גירסת הדפסה          
קבוצות דיון יש לי מה לומר נושא #19001 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 19001
עכשיו אפשר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.10.17
4014 הודעות, 41 מדרגים, 82 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''א בכסלו תשע''ח    11:10   29.11.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

: זמן נתינה.  

הועבר בתאריך 30.11.17 בשעה 12:50 מפורום פוליטיקה ואקטואליה על-ידי שלומצי, (מנהל הפורום)

חוסן נפשי

חניכות וחניכי מכינת תבור בנצרת עילית החלו בימים אלה להפעיל מגוון מועדוניות רווחה עירוניות, להשתלב בבית חם לנערים, בתוכניות מנהיגות ובעיקר להתחבר לעיר נצרת עילית באהבה ובנתינה.

לאחר ארבעה ימי סמינר הכנה , סדנאות מגוונות, בדיקת התאמה ומיון מקצועי, לאחר שהחוסן הנפשי שלהם חוזק על ידי הצוות החינוכי במכינה, יצאו חמישים ושלשה חניכי המכינה תבור לפעול במגוון מועדוניות ופעילויות עם בני נוער, החל במועדון הצריף, דרך הפוך על הפוך, אחריי, מחוברים ועד לבית חם לנערים ותוכניות מנהיגות תבור.
''אנחנו נמצאים היכן שצריכים אותנו, אומר ליאל, חניך המכינה ומוסיף: הוכשרנו בפרק זמן קצר יחסית לקראת המפגשים המרתקים והמאתגרים שנכונו לנו ואנו באים בשמחה לבצע אותם''.
עמיחי שיקלי, ראש מכינת תבור אמר לכתבנו: ''לא מדובר באנחנו והם, אחים אנחנו, כולנו ביחד, מתוך אמונה משותפת נושאים בנטל בניית החיבור, האהבה בין אדם לחברו, יותר משחניכינו היקרים נותנים, הם מקבלים. אין לי בזה ספק. אנחנו כאן פועלים בשמחה, אינני יכול שלא להתפעל מהרצינות, ההשקעה, המסירות והאהבה בה פועלים
מקור: אני

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות