גירסת הדפסה          
קבוצות דיון יש לי מה לומר נושא #19768 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 19768   
יערונית
חבר מתאריך 8.10.18
333 הודעות
יום שבת ט''ז באדר ב' תשע''ט    06:45   23.03.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

למעוזיה סגל!  

אחרי המהומה על החיקוי של אמנון אברמוביץ אומר רק:
מהומה על לא מאומה!
ולך מעוזיה סגל היקר:
לא מתאים לך לנצל את החיקוי הזה ולחבר אותו לנכות שלכם! מכירה אותך היטב מהיום בו הייתי קצינת נפגעים שהגיעה אליך לתל-השומר והיתה שותפה לשיקום שלך ולא אפרט מעבר לזה, אבל האם אסור לחקות עיתונאי כולל את אמנון אברמוביץ? האם הוא לא מנצל לעתים את נכותו כדי לומר דברים קשים ופוגעניים כי הוא יודע שלא יתקפו אותו בגלל נכותו?
מי כמוך יודע ומכיר את זה ומי כמוך לא ניצל את נכותו אף פעם בתקשורת אלא להיפך! הובלת נכים רבים לחיות חיים רגילים ככל שניתן ולהמשיך להצליח בחברה (מזכירה לך את השיחה הראשונה שלנו בנושא הזה!)
לא מצאתי בסרטון הזה שום קשר לנכותו של אברמוביץ אלא אך ורק לכל הרעל שהוא לא ממעט לשפוך נגד אלה שאתם הוא לא מסכים. אמנון מגזים בביקורות שלו והסרטון הזה החזיר לו באותה מטבע ללא קשר לנכותו. לעגו כאן לאמנון העיתונאי ולא לאמנון הנכה. חד וחלק! והחיקוי מעולה!

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5482836,00.html?fbclid=IwAR0uLhnymVBaMvhpSmHRBfKKCcE5Ytewtq8WrpIU2mD8MKOepV8m7LudxG4

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  גם אני לא הבנתי מה הקשר לנכותו אהרון5 24.03.19 13:10 1

אהרון5 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.10.15
64032 הודעות, 256 מדרגים, 445 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באדר ב' תשע''ט    13:10   24.03.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. גם אני לא הבנתי מה הקשר לנכותו  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות