גירסת הדפסה          
קבוצות דיון יש לי מה לומר נושא #18727 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 18727   
androvision לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.10.14
1652 הודעות, 16 מדרגים, 27 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ט באייר תשע''ז    12:53   25.05.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

ככה נראית דמוקרטיה? - תצוגת תכלית אודות פרופגנדה בהרצאת TED  

הרצאות TED הן לרוב הדבר הכי מעניין שניתן למצוא באינטרנט(לפחות עבורי),
אך הפעם, נתקלתי בהרצאה נוראית, מעצבנת, מלאת חשיבות עצמית וזלזול בשומעים.

מדובר בהרצאה של אנטוני רומאו שבה הוא מסביר איך אנו צריכים לראות את הנשיא הנבחר
של ארה"ב (אוהבים או לא אוהבים - הוא הנבחר) כשלטון השטן.

הוא מעוות את המציאות תוך התייחסות לעבודת של אמברוג'יו לורנצטי -
אלגוריה על השפעת הממשל הטוב והרע
דוגמא מפורשת:
ככה נראה טראמפ לפי הדובר:

השאלות שלי :

1. זה מעצבן גם אותי? - זה לא טוב להתעצבן לבד...
2. מדוע יש אנשים שמרשים לעצמם לזלזל ככה בחלקים כל כך גדולים בעמם?
3. האם זה מרגש להרגיש מורם מעם ומיוחד ע"י דריכה על כל היתר? (כן!)
4. האם יש תרופות לבעיה הנ"ל(הרבה יותר חמור ומתחכם מתמונה במדי אויבים)

ניתן לראות את כל ההרצאה כאן:

לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

תודה

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  כי בדור האחרון הליברלים חושבים שמותר להם הכל GaggeR 20.07.17 13:25 1
  מתוך הספר עין בדולח 23.07.17 06:21 2

GaggeR לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
55988 הודעות, 346 מדרגים, 663 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ו בתמוז תשע''ז    13:25   20.07.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. כי בדור האחרון הליברלים חושבים שמותר להם הכל  
בתגובה להודעה מספר 0

זה מגיע מחינוך קלוקל שבו כל אחד זוכה וכל אחד שווה ללא קשר להצלחה,
ככה הם מתרגלים לקבל הכל בלי עבודה.

מפה יצא אצלם המשפט "אני נושם, משמע מגיע לי הכל"

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
עין בדולח
חבר מתאריך 8.2.16
115 הודעות
יום ראשון כ''ט בתמוז תשע''ז    06:21   23.07.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. מתוך הספר  
בתגובה להודעה מספר 0

״סיבה אחת לחיות עם אלף דרכים למות״

״בוא נראה כמה רחוק צעדנו אחורה מהשנה הנוכחית, עוד קבוצות שמגדירות עצמם כמיעוט למרות שמרכיבות קבוצות גדולות באכלוסייה אשר מתלוננות על חתך העוגה לא קיבלו בגלל האפלייה, מטומטמים, נמאס מכל אחד שרוצה צומי אז ממציא עצמו מחדש, תחיי ותנו לחיות, אנסתם אותי לחשוב שהכל מקובל והכל שפיט וכולם יחיו בחיים מאושרים אם יקבלו אחד את השני, אבל טיפשים אתם אשר יורקים על עצמיכם ולא עושים צעד ממה שמבקשים שיעשו לעבריכם, מבחינתי תהיה גם ריבוע סגול שהולך על אוזניים ואוכל רק עשבים רק תפסיק לזיין לי את המח שככה נולדת ואתה לא יצור מפגר שמחפש צומי, מצעד השרמוטות, מצעד הגאווה, טבעונים, מה לא כל יום צץ כינוי חדש לקבוצה אם מאפיין שלדעתם מזיז למישהו, תעשו מצעד של אנשים שהופכים את הכרית על הצעד הקר שלה לפני שהולכים לישון אז גם אני אבוא, דור ישן שמנהיג כאילו הוא שנות צעירותו ואומר בבטחון לא לקדמה, דור צעיר נלחם באותו דור ישן ולא מבין שהם עדיין בשלטון וכאשר זה יתהפך זה בדיוק גם מה שמחכה לכם, אף אחד לא חושב קדימה, כולם רק משננים סיסמאות אל העבר כאילו זה באמת משנה משהו, אז נזכור את הרצח עם הנורא, רצח עם התבצע לאורך כל ציר הזמן של האנושות בכל מקום עלי הגלובוס וזה שזכרו אותו מנע את הבא, לא רק שלא מנע אלא עשה אותו יותר אכזרי, אבל הצביעות סביב דברים ששיננתם לעצמכם במח והפכת פאטניים לא עוזבת אותכם, אתם שואגים אבל לא יודעים למה, אני מבין שזוהי הדרך הקלה להשיג כסף כי העולם הוא פלטפורמה לקונפליקט ותמיד יש מישהו שמרוויח מזה, אבל למכור קרובים כמו שמכרו את יוסף, אין אדם עומד בראש היודע לעמוד ולהגיד סתמו תפה נימאסתם, כולם אוכלים את הבולשיט הזה שנימכר בגרושים אבל ממשיכים הלאה, אתם מכרת אותי, נתתם לי נשק ושלכתם לדרכי בלי פקודה רק כדי למכור הרגשה של בטחון כי לא ידעתם למה הבטחתם את זה מלכתחילה כי לא תעמדו בזה, זה נחמד שכאשר אני ניצרך ללבוש מדים שוב שוב אחרי השחרור כולם צועקים הכל בסיסמאות, ואהבת, אבל בחזרה הביתה אני מתחנן לפקידה בשביל סכום שיסגור לי תחודש, כוס אמא שלכם הרבנים, האיממים והכמרים שרבים כי החבר הדימיוני של מי יותר חזק, נמאס לי לקבור חברים על מלחמות של מי מאמין יותר בכתוב בספר הסיפורים והמעשיות, כולם חזקים עם האמירות על אהבה הכלה והקבלה של הזולת, ערכי הרעות והביחד וכל השיט שאתם מוכרים לעצמיכם אבל תוקעים סכינים בגב ובורחים מאש שאתם הבערתם, אנשים שדרך התורה הינה עמוד האש לנגד עינהם גונבים כסף מנכים, קבוצות אתניות שחושבות שהם בשנות השלושים, תתעוררו קחו את עצכם בידיים ותעשו מזה משהו כי מלחסום כבישים לא יצא כלום, רפובלקנים יפי נפש שמוכרים את המדינה אתם ישנים טוב בלילה? השמרנים מטומטמים שרק בוכים כי כולם נגדם למרות שהם המנדט, כל קבוצה, כל מגזר או מגדר או כל שיט שרק יעלה לכם לראש לקטלג את עצמכם, אתם חוגגים על דם של אנשים בדיוק כמוכם וכאשר המטבע נופל על הצד שלכם אתם בוכים, לא הגזמתם? אז אני גבר לבן, לא משתייך לאוכלי מיוחדים ובחיי המין לא הלכתי רחוק מהטבע, לי אין אלוהים ולא מכרתי את עצמי לשום מפלגה, ואתם מסתכלים עלי כאילו אני עוף מוזר? אנשים טיפשים.״

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות