אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון גילוי מסמכים נושא #6566 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 6566   
פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
   19:24   30.05.05   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

חשיפה: מסמכי דו''ח ועדת אבא אבן שהוקמה בעקבות פרשת  

ערכתי לאחרונה בתאריך 31.05.05 בשעה 00:15 בברכה, פילוביץ שחף

פולארד בנוסף לועדה הראשונה שהוקמה בראשותו של רוטנשטרייך שגם דו"ח זה עדיין לא נחשף לידיעת הציבור.

כל מי שתקרא/יקרא את המסמך הרשמי/דו"ח אבא אבן, יבין סוף סוף על מה מדובר ולמה לא רוצים לשחרר את פולארד וכל מי שהיה לו/ה ספק, בטוחני שאחרי קריאת מסמך זה לא יהיה לו/ה ספק יותר.

מסמך זה נחשף לראשונה לציבור ברשת הוירטואלית.

מצ"ב קישור לקריאת המסמך - 30 דפים:

166. מסמכי דו''ח וועדת אבא אבן שהוקמה בעקבות פרשת פולארד
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=5130&forum=gil&omm=166&viewmode=threaded

תזכורת לכל החומר שנחשף נכון להיום:

120. דו''ח אבא אבן באנגלית............
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&forum=gil&om=5130&omm=120&viewmode=
165. ד''ר אהרון לרנר מגלה מה כתוב בדו''ח אבא אבן/פולארד
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&forum=gil&om=5130&omm=165&viewmode=
46. בכתבה מסכמת על פועלו של אבא אבן ז''ל, לא אוזכר
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&forum=gil&om=5130&omm=46&viewmode=
28. אבא אבן ז''ל...............
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&forum=gil&om=5130&omm=28&viewmode=
18. זה למה שמעון פרס קבר את אבן אבן ז''ל מבחינה..

http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&forum=gil&om=5130&omm=18&viewmode=

לחץ כאן » 99. נדב פרי: ''הראיס עראפת המנוח.....''

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  3 שאלות לאחר עיון ממושך במסמכים הנ''ל s_sela 30.05.05 19:53 1
     האם קראת את מאמרו של אהרון לרנר?! hvc 30.05.05 21:48 2
         קראתי ולא הזדעזעתי כ''כ. s_sela 31.05.05 02:06 3
         בקשר לצורת הטיפול ביוהנתן פולארד ובכלל s_sela 31.05.05 08:30 4

s_sela
גולש אורח
   19:53   30.05.05   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. 3 שאלות לאחר עיון ממושך במסמכים הנ''ל  
בתגובה להודעה מספר 0

(למרות שאני מודה שלקראתי מילה במילה אלא בצורת סריקה) יש לי 3 שאלות:

1.שאלה טכנית.למה מסמכים של הכנסת /ממשלה צריכים להיות כ"כ לא ברורים מבחינת ההדפסה. זה סוג של עינוי סיני ? או נסיון לגרור אותי כמעט בכח להגדיל את מספר עדשות המשקפיים??

2.האם מחברי המסמכים קראו אותם אחרי חיבורם או שנתנו לקלדנית להדפיס -וכך עזבו?? יש כ"כ הרבה אי סדר המתאפיין במסמכים שמעיד כמעט בודאות שחלק מחברי הועדה (מסמך ועדת אבן) לא הבינו על מה הם מדברים,ועשו "סלט" נתונים כזה, שאיש לא יוכל להבין מה היה שם. השאלה שלי היא האם הם עצמם הבינו מה כתבו?

3.לפי מה שידוע לי (לא הרבה -אבל ידוע ) יש שם כ"כ הרבה אי דיוקים בלשון המעטה או שקרים בוטים בלשון עממית יותר שפשוט השיער סומר. איך אפשר לדעת מי אומר אמת ומי לא???
(ויש לי הוכחות פשוטות למדי על שקרים עלובים הכתובים בדו"ח כמו לוחות זמנים שקריים ,כפיפויות וגורמים המתחמקים ביודעין מנשיאה באחריות)

אשמח לקבל תשובות ממי שיודע. היות שמאנשים כמו אבא אבן ויצחק רבין ואחרים שהלכו לעולמם תשובה אי אפשר יהיה לקבל, לאריק שרון ,שמעון פרס ואהוד אולמרט אי אפשר להאמין אפילו כשהם אומרים מה השעה, יצחק שמיר לא יסכים לעולם לגלות כלום ,זהו טבעו.
היחידים שיוכלו לשפוך אור אמיתי הם דוד מגן ויהונתן פולארד. פולארד תקוע בכלא ולכן דוד מגן אם יואיל בטובו לשפוך מעט אור על מה שהיה זה יהיה ענין חשוב ביותר.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
hvc
חבר מתאריך 1.10.03
14468 הודעות
   21:48   30.05.05   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. האם קראת את מאמרו של אהרון לרנר?!  
בתגובה להודעה מספר 1

קישור אליו מופיע בהודעה של שחף

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
s_sela
גולש אורח
   02:06   31.05.05   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. קראתי ולא הזדעזעתי כ''כ.  
בתגובה להודעה מספר 2

ערכתי לאחרונה בתאריך 31.05.05 בשעה 02:09 בברכה, s_sela

1.מה שענין אותי הרבה יותר מהכל בכל התחקירים הוא דברים יסודיים שאולי לא מעניינים אחרים אבל לגבי הם היסוד לכל במוסדות רשמיים של מדינת ישראל. ב"עוונותי" שירתתי את המדינה הזאת בכמה פאזות. כחייל וכאזרח והדברים שתמיד מרתקים אותי הם התנהלות מוסדות המדינה. כגון:
א.דרך קבלת ההחלטות
ב.תרשים זרימת המידע.
ג.מי נחשף או מי רשאי לחשוף ולהיחשף למידע. (צי"ח ואחר)
ד.כפיפות . מי כפוף למי דרכי הגיוס.
ד.התחמקות מאחריות. איך בועטים כדור חם מאדם לאדם תוך השתדלות לא לגעת בו יותר מדי.
ה.דרכי הרמיה העוקפות את הכפיפיויות ועושות שימוש ציני ומתנכר בזוטרים .
ו.מי לכל הרוחות נושא באחריות לברדק חוץ מהש"ג??
ז.לוחות זמנים. דבר חשוב שמאיר באור מיוחד כל מיני אירועים. כגון, אם לצורך הענין משהו נעשה בזמן מסוים יש לו משמעות מסויימת, כשבזמן אחר אין שום משמעות.

אתה מבין מה אני מחפש?

לגבי הענין עם המסמכים שהפלילו את פולארד כביכול -אני איני מתרגש מכך.
ואסביר.
לצורך הענין מדינת ישראל חיפשה איך לנקות את השלחן ביחסים עם ארה"ב במהירות הגבוהה ביותר. המסמכים הללו העמידו את ישראל כטובל ושרץ ידו. מנסים להיטהר כשבידינו חומרים לא לנו.והאמריקאים ידעו שזה כאן. וזה הוציא אותם משלוותם ובצדק.

מה שמותר למעצת על שמממנת הכל לא מותר למדינה קטנה ותלותית כמו ישראל..
זאת גם הסיבה לדעתי שהמסמכים הוחזרו. זאת היתה הדרך לנקות את הלכלוך. וזה הגיוני לגמרי.

s_sela
גולש אורח
   08:30   31.05.05   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. בקשר לצורת הטיפול ביוהנתן פולארד ובכלל  
בתגובה להודעה מספר 2

יש 2 רמות בטיפול בכ"א. רמה רשמית ממלכתית ורמה אישית טיפולית.
בתיאוריה ,היינו רוצים ש2 רמות הטיפול תהיינה זהות או לפחות קרובות מאד.

הבעיה העיקרית במדינת ישראל היא הפער ביניהן.

אתן לך כדוגמא את הטיפול האישי שנותנים לחלל צה"ל ע"י גורמי יחידתו. הקצינים והחיילים שהכירו אותו -כמעט יוצאים מגדרם כדי לקיים קשר עם המשפחה הנפגעת , באים לבקר ,שומרים על קשר, באים לאזכרות וכיו"ב.

לעומת זאת כאשר הטיפול עובר למשהב"ט, הטיפול הופך לטכנוקרטי, לרוב מעצבן ומנוכר. ומתחשבנים עם המשפחות על כל אגורה כאילו הוא יוצא מכיסיהם של הפקידים המטפלים.

נוצר א"כ פער שקשה למשפחה להפנימו.

דוגמאות אינן חסרות.
פצועים ונכי צה"ל שבאים לקבל טיפול במשהב"ט ונפגעים מצורת היחס אליהם.
אנשים שחלו במהלך השירות -מקבלים יחס הדומה לפעמים לאויבי האומה.
כאשר היחס האישי ביחידות עצמן הוא מצוין .
(כל עוד מי שהכירואת הנפגעים עדיין משרתים . אח"כ גם זה מתפוגג מטבע הדברים)

הפער ביחס בין הגישה הממלכתית ,הקרה והמנוכרת לעומת היחס האישי של מי שהכירו נמצא גם כאן.

מבחינת המדינה פולארד הוא כמו חייל שנשבה .צריך לחלצו אבל יש זמן. הכל תלוי במחיר. אפשר לנהל מו"מ כל עוד זה לא פוגע בראשי המדינה ולא באינטרסים שלה. כאשר זה קורה הוא יכול לחלום על שחרור.
אבל ,אם האינטרסים הממלכתיים עלולים להפגע או האינטרסים האישיים של ראשי המדינה שעלולים לשאת בתוצאות מעשיהם ומחדליהם הם ידאגו שהוא ינמק בכלא עד סוף ימיו.

מה פתאום שהם ישלמו עליו?? הוא אשם שהסכים לשרת את מדינת ישראל ! מה פתאום הם (המדינה זה אני) צריכים לשאת בתוצאות??

רוצה תזכורות? (מדחאת יוסף, רון ארד, אסירי הפרשה (העסק הביש), השבוי מוזס ,גיא חבר ועוד פרשיות רבות שתקצר היריעה מלהכיל)
באופן אישי , מהאנשים שהכירו ועבדו יחד- היחס יהיה מצוין. גם הנשיא או נציג ממשלה יבוא ויעשה מחווה חיצונית עם פנים חמורי סבר.
תכל'ס -חבל"ז. אין סיכוי לקבל פתרון.

ולכן , מר יהונתן פולארד , לצערי הגדול ,לא רק שלא יקבל שום עזרה מגורמי שלטון ישראליים כל עוד הנוגעים בענין חיים ועלולים להפגע -אלא שכל נסיון לשחררו גם יזכה למנה גדושה של מקלות בגלגלים אפילו במקומות שלא חשבת עליהם.
כלפי חוץ, יהנהנו בראש ויאמרו שחשוב אבל ממש חשוב לשחררו.
מאחורי הקלעים יתקעו אותו שם וישמחו אם ישוב בארון.

אני מאד אשמח אם מישהו יוכיח שאני טועה.

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות