן בגופה של הדמוקרטיה הישראלית" ( 'פנקס שירות', עמ' 550 )

בנימין בן-אליעזר: "ביום פקודה יוציאו המתנחלים להורג חברי כנסת וקציני צה''ל" ( 'דבר', 1.6.89 )

דדי צוקר (מר"ץ): "הם (המתנחלים) צריכים את דמה של עפרה מוזס, הם שותים אותו" ( בהרצאה, יום לאחר הירצחה של עופרה מוזס )

אפי אושעיה (עבודה): "צריך להפשיל שרוולים, להוריד כפפות, לרדת מהממלכתיות ולקפד את ראשו של נתניהו" ( מעריב 6.8.97 )

שולמית אלוני: "…נתניהו הזכיר לי את מוסוליני והוא תלמיד מצטיין של גבלס…הוא פשוט יודע שפחד, אי שקט בגבולות וקצת רצח יוצרים אחדות סביב המנהיג" ( הארץ, 4.6.99 )

אורנן יקותיאלי: "צריך להיכנס למאה שערים עם זחלמים ומקלעים אפס-חמש ולרסס אותם" ( "ערב חדש" 22.12.85 )

ח"כ אפרים סנה: "אם מספר המפגינים עולה על מספר השוטרים או כוחות הבטחון, בעולם פותחים באש. הברירה היא דמוקרטיה או שפיכות דמים. אין להרתע מ'אלטלנה' שניה". ( שבוע ההפגנה בכפר מימון, בתמוז תשס"ה )

עמוס עוז: על גוש אמונים: "כת משיחית, אטומה ואכזרית, כנופיית גנגסטרים חמושים, פושעים נגד האנושות, סדיסטים, פוגרומיסטים ורוצחים שהגיחה... מתוך פינה אפלה של היהדות... מתוך מרתפי התבהמות וסיאוב... על מנת להשליט פולחן דמים צמא ומטורף." ( ידיעות אחרונות, 8.6.89 )

ישעיהו לייבוביץ': "למרצחים מעבר לקו הירוק, שהתנחלו ביהודה ושומרון, יש נשק. לכן אני קורא לכם להחזיק בנשק נגדם"
( הארץ, 27.9.85 )

זאב שטרנהל: "אי אפשר לעצור את הפאשיזם בנימוקים רציונליים. את זה עוצרים רק בכח. וכאשר קיימת נכונות להסתכן במלחמת אזרחים. בשעת הצורך נצטרך להתמודד בכוח עם המתנחלים בעופרה או באלון-מורה. רק מי שיהיה מוכן לעלות על עפרה עם טנקים, יוכל לבלום את הסף הפאשיסטי המאיים להטביע את הדמוקרטיה הישראלית". ( "דבר" 1988)

"אין ספק בדבר לגיטימיות ההתנגדות המזוינת בשטחים עצמם. אילו היתה בפלשתינאים מעט תבונה, הם היו מרכזים את מאבקם נגד ההתנחלויות...כן היו נמנעים מהנחת מטענים בצדו המערבי של הקו הירוק..." ( "הארץ" 2001 )

דוד גרוסמן: "אני מבין את אנשי החמאס. הם מתנגדים לכיבוש, והייתי נוהג כמוהם אילו חייתי תחת כיבוש" (הארץ, 12.3.03)

מאיר שלו: "רק כלי נשק אחד חסר היום בארסנל הנשק של צה''ל, והוא התותח הקדוש" ( ידיעות אחרונות, י''ט בחשון תשס''ג )
"התותח הקדוש" - כך כונה התותח בו השתמשו לרצח 16 יהודים באניה אלטלנה.


יהונתן גפן: "…שלוש שנים, ויצחק עדיין נרצח. הוא עדיין נרצח משום שאלה שהסיתו נגדו בנאומי בחירות כשארון המתים שלו עובר ברקע, בעוד האיש חי ורודף שלום, ומשום כך הם אחראים לפחות מבחינה מוסרית וציבורית להירצחו, לא תאמינו, עדיין מכהנים בממשלת ישראל ומנהיגים אתכם"
( סופשבוע, מעריב, 30.10.98 )


עו"ד לאה צמל: "זה לא יהיה נכון כי אני בעד פגיעה במתנחלים."
( מעריב, 30.4.93 )


יגאל תומרקין: "הציירים, המשוררים, כל האמנים יפי הנפש אינם מחנכים. המחנכים האמיתיים הם כהנא, רפול וגנדי. תרומתי האמיתית תהיה אם אקח תת-מקלע במקום עט ועיפרון ואהרוג אותם." ( חדשות, 28.9.88 )


יורם קניוק: "אחרי הטבח במעלות הצעתי לחברים ערבים, סופרים ומשוררים וציירים, לפרסם הודעת גינוי משותפת על טבח, ובה בעת על התקפות חיל-האוויר שלנו בלבנון. הם לא הסכימו, כי אמרו שהפלסטינים שביצעו את הטבח הם לוחמי גרילה, ואילו ישראל היא מדינת טרור. שנים לא הבנתי את זה. אבל כאשר הלוחמים בכיבוש הישראלי מריעים לחיזבאללה, אני מבין היטב."
( YNET, 23.07.06 )
מאיר פעיל: " הפלסטינים מתנהלים בדרך הטרור כדי להשיג הישגים מדיניים. עם זאת, אני מתנגד לאופן הפעולה שלהם הם יכולים לפעול נגד מטרות צבאיות ונגד מתנחלים, אבל אני לא יכול להשלים עם זה ששמים פצצות נגד ילדים ואזרחים"


אביב גפן: "אני חושב שאנחנו מתייחסים לפלסטינים כמו חרא... אם אמא שלי היתה במחסום, והיו דוחפים אותה, שואלים אותה שאלות ומכריחים אותה להתפשט וצועקים עליה... אולי הייתי המחבל המתאבד הבא. אני מבין את ההרגשה""בואו נחזור לקווי 67' ונחזיר את כל המתנחלים - חיים או מתים – ונתחיל מחדש". ( ואללה, 15 במאי 2005 )


ירון לונדון: במהלך תוכנית 'לונדון את קירשנבאום' בערוץ 10 ביום שני בערב, ערב פינוי היהודים בחברון, שאל העיתונאי ירון לונדון את האורחים בתוכנית ח"כ אריה אלדד והאלוף במיל' יעקב עמידרור מה דעתם שכוחות הבטחון יפתחו באש כדי להשליט מרות בתושבי חברון שיושבים על קרקע שדודה
במקום להביא 3000 איש לצורך הפינוי. http://www.inn.co.il/News/News.aspx/165517


עודד בן-עמי: "אני רוצה לשאול אותך כרמי גילון לגבי המעשים מעבר למילים אומר ראש השב"כ דהיום, 'שימו לב, יש הקצנה בימין'.
האם לא ניתן כפי שנוהג השב"כ למשל ביחס לגורמים בכירים בחמאס ובג''יהאד האיסלמי, שהם מסומנים, מבצעים עליהם סיכולים ממוקדים, האם לא ניתן במודיעין שנמצא וביכולות של שב"כ בקרב אותו ציבור שנקרא
הימין הקיצוני, לאתר את אותם פוטנציאל פיגוע ולבצע מולם מעשים, ולא רק דיבורים?" ( יולי 2004, ערוץ 2, בתכנית "שש עם" )


אמנון אברמוביץ: "בוש טיפל באל-קאעידה, אחר כך בסאדם חוסיין ואחריהם יבואו מועצת יש"ע וההתנחלויות". ( אפריל 2003, ערוץ1 )


מדור ההומור: "שבוע של רגיעה בשטחים: חמישה מתנחלים נרגעו ממטעני צד" ( מעריב, 13 יולי 2001 )

"היתה לי התנחלות של כינים על הראש עד שאמא גילתה מכשיר מהפכני" ומתחתיה ציור של המכשיר :
גיליוטינה. ומתחתיה כתובת "זבנג וזה עובר" ( מעריב 11.10.91 )

צילום של שר השיכון אפרים סנה ומתחתיו כתובת: "מיבש - נגד תרביות של חיידקים אלימים" (שבח לשר השיכון שמייבש את ההתנחלויות שהן תרביות של חיידקים אלימים )
( מעריב , מוסף שבת 11.3.94 )


גדעון ספירו: " אני מאמין שבמלחמת לבנון ביצע הצבא פשעי מלחמה ... אני רואה במתנחלים החמושים חלק מכוחות הכיבוש ובהתנחלויות מיבצרים המהווים יעד לגיטימי להתנגדות הפלסטינית, ואני סבור כי חיסול מתנחלים אינו רצח"
( גדעון רייכר, מעריב 25.1.85 )

"משה לשם , העומד בראש אחד הארגונים של הקנאים שבמתנחלים, אמר בראיון עיתונאי כי את המתנחלים 'יוציאו רק בארונות'. הבה נניח כי זה מה שיקרה. האם זה לא מחיר נמוך יחסית, אם תמורת 200 אלף ארונות נקבל הסכם שלום וכך נחסוך שרשרת מלחמות שעלולות להתפתח למלחמות גרעיניות, כימיות וביולוגיות שבהן יושמדו מיליוני ישראלים והמדינה תימוג לתוך מדבר המות האטומי?". ( מעריב 9.3.2001 )


דן שביט: "משגב עם הוא כפר יהודי מיושב על ידי יהודים שהקימוהו ובנוהו במו ידיהם" "בחברון היהודים שהתישבו על קצה אפה חולמים חלומות מיסטיים, בחברון פלשו היהודים אל תוך לבה של העיר הזאת . יריותיהם של הערבים במקרה זה לא היו יריות עיוורות אל יהודי באשר הוא יהודי (אלא) אל כתובתם של היהודים המסוימים הללו שזהותם והשקפתם היתה מוכרת שנוכחותם היתה נוכחות של התגרות"
( דבר, 17 מאי 80 )
* הכותב מסביר למה רצח יהודים במשגב עם אסור, ורצח יהודים בחברון מותר.


"הקיבוץ": "אלה לא האחים שלי...מלחמת אחים תהיה המלחמה...אני ארוץ לשם...ואדוש את בשרם במכות נאמנות להניס אותם... אצא אל היריב כדי להלחם פעם אחת במלחמה צודקת...יירד הרבה דם" ( אוגוסט 1995)'קורמורן', כתב עת, קיבוץ נירים: "...אבל יש משהו שאני יותר שונא מהדברים האלה, את המדים הירוקים מחורבנים ואת המילה הזאת שכתובה עליהם ואני לא יכול למחוק אותה. לאט לאט היא נרשמת לי על המצח, אות הקין שלי צ-ה-ל. ברגע זה אני הדבר היחיד שמפריד בין הבסיס לקבוצת מחבלים רצחנית שבשם אללה יתנו לכולנו כדור בראש, ולי אין ממש בעיה עם זה. אני מקווה שהמחבלים יגיעו, יעשו מה שהם רוצים לפלוגה (מרצח ועד מעשי סדום) ויקחו אותי איתם".
הכותב הופך למחבל וממשיך:
"ואני אצא רק בלילה, ואפתח תחביבים חדשים כמו צליפה בנשים מתנחלות, ואני אהפוך להיות מכור לרעש הגולגולת המתנפצת שלהן...אח! הצליל הזה, הספלאש... ורסיסי המוח שהיו מתפזרים באוויר הלילה הדליל... זאת תהיה אמנות נשגבת, מין יצירת מופת סאדיסטית ומעוותת, זאת תהיה הפעם הראשונה שפשוט ארגיש שלם עם עצמי". "ואז, יום אחד, בהיתקלות שגרתית ברצועת עזה, אני ארים את ראשי מעל סלע מחוספס ואראה את העיניים המוכרות של המפקד שלי... לצחצח את השירותים? ואני אוכל לראות את הפחד בעיניו, בשעה שכדור מתכת מושלם יעשה את דרכו לכיוון המצח המקומט שלו, ויצבע את הסלע מאחוריו באדום בוהק". ( ינואר 2002 )


אתר "אינדימדיה": "חלמתי חלום מדהים ובחלום שרון מתמוטט מכדור בין העיניים" "חלמתי חלום מדהים ובחלום שרון מתפוצץ לאלפי רסיסים, ההיית או חלמת חלום?"
( דצמבר 2004, גולש המכונה "אנרכיסט נגד שרון" )


אלוף שלמה גזית: "הכיפות הסרוגות עבורי הן כמו צלב הקרס על השרוול של החיילים הנאציים" ( ידיעות אחרונות, 8.3.98 )


אברהם שלום (ראש השב''כ לשעבר): "בואו נפתור את הבעיה כאילו הם ערבים" ( ידיעות אחרונות, 14 נובמבר 2003 )


רב אלוף בר לב: "מי אמר להם להימצא שם". ( מיד לאחר הטבח בבית הדסה בחברון )איך מפנים מתנחלים?

סרן ד. ר. מ"פ בגולני: "אין שום בעיה לפנות מתנחלים. בתור התחלה לוקחים אחד ודופקים לו אחד בראש. אחר כך לוקחים את המשפחה שלו, דופקים גם להם אחד בראש, אחד לכל ראש. אחר כך מובילים מסק"רים (מסוקי קרב) לכיוון המאחז ומורידים עליהם 20 מילימטרים וולקאן, עד שמפסיקות הצרחות. אחר כך מביאים שופל ומפנים את המתנחלים. עשינו את זה בג'נין אין סיבה שלא נעשה את זה גם עכשיו."


סרן ד"ר ש.צ., רופא בשלישות: "הבעיה היא שלא מקשיבים לדרגים הנמוכים. אני אישית הצעתי למח"ט גזרה שנתפוש את הארבעה הראשונים שמתקוממים, המח"ט יחזיק אותם מאחורי הגב ואני מכניס להם 20cc חומר הרדמה בעורק של הגרון. מהפחד הם נופלים. השאר מתפנים לבד. עשיתי את זה אתמול בחאן יונס, אין סיבה שלא נעשה את זה מחר".

רס"ן מת"א: "מבחינתי, המילואים שהכי אשמח לבוא אליהם, זה כשיגידו לי לפנות את המתנחלים. אבל, יש כמה התנחלויות, כמו תפוח ויצהר, שלא צריך רק לפנות, אלא צריך לרסס אותם ולהרוג את כולם... צריך לתפוס את האנשים האלה ולעשות להם כמו בשואה. קרובי משפחה שלי נרצחו בשואה, ומותר לי להשתמש במושג הזה. חוץ מזה, מבחינתי להרוג אותם זה בכלל לא נחשב להרוג בני-אדם, אלא רק חיסול עשבים שוטים". ( ידיעות ל' באב תשנט 12.8.99 )

              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד


  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  זה רק קצת מהאוספים של אורי ברעם שהוא פרסם כאן מיה עיר דוד 09.03.11 23:42 1
  תודה רבה,חשוב לדעת עם איזה חלאות המין האנושי שלומי25 10.03.11 17:45 2
  קטן ו''נחמד'', גל אוחובסקי: מתנחלים = מפלצות דניאל ינאי 10.03.11 21:33 3
  שי ניצן עסוק בחוות גלעד לא להפריע עם ''זוטות'' מנעול זהב 15.03.11 06:54 4
  מהקיבוץ ומההנהגה הפוליטית שלו יצאה התרעלה ונוצר האוייב האדום והרצחני מבפנים ליה 11.07.16 08:15 5
  מעניין ביותר. מקבץ 'אמרות שפר' של מסוממי ה0מול וה0מול ההזוי. ש-עצמון 02.07.17 17:42 6

     
מיה עיר דוד
גולש אורח
אור ליום חמישי ד' באדר ב' תשע''א    23:42   09.03.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. זה רק קצת מהאוספים של אורי ברעם שהוא פרסם כאן  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
ובמאמרים רבים פה .
לא כדאי לך.
הצבועים מהפרקליטות לא אוהבים שמראים להם את האמת בפנים.
גם לא מהמחלקה האנטי יהודית בשב"כ.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שלומי25
גולש אורח
יום חמישי ד' באדר ב' תשע''א    17:45   10.03.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. תודה רבה,חשוב לדעת עם איזה חלאות המין האנושי  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
יש לנו עסק,וחלקם נקראים "אנשי רוח" ו"גיבורי תרבות" אכן סדום מודרנית.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דניאל ינאי
גולש אורח
אור ליום ששי ה' באדר ב' תשע''א    21:33   10.03.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. קטן ו''נחמד'', גל אוחובסקי: מתנחלים = מפלצות  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  

טיים אאוט ת"א 10-17 במרץ 2011

העמוד המלא, כאן:
http://82.80.254.140/ActiveMagazine/getBook.asp?Path=TOM/2011/03/09&BookCollection=TOM_TA&ReaderStyle=Time_Heb&Language=Hebrew&Hebrew=1&browserWindowWidth=1430&browserWindowHeight=850&IsNetscape=1            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מנעול זהב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.8.10
4071 הודעות, 51 מדרגים, 82 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ט' באדר ב' תשע''א    06:54   15.03.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. שי ניצן עסוק בחוות גלעד לא להפריע עם ''זוטות''  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
סמאל בוגדני!

גירוש יהודים מביא טרור רח"ל. למצגת: חלמיש
מצגת מיוחדת המסבירה את המצוקה הביטחונית שתהיה אם רח''ל
יגורשו מתיישבי יו''ש מבתיהם ● ירושלים, כפר סבא, נתניה, פתח
תקווה, נתב''ג, באר שבע ועוד ועוד - בטווח ירי הקסאם!


כולנו חלמיש            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ליה
חבר מתאריך 2.9.10
19630 הודעות
יום שני ה' בתמוז תשע''ו    08:15   11.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. מהקיבוץ ומההנהגה הפוליטית שלו יצאה התרעלה ונוצר האוייב האדום והרצחני מבפנים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
שפטל מסביר מדוע הוא מכנה את השמאל הקיצוני "האוייב האדום מבפנים".

לדבריו מהקיבוץ ומההנהגה הפוליטית שלו יצאה בשנות ה-20 התרעלה לפיה כל מי ששייך למחנה הרוויזיוניסטי הוא פאשיסט.

ז'בוטינסקי נקרא על ידי בן גוריון אך ורק ולדימיר היטלר והוא הגדיר את תנועת החרות כתנועה גרועה הרבה יותר מהנאציזם והזהיר שכאשר מנחם בגין יעלה לשלטון הוא יירה בפועלים, בדיוק כמו שהיטלר עשה בגרמניה.

מי שמתבטא כך הוא אוייב.

מי שמחנך את הנוער שלו לרפש אנטישמי, בזוי, מנוול ושיקרי כזה הוא אוייב ומי שחודש אחרי הקמת המדינה מארגן את הרצח ההמוני בחוף פרישמן בתל אביב, הרצח באלטלנה, מחשש מבגין יהיה היחיד שיוכל לזרוק את השמאל מהשלטון, הוא אוייב והוא גם רוצח.

הרי עמוס עוז כתב בשפה המזוהמת, המטונפת והמחליאה של אנשי השמאל נגד כל מי שלא נמנה על המחנה הטמא והרצחני שלהם "הם כת משיחית ואכזרית, כנופיית גנגסטרים חמושים, פושעים נגד האנושות, סדיסטים, פוגרומיסטים ורוצחים, שהגיחה מתוך פינה אפלה של היהדות, מתוך מרתפי ההתבהמות והסיאוב, למען פולחן דמים צמא ומטורף".

לכן השמאל היה ונשאר אוייב.

ומדוע השמאל מאז ומתמיד הזדהה עם האוייב הערבי?

הסיפור באופן כללי הוא הסיפור של השמאל שראה פעם באמצעות הקומוניזם והסטליניזם הבינלאומי דרך והזדמנות להשמיד את מדינת ישראל ולכן השומר הצעיר הקים תאים חשאיים בתוך צה"ל, כדי שכאשר הצבא האדום יגיע לישראל הם ישבשו את יכולתו להגן על המדינה מצבא המשחררים האדום, כי באופן בסיסי השמאל הקיצוני היה יודו-קוויזלינג.

בגין בנאומיו כינה את השמאל "אחינו בני קין האדומים". אחינו באלטלנה היו אחינו בני קין האדומים הרוצחים! היום כבר כותב משרד הבטחון בהזמנות לעצרת לחללי אלטלנה - "נרצחי אלטלנה" - ובמקום שיש נרצחים - יש גם רוצחים - בני קין האדומים.

התופעה הזו קיימת מאז ומעולם בעם היהודי ולכן יש לנו את בירכת המינים שמכוונת בראש ובראשונה (כמו בדורנו) לשמאל שמזדהה עם האוייב ושואף להשמדתנו.

בכל דור ודור היו בקרב העם היהודי בוגדים שהזדהו עם האוייב ושאפו להשמדתו של העם היהודי.

טענת השמאל שהוא בנה את המדינה אינה רלוונטית. היא אינה יכולה להכשיר את הבגידה של הדור הנוכחי שלהם, על ידי המעשים הטובים של הוריהם וסביהם.

הם קיבלו את אדמות הלאום בחינם על מנת לעבדן בעצמם בעבודה עברית והיום הם מספסרים באדמות הלאום והפכו אותן לאדמות לטיפונדיות שמעסיקות עבדים מתאילנד ומכנים את עצמם ההתיישבות העובדת.

לכן אני קורא לילד האדום הטמא בשמו - האוייב האדום מבפנים!

עו"ד יורם שפטל - אחינו בני קין האדומים

אנחנו קוראים לכם אחינו בני קין האדומים ואתם יריתם עלינו

http://www.youtube.com/watch?v=h2iAnsY4f00

עו"ד יורם שפטל - השמאל הקיצוני מאז ומעולם הזדהה עם האויב

http://www.youtube.com/watch?v=pGd2NXdxU7k

עו"ד יורם שפטל - ללמוד את האויב האדום מבפנים

http://www.youtube.com/watch?v=nrZjPBM7skQ

בכך יעסוק האשכול.

****

לעיון נוסף האשכול:

המסע האנטי ישראלי יהודי מיוצר בישראל

https://rotter.net/forum/gil/19929.shtml

לעיון נוסף האשכול:

"הציונות האדומה" וחטאיה

https://rotter.net/forum/gil/22721.shtml#1

לעיון נוסף האשכול:

הבוגדים היהודים - חייבים לפעול ומיד

https://rotter.net/forum/gil/20102.shtml

*ברכת המינים היא הברכה ה-12 בתפילת שמונה עשרה, והיא מופיעה בין ברכת המשפט לבין ברכת על הצדיקים. ברכה זו היא אחת מ-13 ברכות הבקשה של תפילת שמונה עשרה. הברכה מבקשת את הכרתתם של אויבי ישראל, המלשינים והמינים.

********

לעיון האשכול:

מהקיבוץ ומההנהגה הפוליטית שלו יצאה התרעלה ונוצר האוייב האדום והרצחני מבפנים

https://rotter.net/forum/gil/27456.shtml            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ש-עצמון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.4.16
33079 הודעות, 165 מדרגים, 300 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בתמוז תשע''ז    17:42   02.07.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. מעניין ביותר. מקבץ 'אמרות שפר' של מסוממי ה0מול וה0מול ההזוי.  
בתגובה להודעה מספר 0
 


"חיינו הממהרים וחיינו העוברים לאט. דרך שתי נקודות עובר רק קו ישר אחד".{י.עמיחי}


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבדתגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | תייק בארכיון | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
     


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות