גירסת הדפסה          
קבוצות דיון יש לי מה לומר נושא #18848 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 18848   
sami8021
חבר מתאריך 10.1.13
59 הודעות
יום ראשון כ''ח באב תשע''ז    14:02   20.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

הפרצוף היפה של משטרת ישראל  

הועבר בתאריך 20.08.17 בשעה 14:04 מפורום חדשות על-ידי אלעדי, (מפקח)

גם למצוא טלפון גנוב שיודעים בברור איפה הוא היא לא מצליחה למצוא
אם למישהו יש מושג מה לעשות במצב כזה בבקשה תעזרו.

משטרת ישראל שלום:
אישתו של אחי שאינה תושבת ישראל הגיעה לביקור משפחתי עם שני תינוקות בישראל, וקיבלה קבלת פנים מאוד חמה, היא לקחה מונית ביום שישי האחרון לפני כניסת שבת, ממלון קראון פלאזה בירושלים, וכאן התחיל הסיוט:
לאחר שירדה לקחת את העגלה שלה מהמונית, הנהג זרז אותה לרדת, ופשוט נסע מהמקום כשהטלפון שלה (איפון 7 פלוס חדש) נישאר במונית, לאחר לקריה ודרישה מצאנו את הטלפון ברחוב הקצין סילבר 10 כניסה א בירושלים, כמובן שנסעתי לשם מייד נקשרתי ל100 וכמובן שלא היה מענה אמרו תחכה עד שתגיע ניידת חיכיתי מעל לשעה וחצי ושום ניידת לא הגיעה, התקשרתי וביקשו מימני ללכת לתחנה, בתחנה קיבלה אותי חוקרת ״מאוד מאוד נחמדה״ האמת שכבר האמנתי שאני זה שגנב את הטלפון, היחס היה עלוב, להחריד, כמובן שזה לא מה שציפיתי מחוקרת במשטרת ישראל, וכמובן שהיא ממש אבל ממש לא עזרה כל מה שהיא אמרה זה תביא את גיסתיך שהיא תגיש תלונה, כל הבקשות והתחינות שלי וההסברים שהשעה 12:30 בלילה והיא במלון עם שני תינוקות ואין סיכוי שהיא תגיע ולמה אי אפשר שאני אגיש תלונה כדי שישלחו ניידת לא עזרו לי, נאלצתי להתייאש ביום ראשון ניסיתי לקחת אותה עוד הפעם לתחנה ולהראות לשוטר שיראה שהטלפון דלוק והוא מצביע על רחוב הקצין סילבר 10 כניסה א עלו בתוהו.
מצורף בזה צילום מסך של הרחוב עם הטלפון בבקשה תראו אולי תוכלו למצוא את זה, מאוד חשוב לנו הטלפון הזה תנסו לעשות משהו בבקשה.
תודה רבה.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  זה בהחלט משטרה גרועה, ולכן יש לנו כל כך הרבה פושעים, בגלל אזלת ידיהם המסביר 20.08.17 17:54 1
     תבין איך עובד מערכת, מוקד 100 לא מטפל בזה, צריך להגיש תלונה בתחנה boken 21.08.17 09:06 3
  הגשת תלונה? חשבת שתתקשר ל 100 ויטפלו בזה? boken 21.08.17 09:05 2
  אם ארדן יתן לזה עדיפות... אהרון5 21.08.17 12:00 4

המסביר
גולש אורח
יום ראשון כ''ח באב תשע''ז    17:54   20.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. זה בהחלט משטרה גרועה, ולכן יש לנו כל כך הרבה פושעים, בגלל אזלת ידיהם  
בתגובה להודעה מספר 0

משטרה

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
boken
חבר מתאריך 8.2.15
6824 הודעות
יום שני כ''ט באב תשע''ז    09:06   21.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. תבין איך עובד מערכת, מוקד 100 לא מטפל בזה, צריך להגיש תלונה בתחנה  
בתגובה להודעה מספר 1

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
boken
חבר מתאריך 8.2.15
6824 הודעות
יום שני כ''ט באב תשע''ז    09:05   21.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. הגשת תלונה? חשבת שתתקשר ל 100 ויטפלו בזה?  
בתגובה להודעה מספר 0

אהרון5
חבר מתאריך 19.10.15
64032 הודעות
יום שני כ''ט באב תשע''ז    12:00   21.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. אם ארדן יתן לזה עדיפות...  
בתגובה להודעה מספר 0

זו מדינת אליטות!
הציבור תפקידו לצרוח, ליילל, לקטר, ולהמשיך לשלוח מושחתים לשלטון.

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות